Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Povijest osječkog rocka - spektakl - live stream i chat na portalu Osijek031.com

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2011. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la (Pogledaj post): › Iskreno, čuo samo OK band, ove ostale baš ni na Youtubu ne nađem :/ Tako da mi koncert ništa ni ne vrjedi ako ne mogu uživat i pjevušit si u bradu kad ne znam ni jednu pjesmu..


čuo si sigurno i druge, ali ne znaš da si čuo Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bjelouska
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2011. 19:21 
Naslov:  Re: Veliki koncert 'Povijest osječkog rocka' okupit će 20-ak starih osječkih rock bendova
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eeee gospodo gdje ste vi bili 80-ih.Pola ove nazovimo osječke rock scene svirala je samo
i isključivo na kirvajima i tezgicama u svatovima.Pa gdje su Vibra Junkersi,Roderick,
No pasaran,Ludi genije,Anti music band.Kako stvari stoje glavni frajer vam je Dražen Dragušica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2011. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nek si se ti pametan javio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2011. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije za hvalit se, al zbilja nikoga ne znam...
nebitno, moglo bi biti dobro.

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2011. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bjelouska je napisao/la: ›
eeee gospodo gdje ste vi bili 80-ih.


Branitelj osječkog rocka! "Gdje ste vi bili" određene godine, to je glavno pitanje. Nedostaje dodatak, "kad sam ja bio glavni u osječkom rocku", ili "kad sam ja branio Hrvatsku".

Izvrsna ideja i svaka čast organizatorima za koncert. Čini mi se da nigdje ne piše da će se na koncertu okupiti baš svi bendovi, ali se kladim da organizatori ne bi imali ništa protiv da se oni kojih se nisu sjetili sami jave. Naravno, ako nisu bili prevelike zvijezde, da se sami javljaju. Ili ako im nije ispod "rokerske časti" da sviraju sa bendovima čija publika nisu bili isključivo rijetki dugokosi altrenativci u eksperimentiranju s drogama.

Glazbene teme su uvijek interesantne na ovom forumu. Toliko je glazbenih stručnjaka, da se čovjek usere.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2011. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako sinoc kaze jedan lega, ovaj grad je u debelom kurcu...rokeri pljuju po samima sebi...kada ste vidjeli da neki cajkaroš pljuje po svome? zato njima i ide dobro, i sretni su, i puni su im klubovi...dok rokeri samo seru i seru u vecini. rokenrol je nastao iz bunta, no cini se da taj bunt uvijek mora biti prisutan, pa kada rokenrola i ima, onda moraju pljuvati po njemu, tj uvijek ce naci nešto što im ne odgovara...ljudi u ovom gradu su govna, i ne znam zašto se nas par još bavi rokenrol organizacijom kada nezahvalna gamad to ne zaslužuje...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.04.2011. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja recimo niakd nisam čuo nekog cajkaroša da sere protiv rokera i punkera a punkerima i rokerima ne mozes izbit cajke iz usta. Više pričaju i seru o cajkarosima nego kako poboljšati sovju scenu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2011. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa to je to, nisu cajke dovele rokenrol na ovo gdje je u ovom gradu...

oni cijene ono što imaju...a mi alternativci, mi smo intelektualci, pa vjerojatno moramo srati po necemu...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2011. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › Ja recimo niakd nisam čuo nekog cajkaroša da sere protiv rokera i punkera a punkerima i rokerima ne mozes izbit cajke iz usta. Više pričaju i seru o cajkarosima nego kako poboljšati sovju scenu.


Zar mi živimo na istoj planeti ?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2011. 19:48 
Naslov:  Re: Veliki koncert 'Povijest osječkog rocka' okupit će 20-ak starih osječkih rock bendova
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast na ideji, bit će mi drago opet vidjeti sve te ljude, bila su to lijepa vremena! Yes!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roberto91
Offline
Ukupno postova: 57
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2011. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pametno konacno i za nas koji ne volimo cajke a uz sve to sve nase grupe.Ne znam ih bas puno ali dolazim da vidim kako je to izgledalo,kako to sve zvuci
POHVALA SVIMA KOJI SU SE BACILI U ORGANIZIRANJE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2011. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
bjelouska je napisao/la: ›
eeee gospodo gdje ste vi bili 80-ih.


Branitelj osječkog rocka! "Gdje ste vi bili" određene godine, to je glavno pitanje. Nedostaje dodatak, "kad sam ja bio glavni u osječkom rocku", ili "kad sam ja branio Hrvatsku".

Izvrsna ideja i svaka čast organizatorima za koncert. Čini mi se da nigdje ne piše da će se na koncertu okupiti baš svi bendovi, ali se kladim da organizatori ne bi imali ništa protiv da se oni kojih se nisu sjetili sami jave. Naravno, ako nisu bili prevelike zvijezde, da se sami javljaju. Ili ako im nije ispod "rokerske časti" da sviraju sa bendovima čija publika nisu bili isključivo rijetki dugokosi altrenativci u eksperimentiranju s drogama.

Glazbene teme su uvijek interesantne na ovom forumu. Toliko je glazbenih stručnjaka, da se čovjek usere.


Nisam mogao ni u snu pretpostaviti da ćeš se baviti komentiranjem na trivijalnim temama. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2011. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la (Pogledaj post): › Nema Vibra junkersa Sad


nema ni diskretnog šarma buržoazije ali svaka čast organizatorima. jedva čekam koncert, konačno nešto za nas matore rockere i rockerice. nadam se kako bi mogao izaći i kakav CD, nešto što bi spojilo kompilacije "pogonsko gorivo" i "osijek prije bombe" pa da kao rijeka imamo uspomenu na osječki rock i novi val.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2011. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la: ›
nema ni diskretnog šarma buržoazije ali svaka čast organizatorima. jedva čekam koncert, konačno nešto za nas matore rockere i rockerice. nadam se kako bi mogao izaći i kakav CD, nešto što bi spojilo kompilacije "pogonsko gorivo" i "osijek prije bombe" pa da kao rijeka imamo uspomenu na osječki rock i novi val.


Koncert se snima sa 4 kamere i napraviti ce se DVD od toga snimka pa ce svi ovi bendovi biti zabiljezeni, doduse u malo matorijem sastavu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trepke
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2011. 8:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo ne propustam!ti ljudi su dokaz da je os nekad bio strasan grad!svak im cast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: