Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Samozadovoljavao se na ulici i napao Osječanku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
black_magic
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2011. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Nije istina da nosiš tajice zbog marti, lažeš sama sebe. Nosiš ih jer se osječaš izazovno u njima. Isto zato žene nose i štikle a ne normalne cipele ili tenisice, ispravi me ako se varam.
Još nijedna žena ovdje nije odgovorila zašto se izazovno oblači. Ne žele na to odgovoriti jer vole da se osječaju jadno što im upravo neki drkaroš na ulici to omogućava.
Naravno da su žene naš problem. Zar misliš da su žene toliko emancipirane da uopće više ne postoji relacija između njih i muškaraca?


a ti znas zasto ja nosim tajice, ja ne znam a? stvarno ste se uhvatili toga ko blesavi. nitko nije primjetio da se tajice vide samo dio od pol bedara do ispod koljena?
ono da se znam izazovno obuc je bilo napisano sa naglaskom na znam, a ne da to radim stalno. "izazovno" se oblacim kada idem negdje s deckom pa idioti nisu bas toliko slobodni u svojim komentarima. a to izazovno je uska majica. i tako se oblacim jer volim sama sebi dobro izgledat, nisam neka iskompleksirana glupaca kojoj treba tudje odobravanje. kao sto sam rekla, imam ogledalo. i stvarno, u cemu je fora sa stiklama? sad cete zenama zabranit da nose cipele? mozda da obucemo za svecane prilike neku lijepu haljinu i ispod patike? po mogucnosti neke najobicnije, da ne bi privlacile pogled?

i da mislim da su zene toliko emancipirane. barem bi trebale bit. a one glupace koje nisu i treba poslat na preodgoj. vas problem nisu zene koje dobro izgledaju nego los odgoj u jos losijem drustvu. stvarno se nikad necemo maknit s balkana.

da odgovorim zenu, da, volila bih da se moje dijete ako bude cura jednog dana oblaci kao ja. i ne bi mi smetalo ni da se izazovnije oblaci, ako se tako oblaci zbog sebe.

a uostalom, ako je drkat na ulici u redu, onda je i jebat se s nekim na ulici u redu, nije li? ajmo sad svi pocet to prakticirat u pol bijela dana na sred ulice. predlazem trg za prvo takvo iskustvo, jos ce vam kamere pojacat dozivljaj, zar ne?

dobro vam je nella rekla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2011. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la: ›
I da kažem... Nisam primijetila da muškarci nose hlače tri broja prevelike kako im se ne bi ocrtala guza, i košulje/majice tri broja prevelike da im se ne vide bicepsi itd.
Znači da ne gledaš muškarce, nego metroseksualce...


A znači ti nosiš tri broja preveliku odjeću...?


Čisto sumnjam.






Dakle, da zaključimo:

-žene koje nose usko/kratko/otvoreno su drolje koje žele biti silovane

-muškarci koji nose uske majice i rifle su metroseksualci, odnosno manje muškarci?

Još nisi rekao da su i pederi.





Stvarno mi se riga od ovog balkanizma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2011. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta bi Vas dvije bez ogledala? Kako bi se onda same sebi svidjele. Sad ćete opet reći da se ne oblačite izazovno zbog sebe nego zbog svoje pametnije polovice, pa ako je tako onda se oblačite kod kuće tako a ne na ulici, osim ako to radite da bi udovoljile svom partneru u svako doba jer Vam je teško shvatiti o čemu on razmišlja, ili znate o čemu razmišlja odnosno barem mislite da znate!?


Zadnja promjena: francika; 08.04.2011. 14:35; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2011. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Šta bi Vas dvije bez ogledala? Kako bi se onda same sebi svidjele. Sad ćete opet reći da se ne oblačite izazovno zbog sebe nego zbog svoje pametnije polovice, pa ako je tako onda se oblačite kod kuće tako a ne na ulici, osim ako to radite da bi udovoljile svom partneru u svako doba jer Vam je teško shvatiti o čemu on razmišlja, ili znate o čemu razmišlja odnosno barem mislite da znate.


Po čemu si ti zaključio da je moj partner "pametnija polovica"?

Žene su gluplje od muškaraca?

Iako žene ne rade ni upola takve pizdarije kakve rade muškarci, kao naprimjer
DRKANJE PO ULICI.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2011. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Šta bi Vas dvije bez ogledala? Kako bi se onda same sebi svidjele. Sad ćete opet reći da se ne oblačite izazovno zbog sebe nego zbog svoje pametnije polovice, pa ako je tako onda se oblačite kod kuće tako a ne na ulici, osim ako to radite da bi udovoljile svom partneru u svako doba jer Vam je teško shvatiti o čemu on razmišlja, ili znate o čemu razmišlja odnosno barem mislite da znate.


Po čemu si ti zaključio da je moj partner "pametnija polovica"?

Žene su gluplje od muškaraca?

Iako žene ne rade ni upola takve pizdarije kakve rade muškarci, kao naprimjer
DRKANJE PO ULICI.

A šta ti misliš zašto Vas muškarci nazivaju svojom ljepšom polovicom, a ne pametnijom polovicom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2011. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Šta bi Vas dvije bez ogledala? Kako bi se onda same sebi svidjele. Sad ćete opet reći da se ne oblačite izazovno zbog sebe nego zbog svoje pametnije polovice, pa ako je tako onda se oblačite kod kuće tako a ne na ulici, osim ako to radite da bi udovoljile svom partneru u svako doba jer Vam je teško shvatiti o čemu on razmišlja, ili znate o čemu razmišlja odnosno barem mislite da znate.


Po čemu si ti zaključio da je moj partner "pametnija polovica"?

Žene su gluplje od muškaraca?

Iako žene ne rade ni upola takve pizdarije kakve rade muškarci, kao naprimjer
DRKANJE PO ULICI.

A šta ti misliš zašto Vas muškarci nazivaju svojom ljepšom polovicom, a ne pametnijom polovicom?


Znači ljepota isključuje pamet.

Kakav pametan, ma briljantan zaključak.

Vidi se da simuško.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2011. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Šta bi Vas dvije bez ogledala? Kako bi se onda same sebi svidjele. Sad ćete opet reći da se ne oblačite izazovno zbog sebe nego zbog svoje pametnije polovice, pa ako je tako onda se oblačite kod kuće tako a ne na ulici, osim ako to radite da bi udovoljile svom partneru u svako doba jer Vam je teško shvatiti o čemu on razmišlja, ili znate o čemu razmišlja odnosno barem mislite da znate.


Po čemu si ti zaključio da je moj partner "pametnija polovica"?

Žene su gluplje od muškaraca?

Iako žene ne rade ni upola takve pizdarije kakve rade muškarci, kao naprimjer
DRKANJE PO ULICI.

A šta ti misliš zašto Vas muškarci nazivaju svojom ljepšom polovicom, a ne pametnijom polovicom?


Znači ljepota isključuje pamet.

Kakav pametan, ma briljantan zaključak.

Vidi se da simuško.

Nisam rekao da žene ne mogu biti pametne, ali to što mi nisi odgovorila na pitanje me tjera na sumnju u to.
Jesi ikad čula da ženu netko naziva pametnijom polovicom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2011. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesi ti čuo da netko muškarca naziva pametnijom polovicom, osim sam sebe?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2011. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikako da shvatiš. Za razliku od tebe, koja kad ne bi imala ogledalo ne bi znala da je najljepša na svijetu, ja nisam sam sebe nazivao pametnijom polovicom nego sve muškarce zato što je opće poznato da su žene ljepša polovica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2011. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Nikako da shvatiš. Za razliku od tebe, koja kad ne bi imala ogledalo ne bi znala da je najljepša na svijetu, ja nisam sam sebe nazivao pametnijom polovicom nego sve muškarce zato što je opće poznato da su žene ljepša polovica.


Ti ne kužiš.

Tebi jesu ljepša polovica jer se pališ na žene.


Meni su muškarci ljepša polovica jer se ja palim na muškarce.

Kad vidim zgodnog muškarca na ulici, ne dobacujem mu ništa, ne zviždim i ne vadim pičku. Bez obzira što imao/ne imao na sebi. Je l' tebi sad jasnije?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2011. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Majko mila, franc, al ti imaš provala. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2011. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Majko mila, franc, al ti imaš provala. Very Happy


I još ne kuži da je i u drugom postu napisao da su muškarci pametniji od žena, samo zato jer su žene ljepše od muškaraca, hahah

Majko mila... Ne vjerujem, hhah

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2011. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Nikako da shvatiš. Za razliku od tebe, koja kad ne bi imala ogledalo ne bi znala da je najljepša na svijetu, ja nisam sam sebe nazivao pametnijom polovicom nego sve muškarce zato što je opće poznato da su žene ljepša polovica.


Ti ne kužiš.

Tebi jesu ljepša polovica jer se pališ na žene.


Meni su muškarci ljepša polovica jer se ja palim na muškarce.

Kad vidim zgodnog muškarca na ulici, ne dobacujem mu ništa, ne zviždim i ne vadim pičku. Bez obzira što imao/ne imao na sebi. Je l' tebi sad jasnije?

To je zato jer se Vi žene stidite svoga tijela ili zato što nemate šta izvaditi na ulici. Ja vjerujem da žene imaju šta izvaditi na ulici da bi bilo puno više drkađija nego sada. Sada kad netko izvadi stroj odmah to piše u novinama.
A uostalom čim se prostitucija legalizira u Hrvatskoj vidjet ćeš hoće li biti više žena ili muškaraca na ulici!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2011. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la: ›
I da kažem... Nisam primijetila da muškarci nose hlače tri broja prevelike kako im se ne bi ocrtala guza, i košulje/majice tri broja prevelike da im se ne vide bicepsi itd.
Znači da ne gledaš muškarce, nego metroseksualce...


A znači ti nosiš tri broja preveliku odjeću...?


Čisto sumnjam.






Dakle, da zaključimo:

-žene koje nose usko/kratko/otvoreno su drolje koje žele biti silovane

-muškarci koji nose uske majice i rifle su metroseksualci, odnosno manje muškarci?

Još nisi rekao da su i pederi.

Stvarno mi se riga od ovog balkanizma.
Hm, kad se netko ovako zapali na provokacije i sere li ga sere, pitam se tko je tu više balkaniziran !? Wink

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2011. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je zato što sam kasno shvatila da je provokacija u pitanju, iz razloga što sam jako osjetljiva na ovakve bljuvotine. Time i subjektivna, vrlo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: