Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Damir Urban & 4 oduševili osječku publiku u Klubu Mini Teatar

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65832
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2011. 12:09 
Naslov:  Damir Urban & 4 oduševili osječku publiku u Klubu Mini Teatar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jednu bogatu glazbenu večer za osječku publiku priredio nam je Damir Urban i 4. U prepun Mini Teatar Damir Urban je stigao nešto prije ponoći, dok su kao predgrupa nastupali mladi osječki bend Go Mars. Nakon sat vremena odlične svirke, Go Mars zahvalili su se publici i pozornicu prepustili riječkom kolegi i njegovom bendu. U gotovo dvosatnom nastupu Damir Urban je otpjevao svoje mnoge hitove na oduševljenje publike iz gotovo svih dijelova Slavonije. Ni ovaj puta Urbanov energičan nastup nije izostao za osječku publiku, iako je dan prije imao koncert u Vinkovcima, čime je potvrdio status pravog rock umjetnika.

Tekst: Hrvoje Jurić

Galerija 031: Mini Teatar: Urban & 4
[Foto: Igor Bellian [Pro-Art], Kristijan Cimer [Pro-Art], Igor Košćak [Osijek031.com]][02.04.2011. Mini Teatar]

Pročitajte i...
Mini Teatar: Urban & 4 [nagradna igra je završena] + reggae/dub-rave/dubstep/Pasi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruprecht
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2011. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Urban oduševio svojim nastupom?! Zanimljiv osvrt na sinoćnji događaj... Kao prvo, nigdje se ne spominju već kronični problemi Mini teatra, inače izvrsnog prostora s dobrim programima... No, bilo bi već zbilja vrijeme da riješe problem lošeg ozvučenja i prenatrpanosti publike na većim koncertima... Također, niti se Urban baš nije "pretgnuo" u izvedbi starijih, većih hitova, što su mu mnogi posjetitelji zamjerili... No, bit će jednom valjda bolje, jer alternativna kultura je nasušno potrebna ovom gradu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2011. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

guzva protkana znojem i perfemima............

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silwach_22
Offline
Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek-c.n.o.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2011. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koji k. serete da je ovo bio odlican koncert? Mozda za one ljude koji su bili u prva tri reda, ostalima sigurno ne jer se apsolutno nista nije culo ... I glavno da se Teatar promovirao za rodendansko slavlje i onda naplate 60kn + 10 kn za te glupe clanske iskaznice. Zna se koliko ljudi moze stati u tu rupu i oni si dopuste prodati toliko karata -.- neka organizatora bude sramota i nek uziva u tim novcima koje je pokrao. A i vi "novinari" bi mogli biti malo realniji, a ne pisati ovakve gluposti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2011. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i smradom....

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 13:50 
Naslov:  Re: Damir Urban & 4 oduševili osječku publiku u Klubu Mini Teatar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Turban...


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
max payne
Offline
Ukupno postova: 57
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.04.2011. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma teatar je obicna smrdljiva rupetina,a urban je postao stihoklepac!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
question
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2011. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silwach_22 je napisao/la: ›
Koji k. serete da je ovo bio odlican koncert? Mozda za one ljude koji su bili u prva tri reda, ostalima sigurno ne jer se apsolutno nista nije culo ... I glavno da se Teatar promovirao za rodendansko slavlje i onda naplate 60kn + 10 kn za te glupe clanske iskaznice. Zna se koliko ljudi moze stati u tu rupu i oni si dopuste prodati toliko karata -.- neka organizatora bude sramota i nek uziva u tim novcima koje je pokrao. A i vi "novinari" bi mogli biti malo realniji, a ne pisati ovakve gluposti
e baš to! i ako si bio u prva tri reda, preostajalo ti je ne disati i ne kretati se, pa je onda bilo izdržljivo. kakav je to onda užitak? jedva sam čekala ovaj koncert,a ostadoh razočarana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ljudi sta se cudite jel nije ljepo pisalo da ce biti tako Very Happy

"Vrata Kluba su otvorena od 21 sat, a svi oni koji požele uživati u intimnoj kubskoj atmosferi i pjesmama Damira Urbana pozivaju se da svoje ulaznice nabave na vrijeme jer je broj istih ograničen.

Info: http://www.osijek031.com/osijek.php?najava_id=30500#ixzz1ITMXTLc8 "

intimna atmosfera, ogranicen broj ulaznica Very Happy Very Happy


Zadnja promjena: tranquilize; 04.04.2011. 2:31; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lucija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2011. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koji sjajan koncert????
čekala sam na taj koncert 3 tjedna, trčala kupiti karte, jučer se probudila s osmjehom jer je taj dan napokon došao, kad ono suha šljiva od koncerta!
ograničen broj ulaznica my ass!! još to veče su na slavonskoj tv dijelili karte, na svim mogućim nagradnim igrama, a kao ideja je bila klupska intimna atmosfera! ako je njima prepun klub intimna atmosfera, šta im onda znači pun klub! od muke sam nakon pola sata htjela otići s koncerta!
a ozvučenje neću ni spominjati! ne znam s koje pozicije u klubu je zvuk bio lošiji!! glava mi je kasnije bila kao da sam bila u pčelinjaku. a da ne pričam o bivolu koji mi je stao na nogu!!
neće me taj mini teatar više vidjeti!!!
a novinaru koji je pisao članak preporučujem da idući puta dođe na koncert, bude na njemu od početka do kraja i onda napiše komentar! mene je oduševio jedino dio kad sam saznala da je koncert i kad sam kupila kartu! sve ostalo je čisto razočaranje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Android
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2011. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam bila u 3 redu i ne znam kako je bilo ovima iza. Mene su osobno naživcirale pijane klinke koje su se bespotrebno bacale na svaku pjesmu i nisu dozvolile da itko oko njih uživa u koncertu. Izbor pjesama po meni je bio savršen,smatram da su izabrali najbolje od najboljih .Oduševila sam se kornjačom za koju sam super iznenađena da su odsvirali. Svaka im čast.Mene nisu kao bend razočarali.Što se tiče mini teatra,oni su opet napravili sranje.Imala sam osjećaj kao da broj ulaznica nije uopće ograničen. Ljudi su jedva disali,pa čak i mi u prvim redovima.Sviro je i starije stari,sa starijih albuma.Naravno nije mogo obuhvatit sve pjesme pa je možda tako koju bolju propustio ali mislim da su sve bile odlične koje je izveo. Ja sam unatoč nagurivanjima i gužvi oko mene uživala u koncertu . Možda i ne mogu bit objektivna što se njega tiče jer u kakvim god uvjetima ja bila ,njega čut uživo ,njegov glas i tu svirku za mene je dobro.Luka Toman je također briljiro.I svo moguće nezadovoljstvo s moje strane prima mini teatar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni bila najbolja predgrupa....odlicna svirka...zagušljivost je još uvijek donekle podnošljiva...
a sve poslje toga je bila sveopca katastrofa....

no budimo realni....

lakomost za zaradom novaca uvijek ali uvijek sjebe sve dobre namjere da se nešto dobro organizira

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silwach_22
Offline
Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek-c.n.o.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2011. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
meni bila najbolja predgrupa....odlicna svirka...zagušljivost je još uvijek donekle podnošljiva...
a sve poslje toga je bila sveopca katastrofa....

no budimo realni....

lakomost za zaradom novaca uvijek ali uvijek sjebe sve dobre namjere da se nešto dobro organizira


bravo Smile tako su unistili i UFO i WLM i dane piva ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anton
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2011. 20:51 
Naslov:  Re: Damir Urban & 4 oduševili osječku publiku u Klubu Mini Teatar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam za vas, ali meni je bilo dobro. Je, ozvučenje je bilo lošije, bilo je dosta gužve, ali sam koncert je bio odličan.

Bio sam dan ranije u Vanilla Clubu u Vinkovcima, samo ću reći svima sa ove teme da im treba biti žao što nisu došli u Vinkovce. Tamo je na koncertu bilo, sveukupno cca 150 ljudi ( u prostoru u koji može komotno stati cca 1000 ljudi ) , pred binom cca 40, tako da gužve uopće nije bilo, prostora napretek, a ozvučenje ODLIČNO. I Urban je bio odličan, svaka mu čast, održao je koncert koji je trajao više od dva sata i pohvalio je publiku, jer iako nas je malo bilo, stvarno smo bili glasni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: