Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek prvi u Hrvatskoj dobiva Cineplexx te 6D kino!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2011. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kvragu, sad moram i ja ići to vidjeti, tj. doživjeti Very Happy jer, općepoznato je da je forumašima s ovog foruma teško udovoljiti u bilo čemu. Tako je krenulo i na ovoj temi, ali sad ipak na kraju hvalospjevi.

Usput da priupitam ako je netko bio, kakav je Cineplexx i odnosu na Cinestar? Prednosti, mane i tako to...?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
raky
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2011. 20:46 
Naslov:  Re: Osijek prvi u Hrvatskoj dobiva Cineplexx te 6D kino!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema prednosti, osim sto im je suvlasnik Kontinental film, pa ce vjerovatno imati veci izbor filmova nego Blitz-ov Cinestar.
inace, pomalo sam razocaran cijenama, jer su najavljivali da ce biti povoljniji od cinestara....

sto se 6d tice, isprobao..i pozitivni su dojmovi,ali nazalost nema filmova za to... i taj 6d, ce prema mojim informcijama otici iz osijeka, samo je pitanje da li nakon 3 ili 6 mjeseci, jer je tamo gdije je sad zapravo bez poptisanog ugovora sa vlasnicima centra, nego koriste prazan prostor za promociju. a kako filmova za to cudo nema, brzo ce svi koji ga zele "sprobati" doci na red i zasititi se

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: