Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLJM 2011.: Elemental + Colonia + Shorty + Prljavo kazalište + Psihomodo Pop [FOTO + VIDEO]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2011. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Nisu valjda misli da ce onaj jedan WC u raspadanju na Srednjici biti dovoljan...Ili su zaboravili na neke fiziološke potrebe ljudi

ili ih nije briga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2011. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D.E.A. je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la: ›
D.E.A. je napisao/la: ›
malo se previse vi zalite,da vam dovedu neznam koga opet nesto nebi valjalo! zato budite zadovoljni s ovim st ste dobili - besplatno ili jednostavo ne morate ici,nitko vas ne tjera! Razz


neznam odakle ti ideja da je to BESPLATNO lol... ja koliko vidim košta 250K+ još 100K od sponzora,malo si pročitaj bolje... ili ti misliš stvarno da svi volontiraju za dobrobit studenata i sveučilišta, vjerovatno misliš i da redoviti studenti studiraju BESPLA isto.... ako radiš znat ćeš o čemu pričam ako još ne radiš onda ćeš saznati kad počneš biti u ovoj državi porezni obveznik i počneš puniti državni proračun

drugo ... svako tko ide na koncerte i sluša glazbu malo više od Narodnog Radija vidi da je program loš i da smrdi i nema veze sa studentima i urbanim stilom života... stoga ne kužim ljude koji brane ovo zlodjelo....

pa sigurno nisi ti platio tih 250K+ još 100K

de odrasti, i nauči čitat sa razumijevanjem, ako želiš da te se ozbiljno shvati, nemam potrebu se s tobom raspravljat pogotovo jer si loš sugovornik, nemoj ovo shvatiti kao uvredu jer nije, niti te želim isprovocirati, za mene je diskusija završena a komentar je za tvoje dobro Very Happy

p.s.
i odi na neki koncert koji nije "BESPLA" i plati nekad ulaznicu kako bi podrža-o/la whatever slušaš...


Zadnja promjena: inspektormaska; 02.06.2011. 18:31; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2011. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): ›
drugo ... svako tko ide na koncerte i sluša glazbu malo više od Narodnog Radija vidi da je program loš i da smrdi i nema veze sa studentima i urbanim stilom života... stoga ne kužim ljude koji brane ovo zlodjelo....


jel pričamo o OLJM ili UFO?

oljm-u, o UFO nemam neko mišljenje jer nisam siguran da li i koliko ga financira bilo koji proračun, da li gradski ili na razini države...
nebi imao ništa ni protiv OLJMa da nije nakarada koja pere studentske novce, koje su uplatili porezni obveznici na gluparije organizatora.... da je privatna inicijativa pa nek brate dovode kog hoće za svoje pare i za svoj račun... koga se to onda tiče osim onog koji plaća račune

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tikica
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2011. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

program je sasvim solidan, mislim da su doveli izvođace koje mladi i studenti stvarno slusaju mislim da bi morali potegnut do srbije...a i mislim da je u redu program s obzirom da na npr dane piva su svake godine dovlacili iste izvođace tipa let 3 koji su u os svako malo tako da smatram da je program sasvim ok...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 2:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: OLJM - Osječko ljeto mladih 2011. [Elemental]
[Foto: Daniel Antunović][03.06.2011. Srednjoškolsko igralište]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la: ›
o UFO nemam neko mišljenje jer nisam siguran da li i koliko ga financira bilo koji proračun, da li gradski ili na razini države...


Grad ga je prije financirao, sad više ne, koliko sam upoznat. Možda zato i nude nešto kvalitetno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vranješ
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znanstveni novak je napisao/la (Pogledaj post): › Pun mi je k vise ovih samoproglašenih DJ-eva i njihovih sešna. Debil do debila.
sva sreca pa u bunkeru nema takvih

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: OLJM - Osječko ljeto mladih 2011. [Shorty]
[Foto: Daniel Antunović, Kristijan Cimer [Pro-Art], Igor Bellian [Pro-Art][03.06.2011. Srednjoškolsko igralište]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Futile Existence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 3:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bambi Molesters, Quasarr, Goribor, Repetitor, Letu Štuke, Elvis Jackson, Siddharta, Van Gogh, S3ngs, Kino Klub, Ramirez, Stillness, Antenat, Brkovi...[/size]


Jeee, bas mi fale ovi proseratori Kinoklub, ilitiga pop-punk za zensku publiku. A Bambi Molesters su surf-rock ako se ne varam, mogu samo zamisliti tu mrtvu atmsferu. Slusam alternativnu glazbu i mogu ti bez ikakvih problema navesti stotinjak bendova za koje nisi nikad cuo, i sta sad? Pa i hrvatskih.

Sta fali izvodjacima na ovom OLJM? Meni koji ni ne slusam domacu glazbu sasvim odgovara. Bio sam na Colonia-i, Indira zna kako napravit sou, pjevali su dva puna sata, sto je velika rijetkost danas, pogotovo za bend takvog miljea. Da su mogli bolju organizaciju napravit za te pare? Svakako. Ali sto je tu je. Samo kad nama nikad nista nije po volji.

_________________
Of my past, there remained only a heavy ruin,
Finally allowing my cold self to breath in.
Of my plans of a slow succumbing,
Silent smokes were now escaping, from their ashes dying.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Futile Existence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 3:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kontra_Uvijek je napisao/la (Pogledaj post): › sad ste mi vi jazavci došli na red....
kad sam pročitao komentar onog levata koji je dao usporedbu ovogodišnjeg UFO dobio sam mekanu stolicu....
pa pogledajte najavu za UFO na 031 i pustite si jedan video link koji su stavili sa youtuba i vidjet ćete o čemu mi pričamo. Pa ono su sotonističke pjesme ako se to i može nazvati pjesmom tj. lavljom rikom koja nema teksta u pjesmi neko samo rikanje koje može izvesti malokoji pijanac koji se potiplje za kamene kockice u tvrđi tamo oko pol 7 dok ide kući pijan.....
i još jedna poveznica na ufo, pa na ufu će biti više izvođača nego gledatelja.... znači vozi kuČ piši propalo.....

ponuđeni su koncerti za ukuse koji slušaju pop, rock, rap tehno i sad se nađu tu 5 baba isfrustriranih koji nemaju život u svojoj 27 godini života i pametuju kako je šta trebalo napraviti a u svom životu nisu ništa napravili osim što su pročitali štivo od 50 stranica koje se zove agro glas.....
tako da tu svi koji ste nabrojani se našli komentirati presretan sam jer barem i ja u ove sitne sate mogu vam malo zabaviti život da ne ispadne kako stvarno nemate života osim ovom foruma.....


Joj daj ajde procitaj nekakvu knjigu, ili barem deklaraciju sampona za kosu, prije nego sto ces se razmetati sa necime kao sto je sotonizam. Glup si i neznas o cemo pricas. Ajd spavat.

_________________
Of my past, there remained only a heavy ruin,
Finally allowing my cold self to breath in.
Of my plans of a slow succumbing,
Silent smokes were now escaping, from their ashes dying.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Futile Existence je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bambi Molesters, Quasarr, Goribor, Repetitor, Letu Štuke, Elvis Jackson, Siddharta, Van Gogh, S3ngs, Kino Klub, Ramirez, Stillness, Antenat, Brkovi...[/size]

mogu ti bez ikakvih problema navesti stotinjak bendova za koje nisi nikad cuo, i sta sad? Pa i hrvatskih.


ovo bi volio vidjeti...unutar rockenrola teško, jako teško...možda unutar neke elektronike, ali bez lažne skromnosti mogu reci da što se tiće hrvatske alternativne scene da znam izuzetno puno, štoviše i poznam ogroman broj ljudi...

Ali iskreno, što vrijedi dovoditi neke ultrakvalitetne stvari kao što su Ruiz, She Loves Pablo, Casual Elvis, My Buddy Moose, Kundyak Mezhie, Senzorz, In-The-Go, Suho Grlo Nos, Diyalu, Lunar, Man Zero, Joe 4, Peach Pit, Tigrovu Mast, Seven That Spells, Tanker, Morso, OB&D, Declaration, Popeye, One Piece Puzzle, Hesus Attor i sl. kada nece na to doci dovoljno ljudi ( jel dovoljan popis alternativnih bendova za koje nikada nisam cuo ). Zato sam i naveo gore neke alternativnije stvari, za koje ljudi ipak znaju i mogli bi dovuci nekoga


Zadnja promjena: Evil Poodingh; 04.06.2011. 15:08; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2011. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Zato sam i naveo gore neke alternativnije stvari, za koje ljudi ipak znaju i mogli bi dovuci nekoga


Nekoga bi dovukli, ali ne bi bilo ni upola ljudi kao što će biti na Prljavcima i Psihomodu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da, to je žalosno, što ljudi dolaze na bendove koji imaju pun q hitova, ali zadnje od njih u prošlom tisucljecu...

jednostavno, ljudi više ne prate domacu rock scenu, zato sto se vise ne plasira u medijima, mediji nam plasiraju rozgu i sl. da se npr jedan Antenat, Stillness ili In-The-Go vrti na TVu i radiju sigurno bi imao brdo fanova...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2011. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi Opću opasnost Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Futile Existence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
ovo bi volio vidjeti...unutar rockenrola teško, jako teško...


A metala? Smile Doduse tu smo izuzetno slabi, znam tek par dobrih bendova.

_________________
Of my past, there remained only a heavy ruin,
Finally allowing my cold self to breath in.
Of my plans of a slow succumbing,
Silent smokes were now escaping, from their ashes dying.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: