Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLJM 2011.: Elemental + Colonia + Shorty + Prljavo kazalište + Psihomodo Pop [FOTO + VIDEO]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2011. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Don Quiote, sve je manje onih koji razmišljaju? Ne bih se složila... prije bih rekla da je sve manje onih koji uistinu misle da pljuvanje po furumima doprinosi ičemu.

@Stella, postoje i oni koji tijekom cijele godine vole posjećivati kazalište pa im je drago kada vide da OLJM barem malim dijelom pokriva taj segment. Da je moglo više - je, ali nije... svake godine kultunog sadržaja je sve manje i manje.

Na žalost, sve je manje i mladih ljudi kojima je to gušt, tako da me ne čudi smanjen kulturni sadržaj. Kazalište zjapi poluprazno (osim ako se ne zaletite u njega baš kada je pun djece osnovnoškolskoga uzrasta), a koncerti (pogotovo besplatni) su dobro posjećeni...

Osobno me od čitavog sadržaja ovogodišnjeg OLJM-a zanimao samo Elemental, no nisam otišla jer sam imala pametnijeg posla, ali gledajući galeriju vidim da su koncerti dobro posjećeni tako da... ukusi se razlikuju, a i besplatni koncerti uvijek dobro dođu, no to nije razlog za pljuvanje po mlađoj generaciji.

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2011. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): ›
Na žalost, sve je manje i mladih ljudi kojima je to gušt, tako da me ne čudi smanjen kulturni sadržaj. Kazalište zjapi poluprazno (osim ako se ne zaletite u njega baš kada je pun djece osnovnoškolskoga uzrasta)...

Možda se jedan od razloga krije u (ne)kvaliteti istog? O tome bi se dalo prodiskutirati, ali to je već druga tema... Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2011. 2:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OLJM I OLJK su dvije različite manifestacije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2011. 2:09 
Naslov:  Re: OLJM - Osječko ljeto mladih 2011. uz Osječko: Elemental + Colonia + Shorty [FOTO + VIDEO]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: OLJM - Osječko ljeto mladih 2011. [Prljavo kazalište]
[Foto: Daniel Antunović, Kristijan Cimer [Pro-Art], Igor Bellian [Pro-Art], Ivica Glavaš [Pro-Art][03.06.2011. Srednjoškolsko igralište]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Futile Existence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2011. 2:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Futile Existence je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
ovo bi volio vidjeti...unutar rockenrola teško, jako teško...


A metala? Smile Doduse tu smo izuzetno slabi, znam tek par dobrih bendova.


ima i tu odlicnih...Stribog, Frozen Solid, The Sky Went Red, Tomorrow We Hunt, Mass Hypnosis, War-Head, Defiant, Igut, Usud...nije nam slaba scena nikako, samo nema prostora...


Daleko da prostora nema... Samo nema organizacije. Niti ijedne domace diskografske metal kuce za koju ja znam, da bi potpisivala domace metal bendove.... Pa je tako velika vecina osudjena na sviranje po lokalnim garazama ili stranim trzistima.

_________________
Of my past, there remained only a heavy ruin,
Finally allowing my cold self to breath in.
Of my plans of a slow succumbing,
Silent smokes were now escaping, from their ashes dying.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2011. 2:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bi se slozio da mladi, ili konrkretno studenti nemaju interesa za dogadnja kulturnije razine poput kazaliste

jednostavno mlade se ne bombardira time, bombardira ih se big brotherom, red carpetom i slicnim neboluzama

sve vrvi od reklama i poziva u kino, nemoze rec da hnk nemoze otiskat flyere i poslat ljudima, da ne moze napravit studentske popuste

nije ovo jednosmjerno, cinjenica je da ako nema interesa od mladih za kazaliste, da nije samo do mladih

vecina pravih kulturnih insititucija, uopce nije prepoznala moc internete, a kamoli moc socijalnih mreza kao sredstva za oglasavanje

i sumnjam da je problem u mladima, vecina mladih nisu kreteni i neobrazovani, vecina ih ne slusa cajke i vecina nisu pijani delikventni, no zbog manjine vecina uvijek ispasta

isto ovo nije problem sto je sator pun (iako nije bas svaki dan pun, no oke), jednostavno moze se bolje, moglo se organizirat tecajevi i radionice plesa, glume, slikanja, pjevanja, sviranja i cega sve ne, mogle su sve studentske udruge predstavit na neki nacin, moglo se dat vise prilike da sviraju bendovi iz ovih krajeva koji nisu afirmirani

oljm treba predstavljat sve ono sto studenti trebaju i zele u svojem intelektualnom razvoju, a sad ako je zakljucak da im treba ovo onda eto, jbg sta je tu je, sami smo si krivi

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.06.2011. 3:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrlo kratko se čeka na pivo

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2011. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sinoć bilo prejebeno... Very Happy

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2011. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne znam u čemu je vaš problem...
postoji UFO - pa slušaj brate tzv. urbanu glazbu, no name bandove koliko te volja... postoji OLJK - dakle, kultura..jel!? postoji OLJM - i mislim da bi upravo tada trebali viti bandovi koje sluša veći broj ljudi.. tipa elementala, prljavaca...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kibor
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2011. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
[04.06.2011. 12:45] Popularni vinkovački reper Shorty, sinoć je nastupio pred malobrojnu publiku. Do sada, od kada traje održavanje OLJM-a, ovo je bio najslabije posjećeni koncert. Iako šator nije bio popunjen kao prethodnih dana, Shorty je dao sve od sebe da zabavi publiku, što mu očito ide od ruke. Večeras u sklopu Osječkog ljeta mladih nastupa Prljavo kazalište.

Pogledajte galeriju fotografija i video sa sinoćnjega koncerta...

Galerija 031: OLJM - Osječko ljeto mladih 2011. [Shorty]
[Foto: Daniel Antunović, Kristijan Cimer [Pro-Art], Igor Bellian [Pro-Art][03.06.2011. Srednjoškolsko igralište]


Dragi moji organizatori! Želim vam reći da podržavam ovakve manifestacije sve dok se odvijaju za to predviđenim mjestima.Stanovnik sam obližnjeg naselja kao i cca 30 000 tisuca nasih susjeda oko srednjoškolskog igrališta koje su psihički ugroženi nesnosnom i neprimjerenom količinom decibela.6 dana mi ne možemo voditi normalan život.Djeca kao i svi mi zbog vas ne spavamo do 2 h ujutro ,da li je netko o tome razmišljao.Postoji više lokacija gdje se koncert mogao održati(kopika,katakombe,dvorana gradski vrt,zrinjevac...), s druge strane kada netko slavi rođendan u svojoj kući policija odmah nakon 22h dolazi po prijavi i prekida zabavu,a sad se može i do 2h ujutro bez problema.Pa se ja pitam kada ste tako pametni i poduzetni zašto niste OLJM organizirali u svom naselju ili ulici,pa bih vas onda volio vidjeti kako funkcionirate nakon 6 neprospavanih noći uz sve dnevne obveze i zaduženja koja imate.Volio bih da prokomentirate!Hvala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2011. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ne smeta ti izlaziti u tvrđu?? I tamo ljudi žive... -.-

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2011. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kiborže, zašto objavljuješ jedan te isti post dva puta?

Btw, ti se žališ za nekoliko dana koncerata. Ok, preglasno je, bla, bla... ali ne smeta ti kad SVAKI vikend u Tvrđi moraš slušati sve što dolazi iz tamošnjih klubova? Naravno, najgore je onima koji žive odmah pored tih klubova. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2011. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kibor je napisao/la: ›
Dragi moji organizatori! Želim vam reći da podržavam ovakve manifestacije sve dok se odvijaju za to predviđenim mjestima.Stanovnik sam obližnjeg naselja kao i cca 30 000 tisuca nasih susjeda oko srednjoškolskog igrališta koje su psihički ugroženi nesnosnom i neprimjerenom količinom decibela.6 dana mi ne možemo voditi normalan život.Djeca kao i svi mi zbog vas ne spavamo do 2 h ujutro ,da li je netko o tome razmišljao.Postoji više lokacija gdje se koncert mogao održati(kopika,katakombe,dvorana gradski vrt,zrinjevac...), s druge strane kada netko slavi rođendan u svojoj kući policija odmah nakon 22h dolazi po prijavi i prekida zabavu,a sad se može i do 2h ujutro bez problema.Pa se ja pitam kada ste tako pametni i poduzetni zašto niste OLJM organizirali u svom naselju ili ulici,pa bih vas onda volio vidjeti kako funkcionirate nakon 6 neprospavanih noći uz sve dnevne obveze i zaduženja koja imate.Volio bih da prokomentirate!Hvala.

smatram da je žalba na mjestu, ali krivo adresirana!

naime, organizatori su za održavanje događanja morali tražiti i dobiti dozvolu nadležne gradske službe, te bi žalba trebala biti upućena na tu adresu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.06.2011. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
Vrlo kratko se čeka na pivo

još uvijek stojim u redu jebote Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2011. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nije bitno sto su dovedeni bendovi sto ljudi vole, da se razumijemo ovaj oljm je daleki napredak od onog prosle godiine, onog debakla

ali vidi se da se nije uopce razmisljalo o dovodjenju bendova, jer primjerice prljavci ce opet bit u osijeku za 20 dana

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: