Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Deset vozača autobusa kažnjeno zbog pušenja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.04.2011. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
muka mi je više od kojekakvih drolještara što se uvijek uvale na sjedalo iza vozača i onda se otvoreno nabacuju, a kad ih ovaj otpili onda se osvečuju


da sigurno je to priča jel san svake cure pogotovo onih mlađih je da budu sa vozačom busa koji ima 50 60 godina sijedu kosu ponaša se kao da je došao iz 3. stoljeća i toliko je zgodan da svaka cura hoće imati takvu osobu osijek031.com smile totalno si upravu.bravo!Za sve probleme buseva krive su droljetine koje sjede iza vozača.

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la (Pogledaj post): › Za sve probleme buseva krive su droljetine koje sjede iza vozača.


odakle ti takav zaključak???

ja sam samo navela što mene iritira, a odakle da znam tko je kriv za sve ostale probleme.

eto baš sam se vozila kad je ušla neka ženska i stala pored vozača i cijelim putem blablabla i drži se za štangu i ljulja se napred nazad kako bus stane i krene i sad ja mislim pa jbt. ako ovaj zakoči zalijepit će se za šoferšajbu kao muha...naravno onda će njega razvući po zatvoru,forumu,novinama a ne putnicu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anaisnin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2011. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o da i to u menopauzi, za to postoje hormoni a ne tužakanja ko u školi, neg si onda nađe frajera pa nek ju voza di stigne.
istina firma klizi odavno što je odraz puno većih problema nego što je je ova s pušenjem.
a mit o vozačima pećinskim ljudima je izumro i danas su tek izuzeci

_________________
" U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi htjeli biti
a u malim kakvi jesu"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve veze vaši komentari imaju s time što netko krši zakon i za to biva prijavljen?

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2011. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la (Pogledaj post): › Djevojka koja mi isto putuje Rijeka osijek je imala preljepa iskustva s njima.U rijeci je imala popust na xicu u jednom msjeru dok kad je polazila iz osijeka Taj popust nije vrijedio,da bih nakon 2 tjedna opet iste relacije odjednom vrijedio popust na xicu na pitanje kako sad vrijedi nitko nezna...radila druga djelatnica....

Što se tiče kupovine karata na ixicu...ne znam jesi li znao, ali koliko je meni poznato, postoje određeni busevi za koje vrijedi popust preko ixice (kad studenti masovno idu kući, tako nešto). Recimo, od nekoliko buseva koji voze taj dan, za samo 1 ili 2 možeš dobiti studentski popust. Kad sam se prošle godine vraćala s mora, presjedala sam u Rijeci, kupila kartu za bus koji je vozio iz Rijeke za Osijek i za taj bus sam mogla dobiti popust preko ixice, a za ostale nije bilo moguće dobiti popust. Wink

Što se tiče same vijesti...nevjerojatno mi je kako pojedinci komentiraju na način da je ovo zapravo glupost i da treba pustiti bilo koga da krši zakon i da radi što želi. Zbog takvih "nedodirljivih" nam i je ovakvo stanje u državi.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.04.2011. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaki put isti bus ista firma drugačija cijena

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2011. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: ›
svaki put isti bus ista firma drugačija cijena

Hm...da nema onda ona fora kad bus vozi u sezoni, izvan sezone? Ne znam što bih ti drugo rekla. Ne putujem često busevima na duže relacije, ali ono za ixicu što sam ti napisala znam iz vlastitog iskustva. Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anaisnin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2011. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nedodirljivi vozač autobusa!!!!!
pa nije ova država baš takav lunapark
baš je primjer funkcioniranja legaliteta na djelu!

_________________
" U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi htjeli biti
a u malim kakvi jesu"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › Kakve veze vaši komentari imaju s time što netko krši zakon i za to biva prijavljen?


zato što je to bizarno

čovjek je na svome radnom mjestu, ima kratku pauzu nakon tko zna koliko sati na radu i stresa u prometu i zapali jednu..... i nayebe, a zašto?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
123456 je napisao/la (Pogledaj post): › Kakve veze vaši komentari imaju s time što netko krši zakon i za to biva prijavljen?


zato što je to bizarno

čovjek je na svome radnom mjestu, ima kratku pauzu nakon tko zna koliko sati na radu i stresa u prometu i zapali jednu..... i nayebe, a zašto?


Zato jer puši tamo gdje je to zabranjeno - a to je u autobusu. Metar i pol od tog mjesta (dakle, izvan autobusa) nije zabranjeno. Razumiješ li ovako detaljno objašnjeno i razloženo na sastavne dijelove? Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jane
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 11:20 
Naslov:  Re: Deset vozača autobusa kažnjeno zbog pušenja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koga briga za pusenje, neka puse, nikad mi tako nesto nije smetalo . ali bahatost i nekultura su veci problem. otkad je tako tesko reci "dobar dan, izvolite, hvala" umjesto "mars van, necu ti tu stati, idi tamo van, izlazi iz mog autobusa, ne dolazi mi na ova vrata, izaci ces na druga!" ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 11:34 
Naslov:  Re: Deset vozača autobusa kažnjeno zbog pušenja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jane je napisao/la (Pogledaj post): › koga briga za pusenje, neka puse, nikad mi tako nesto nije smetalo . ali bahatost i nekultura su veci problem. otkad je tako tesko reci "dobar dan, izvolite, hvala" umjesto
"mars van, necu ti tu stati, idi tamo van, izlazi iz mog autobusa, ne dolazi mi na ova vrata, izaci ces na druga!" ?


ma daj, nemoj pretjerivati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jane je napisao/la: ›
otkad je tako tesko reci "dobar dan, izvolite, hvala"

Ovo bi se trebalo podrazumjevati samo po sebi (opća kultura)...
jane je napisao/la: ›
necu ti tu stati, idi tamo van, ne dolazi mi na ova vrata, izaci ces na druga!" ?

Ovo je povezano sa pravilima i regulama, te kulturom pojedinca... (pravila o ulaznim i izlaznim vratima na vozilima gradskog prijevoza i obilježenim stajalištima, te poštivanju istih)

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anaisnin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2011. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
123456 je napisao/la (Pogledaj post): › Kakve veze vaši komentari imaju s time što netko krši zakon i za to biva prijavljen?


zato što je to bizarno

čovjek je na svome radnom mjestu, ima kratku pauzu nakon tko zna koliko sati na radu i stresa u prometu i zapali jednu..... i nayebe, a zašto?


Zato jer puši tamo gdje je to zabranjeno - a to je u autobusu. Metar i pol od tog mjesta (dakle, izvan autobusa) nije zabranjeno. Razumiješ li ovako detaljno objašnjeno i razloženo na sastavne dijelove? Smile

tko si ti inspektor u gulagu Smile

_________________
" U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi htjeli biti
a u malim kakvi jesu"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anaisnin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2011. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
jane je napisao/la: ›
otkad je tako tesko reci "dobar dan, izvolite, hvala"

Ovo bi se trebalo podrazumjevati samo po sebi (opća kultura)...
jane je napisao/la: ›
necu ti tu stati, idi tamo van, ne dolazi mi na ova vrata, izaci ces na druga!" ?

Ovo je povezano sa pravilima i regulama, te kulturom pojedinca... (pravila o ulaznim i izlaznim vratima na vozilima gradskog prijevoza i obilježenim stajalištima, te poštivanju istih)

izađeš na nepropisanom mjestu, spotakneš se o štiklu razbiješ glavu i tužba za naknadu štete i šta misliš tko je kriv?

_________________
" U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi htjeli biti
a u malim kakvi jesu"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: