Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



CineStar Osijek [05.-11.05.2011.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65792
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2011. 9:19 
Naslov:  CineStar Osijek [05.-11.05.2011.]
Od 05.05.2011. 14:18 do 11.05.2011. 14:18 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Nagradna igra

Osijek031.com poklanja 2x1 majicu 'Voda za slonove', 5x1 majicu 'Rio', 3x1 majicu 'Thor', te 1x1 alarm sat u obliku utega, a sve što trebate napraviti je ispuniti obrazac ispod i kliknuti na "Like" ispod naslova ove najave:

Nagradna igra je završena, a sretni dobitnici su:
Saša Andraković - alarm sat u obliku utega
Ivana Božičević - majica 'Rio'
Anica Jakić - majica 'Rio'
Marin Robinić - majica 'Rio'
Ilija Bilić - majica 'Rio'
Sanja Bošnjak - majica 'Rio'
Matej Pavlović- majica 'Thor'
Vedrana Hrbak - majica 'Thor'
Ivana Seleš - majica 'Thor'
Sofija Čupić - majica 'Voda za slonove'
Ksenija Mrožek - majica 'Voda za slonove'

Dobitnici će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju nagrade. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Čestitamo dobitnicima, a ostalima više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!

Nagrade:
Skriveno: 
Majica 'Rio'


Majica 'Voda za slonove'


Majica 'Thor'


Alarm sat u obliku utega


CINESTAR OSIJEK
Portanova centar, Svilajska 31 a, Osijek, 060 32 32 33, Cijena 1,71kn/min za pozive iz fiksne mreže s PDV-om. Cijena 2,92kn/min za pozive iz mobilne mreže s PDV-om.
BLITZ-CINESTAR d.o.o., Branimirova 29, 10000 Zagreb
OIB 24146311117; MB 1734067, www.blitz-cinestar.hr



Moja CineStar srijeda — nova usluga Blitz-CineStara srijedom omogućuje kupovinu ulaznice za samo 19 kuna

Blitz-CineStar pokrenuo je uslugu Moja CineStar srijeda, namijenjenu svim svojim posjetiteljima a koja nudi moguć­nost kupnje kino ulaznice srijedom za samo 19 kuna u svim multipleksima CineStar u Hrvatskoj. Da bi ostvarili ovu po­godnost, korisnici se trebaju registrirati na CineStar web stranicu www.blitz-cinestar.hr i tamo zatražiti kod pomoću kojeg na blagajnama ostvaruju popust na cijenu ulaznice (jedan kod moguće je iskoristi za kupnju 2 ulaznice).

Usluga Moja CineStar srijeda je aktivirana na web stranici CineStara, a prve povoljnije kupnje ulaznica na blagajnama korisnici mogu ostvariti već sutra, 11. svibnja.

Uslugom Moja CineStar srijeda CineStar širi lepezu brojnih usluga i pogodnosti za korisnike. Usluga je namijenjena ljubiteljima filma svih generacija i omogućuje im povoljnije gledanje najnovijih kino hitova svake srijede.

Korisnici svoje povoljnije kino ulaznice srijedom mogu na blagajnama multipleksa CineStar platiti gotovinom te pu­tem Cinestar Stars Club kartice.

Usluga Moja CineStar srijeda ne vrijedi za IMAX i Gold Class dvora­ne.

Filmovi u dolasku:


O filmovima u dolasku:



Tekući CineStar raspored je uvijek dostupan u tjednom pregledniku najava, pri vrhu naslovnice portala Osijek031.com i u mjesečnom pregledu - Najave 031


Zadnja promjena: Redakcija 031; 10.05.2011. 12:49; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2011. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoce doci Torrente 4? U 3D tehnici je snimljen. Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65792
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2011. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja CineStar srijeda — nova usluga Blitz-CineStara srijedom omogućuje kupovinu ulaznice za samo 19 kuna

Blitz-CineStar pokrenuo je uslugu Moja CineStar srijeda, namijenjenu svim svojim posjetiteljima a koja nudi moguć­nost kupnje kino ulaznice srijedom za samo 19 kuna u svim multipleksima CineStar u Hrvatskoj. Da bi ostvarili ovu po­godnost, korisnici se trebaju registrirati na CineStar web stranicu www.blitz-cinestar.hr i tamo zatražiti kod pomoću kojeg na blagajnama ostvaruju popust na cijenu ulaznice (jedan kod moguće je iskoristi za kupnju 2 ulaznice).

Usluga Moja CineStar srijeda je aktivirana na web stranici CineStara, a prve povoljnije kupnje ulaznica na blagajnama korisnici mogu ostvariti već sutra, 11. svibnja.

Uslugom Moja CineStar srijeda CineStar širi lepezu brojnih usluga i pogodnosti za korisnike. Usluga je namijenjena ljubiteljima filma svih generacija i omogućuje im povoljnije gledanje najnovijih kino hitova svake srijede.

Korisnici svoje povoljnije kino ulaznice srijedom mogu na blagajnama multipleksa CineStar platiti gotovinom te pu­tem Cinestar Stars Club kartice.

Usluga Moja CineStar srijeda ne vrijedi za IMAX i Gold Class dvora­ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: