Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pauk odvozi i ono što ne bi trebao

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Deny_OS
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2011. 16:31 
Naslov:  Pauk odvozi i ono što ne bi trebao
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas 06.04.2011 u Zadarskoj ulici mi je pauk odvezao vozilo. Otac je parkirao na strani ulice gdje je predviđeno parkiranje. Između mog vozila i križanja je bilo parkirano još jedno vozilo. S obzirom da je dužina prosječnog vozila 4 metra moje vozilo je bilo parkirano 4 metra od križanja te počinio prekršaj nepropisnog parkiranja na manje od 5 metara od križanja. Vozilo je postavljeno preblizu križanja te ne poričem odgovornost za nepropisno parkiranje, ali mislim da nije bilo potrebno odvoziti vozilo jer nije ometalo promet, a ni pješake jer nije bilo na nogostupu. Službena osoba (policajac) je mogao ostaviti kaznu za nepropisno parkiranje a ne odvoziti vozilo. 400Kn je jako veliko opterečenje za umirovljenike u slučaju kada dvoje starih ljudi žive od jedne male mirovine. Radi se o invalidnoj osobi i vozilu koje je označeno kao vozilo kojim se koristi invalidna osoba. Takvoj osobi je jako teško odlaziti po vozilo. Ovlaštene osobe koje rade u pauk službi bi trebale imati malo obzira prema invalidima i sirotinji kada počinjeni prekršaj ne ometa ili ugrožava promet i ostale sudionike u prometu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.04.2011. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni samo nije jasno kako pauk moze odnjeti vozilo bez policajca i policijskog zapisnika??? znaci automatski se vjeruje radniku kojemu je cilj dici sto vise vozila moze???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2011. 17:48 
Naslov:  Re: Pauk odvozi i ono što ne bi trebao
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deny_OS je napisao/la (Pogledaj post): › Danas 06.04.2011 u Zadarskoj ulici mi je pauk odvezao vozilo. Otac je parkirao na strani ulice gdje je predviđeno parkiranje. Između mog vozila i križanja je bilo parkirano još jedno vozilo. S obzirom da je dužina prosječnog vozila 4 metra moje vozilo je bilo parkirano 4 metra od križanja te počinio prekršaj nepropisnog parkiranja na manje od 5 metara od križanja. Vozilo je postavljeno preblizu križanja te ne poričem odgovornost za nepropisno parkiranje, ali mislim da nije bilo potrebno odvoziti vozilo jer nije ometalo promet, a ni pješake jer nije bilo na nogostupu. Službena osoba (policajac) je mogao ostaviti kaznu za nepropisno parkiranje a ne odvoziti vozilo. 400Kn je jako veliko opterečenje za umirovljenike u slučaju kada dvoje starih ljudi žive od jedne male mirovine. Radi se o invalidnoj osobi i vozilu koje je označeno kao vozilo kojim se koristi invalidna osoba. Takvoj osobi je jako teško odlaziti po vozilo. Ovlaštene osobe koje rade u pauk službi bi trebale imati malo obzira prema invalidima i sirotinji kada počinjeni prekršaj ne ometa ili ugrožava promet i ostale sudionike u prometu.


na koji način je označeno to vozilo u smislu invalidnosti???
da li je podignuto vozilo koje se nalazilo između vašeg automobila i raskrižja?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2011. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › meni samo nije jasno kako pauk moze odnjeti vozilo bez policajca i policijskog zapisnika??? znaci automatski se vjeruje radniku kojemu je cilj dici sto vise vozila moze???


koliko sam ja upoznat sa nekim načinima rada..radnik na pauku prije nego podigne vozilo mora isto fotografirati i proslijediti fotografiju osobi koja je nadležna i ovlaštena donijeti odluku o podizanju auomobila nakon razmatranja prekršaja na fotografiji!! ne kažem da je svugdje tako ali navodim jedan primjer samo!! nadalje...u pojedinim gradovima pauk podiže vozila sa mjesta na kojima je zabranjeno parkiranje sukladno odlukama grada, pa ponekad imaju veće ovlasti od same policije koja ima mogućnost da podiže automobil samo u nekih 12-13 situacija!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
R3nchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Plavi 9 BiTcH !!
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2011. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
meni samo nije jasno kako pauk moze odnjeti vozilo bez policajca i policijskog zapisnika??? znaci automatski se vjeruje radniku kojemu je cilj dici sto vise vozila moze???


digitalni fotoaparati
inace drotovi dodju poslikaju napisu kaznu i odu..
Znam ja Zvao sam vec 3 puta pauka..
LOZICU ocu popust kod kupovine auta.. Smile
Vec kad dolaze ooo di si Lega? sta ima..
Smile

_________________
I want my money,fuck u pay me..This is what i do...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: