Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vemil - servis?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 10:50 
Naslov:  Vemil - servis?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pozdrav,

izgleda da mi krepava monitor koji je kupljen u vemilu pred skoro 3 godine i imam još nekih 2 tjedna garancije.. zanima me što sad s tim budući da je ovaj naš vemil ošo u vječna lovišta, kud to nosit? jel imaju nekakvog partnera u osijeku ili im moram slat za zg poštom ili kako? ako je netko imao ovakva iskustva..

thnx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam svoj philips reklamirala dok su još bili tu, bio je star godinu dana, servis u Zagrebu je radio popravak skoro 45 dana , pa mi poslali neki "kao" novi, ali na kraju se jedva izborih da mi vrate pare. Tko je proizvodjač monitora?. Za philips je servis na štrosiki bio iako su ga svejedno poslali u ZG.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

monitor je samsung syncmaster 932bf.. jel se to onda može nosit kod kakvog ovlaštenog servisera samsunga ili baš mora njima u zg? jer totalno mi nije ni malo zgodno vrijeme bit bez računala 45 dana -.- tj. po ovom tvom izgleda da će baš morat u zg.. bljaaaaa

_________________
...I put on my robe and a wizard hat...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pootzko je napisao/la: ›
monitor je samsung syncmaster 932bf.. jel se to onda može nosit kod kakvog ovlaštenog servisera samsunga ili baš mora njima u zg? jer totalno mi nije ni malo zgodno vrijeme bit bez računala 45 dana -.-

Prvo provjeri imaš li račun i ovjerenu garanciju. Onda potraži servis za Samsunga ako ga ima u Osijeku .Ne znam šta ti znači "krepava mi monitor"osijek031.com smile ? Ili je krepao ili je u funkciji nema ništa izmedju i požuri se ako misliš ostvariti garanciju. A ak ti to sve nije zgodno onda odeš pa kupiš novi Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ipak postoji između =)

monitor radi, ali se sporo pali, i koliko sam se raspitivao po netu - izgleda da mu napajanje odlazi.. komponenta neka u napajanju ili nekakav hladan lem ili nešto.. tako da - radi, ali ne radi kao što je radio kad je bio novi.

možda najbolje da nazovem vemil pa vidim s njima šta i kako umjesto što ovako po netu odgonetavam okolo kere Very Happy

hvala svejedno =)

_________________
...I put on my robe and a wizard hat...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pootzko je napisao/la: ›
izgleda da mi krepava monitor

Može malo preciznije? (Ima crte, razlijeva ili gubi boju, sužava mu se slika, ima mrtve piksele, CRT ili LCD, itd.)

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

može Smile

kopipejstat ću što sam pitao na drugim mjestima:
"radi se o samsung syncmaster lcd 932bf koji kada se računalo nakon par sati mirovanja upali uopće ne reagira već stoji u standby onako cca 30-50 sekundi.. prije bi se iz standbya monitor upalio za 2-3 sekunde, a sada čeka li ga čeka.. probao sam da se nisu kablovi neki ištekali ili nešto, uprašnjavili - nisu.. kada računalo radi i ugasim ga, pričekam minutu-dvije i upalim, monitor reagira i odmah se pali iz standbya.. "

e da, probao sam i sa laptopom spojit, tako da nije do neke komponente već baš do monitora..

_________________
...I put on my robe and a wizard hat...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa to je normalno - MMN... (made Monte Negro) , rade ali sa malom zadrškom osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.04.2011. 20:24 
Naslov:  Re: Vemil - servis?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pootzko je napisao/la (Pogledaj post): › izgleda da mi krepava monitor koji je kupljen u vemilu pred skoro 3 godine i imam još nekih 2 tjedna garancije.. zanima me što sad s tim budući da je ovaj naš vemil ošo u vječna lovišta, kud to nosit? jel imaju nekakvog partnera u osijeku ili im moram slat za zg poštom ili kako? ako je netko imao ovakva iskustva..



imao sam nedavno slican problem, riknio mi je maltene pred istek garancije monitor. no sve sam uspjesno rijesio!

Obratite se firmi MR Servis, Av. Vječislava Holjevca 40
01/6401 111

na njihov racun su mi poslali zumex po monitor, rijesili kvar (tj dobio sam novi monitor) i poslali mi ga

moras samo imati racun i garancijski list... nazovi ih i dogovori se s njima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da u Vinkovcima ima Vemil svoju trgovinu koja još radi.Prije nekoliko mjeseci je prijateljica slala svoj hard i preuzeli su ga iako je također imala garanciju još tjedan ili dva.
Probaj i ti nadam se da češ uspjeti.

_________________
"U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju"

https://www.dropbox.com/referrals/NTYwNDgyMjk
http://www.linuxzasve.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2011. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imao sam isti problem, na kraju se ispostavilo da je kvar u napajanju. Isto je bilo pred kraj garancije, i morao sam slat u MR Servis. Čekao sam negdje oko 30-40 dana i sada je sve u redu. Jedino prilikom slanja ga treba jako dobro zaštititi, jer meni se desilo da je prilikom transporta malo napukao front cower, i u servisu su prije popravka pregledali cijeli monitor i uredno upisali da je front cower napuknut, znači da je najvjerovatnije došlo do toga tijekom tranporta, ali pošto se to jedva golim okom primjeti, nije mi se dalo još oko toga natjeravat s firmom koja ga je slala na servis, budući da sam jedva dočeao tih mjesec dana da dođe s popravka. Zato najbolje za svaki slučaj kvalitetno ga omotat da se ne ošteti, jer je jako teško dokazati da nije i prije slanja bio oštećen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: