Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Deset vozača autobusa kažnjeno zbog pušenja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: ›


nemoj tako vozači buseva nisu nikad krivi,....mislim
ajde shvatio bih da radi u eurodomu npr pa recimo da zapali cigaretu mora 10 katova sići..
.ali ovo...pa neznam jel ima 2 metra od ozačeve kabine do izlaska iz busa (tramvaja,.čega god),....stvarno čisti primjer nekulture.
pušim i ja pa neznam jel mi ikad palo na pamet zapaliti na mjestu gdje je zabranjeno osijek031.com smile


pa ti trkeljaš svašta, zamisli da netko u eurodomu na 10.katu zapali cigaru (što je samo po sebi kršenje zakona) ali on će najvjerojatnije aktivirati protupožarni alarm pa će vatrogasci morati potegnuti sa svom opremom na 10.kat pa baš svašta kad ideš to uspoređivati s puš pauzom jednog šoferđije?
a i ova zadnja rečenica ti je baš za vjerovati, naravno da ti je palo na pamet

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la (Pogledaj post): › Oni nam daju primjer kako se trebamo (nekad i moramo) ponašati. Aj ti sad prijavljuj kog te volja ako ćeš se zbog toga bolje osjećati-šofere, prostitutke koje rade na crno, ljude koji pomažu prijateljima na većoj udaljenosti od 500 metara, babe na pijaci koje ne izdaju račun, doktore koji nesavjesno liječe, suce koji drže predmete u ladicama godinama, profesore koji prodaju ispite....po čemu se oni razlikuju od vozača koji je zapalio cigaretu ?


Pa da, zapravo bude čovjeku lakše kad si ovako postavi stvari.
Nedajbože, završiš na sudu, ako te sudac pita za završnu, ponosno ustaneš i kažeš : "nije to ništ gospon sudac, moj susjed je spolno općio s puricom".
nakon što si argumentom ishodovao oslobađajuću presudu, odeš kakiti u karlov WC.


p.s. mislio si na jacu ili znaš još neku prostitutku koja ne radi na crno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jane
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2011. 9:23 
Naslov:  Re: Deset vozača autobusa kažnjeno zbog pušenja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
jane je napisao/la (Pogledaj post): › koga briga za pusenje, neka puse, nikad mi tako nesto nije smetalo . ali bahatost i nekultura su veci problem. otkad je tako tesko reci "dobar dan, izvolite, hvala" umjesto
"mars van, necu ti tu stati, idi tamo van, izlazi iz mog autobusa, ne dolazi mi na ova vrata, izaci ces na druga!" ?


ma daj, nemoj pretjerivati

bila, vidjela. i ne radi se o jednoj osobi, nego vise njih. Surprised

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: