Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Točka točka točka telekom točka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2011. 1:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha to stoji da Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
frizider
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2011. 1:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
90% tih 'jadnih' studenata u helpdeskovima su ili totalno nesposobni, ili nemaju ovlasti rjesavati konkretne probleme.

njihov posao je da budu vrece za izivljavanje nezadovoljnih korisnika, za to su placeni ... i za to ih treba koristiti.

za sve koji imaju primjedbe na ovaj post, mogu se obratiti pismenim putem, odgovor ce dobiti u sto kracem roku.



Ti ili si *...ili nemaš pojma o čemu pričaš...
Svi ti studenti koji rade tamo rade iz različitih razloga...ali većina ih radi tamo zato jer mora..ne zato jer im se ne da studirati ili zato jer nemaju ništa pametnije raditi...ili zato jer je tamo ekipa...rade zato jer MORAJU.I ne mogu si priušiti da svima pokažu srednjak jer taj posao više neće imati...ovo je tipična priča svakog drugog agenta bilo koje SZK...a ti si tipičan "glupi"korisnik...agenti koji ti se javljaju nisu tamo za tvoje iživljavanje...nego da ti pokušaju odgovoriti na pitanje ili pomoći u tvom upitu...ukoliko si ti nadrkan...ljut...ili općenoto imaš poteškoća sa komunikacijom sa svjetom oko sebe...vjeruj mi...SZK nije mjesto na kojem bi se trebao iživljavati...trebao bi zahvaliti tome tko ti se javio...i shvatiti zlatno pravilo SZK...ukoliko si iole normalan...i pristojan...osoba će dati sve od sebe da ti pomogne..a ukoliko si kreten koji se iživljava...kako si ti naveo...kao na vreće za iživljavanje...tada će agent dati sve od sebe da ti zagorča i to malo života/usluge koje ti je ostalo... Wink...ovo je HR...ljudi su korisnici...smatraju da za svojih par kuna...lipa...ili samim time što nešto koriste imaju pravo podrazumjevati da će im netko popraviti mašinu za pranje rublja...cincilator na autu..ili da će im netko pomoći da život za njih bude malo manje kurva...


Shvaćam da su ljudi frustitrani...ali ono što ne shvaćaju jest da je sve oko njih jadno i bjedno...ne podržavam nikakve političke stranke niti opcije...zaboli me tuki za to tko je na vlasti...jer nema kvalitetne opcije...svi ljudi su isti...samo se mjenjaju...nema pametne ideje...prosvjedi...netko je to spomenuo...daj molim Vas...tko je prosvjedovao...protiv koga?
Tko će nešto postići?
Mentalitet treba mjenjati...a ne političke opcije...jer bilo tko da dođe na vlast...situacija će biti ista...HDZ nema ideje...SDP nije ni spomenuo ideju..ostali nemaju pojma gdje se nalaze...a pametni i školovani ljudi se drže izvan svega jer su ljudi koji se asociraju sa politikom šljam...i to je tako...



Stoga apeliram na sve...koji smatraju da je studentima super...divno...bajno i krasno..prijavite se...prođite prijemni...ne za ekonomiju ili pravo...nego za pravi faks...građevinu...medicinu...ili bilo što zbog čega bi bilo potrebno da se moždane vijuge makar malo uposle...završite to u roku...i imate moju pohvalu...ukoliko je moguće bez toga da mamica i tatica plaćaju sve Vaše prohtjeve...i da financiraju sve želje...
Nakon toga imate moje poštovanje...sve prije toga...ovim ljudima svaki dan treba spomenik dignuti...jer su oni na udaru takvih korisnika kao što smo svi mi....
Sretno im...

_________________
Citat: › Opušteno...opušteno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2011. 1:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa koliko sam čuo svi se trpaju da rade u T-Comu. Navodno lova dobra. Nisam baš čuo da se itko žalio do sad. Hmmm...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2011. 2:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi moji, pa nitko nikog ne tjera da radi, ako hoćeš radit radit ćeš, završio ti fakultet ili ne, uvijek ćeš naći posao, naravno, uz uvjet da želiš radit Smile ja evo sva sreća pa sam student i radim uz fakultet i sasvim mi je super Very Happy zaradim si koju kunicu uz faks, koji ionako ne plaćam, dajem sve u roku, i šta bi radio sve slobodne sate koje imam ? zujio? visio na netu? pio? neznam, bolje onda to iskoristit za zaradit koju kunu pa olakšat roditeljima da mi ne moraju davat svaki mjesec novce kao nekima od vas, nego si sam zaradim i znam što sam zaradio pa tako i znam što trošim, na što trošim i kako ću trošiti, što je ujedno i jedna jako velika uloga u ostatku mog života, jer 100 kuna kojih zaradiš i 100 kuna koji ti daju starci nećeš jednako potrošit, osim naravno ako si idiot Very Happy ali jebiga, svi smo mi ljudi, pa tako ima i idiota a ima i pametnih ljudi Very Happy ali eto, što je tu je Smile

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2011. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo Ivane!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
orion
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2011. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pih, uz "psovke" bih jos dodala dalmatinske tj. ciste vlajske a bome i boduslske epitete, pridjeve, glagole i sve sto nas je teta uciteljica ucila na satu hr. jezika. no, ovaj clanak mi je ko šamar nogom dobro dosao, no zaista je. Nebitno za to, shvacam smisao clanka i bas sam se lijepo nasmijala. Jadna zenska nebila ima problema sa nepismenima i seronjom od sefa koji ju maltretira pogledom, valj jer mu zena nedaje dovoljno svog muffina... ne znam. Hvala bogu pa se po bolonjskom sustavu vise nemoze biti vjecni student (ili moze??? -tko bi ga znao, svaki odjel svoju pricu tepe), no kontam da je bolje dobiti odjebnicu za posao SA papirom, nego uopce ne moci razgovarati za poso bez. "slijepo" vjerujem u diplomu i da bi svima bilo lakse s njom, najradje bi osla u indiju i tam zivila od mravi i soli i gledala perspektivu zivota na sasvim drugi nacin. ah koje bjesne zelje -.-
DA, drugacije je kad svojih 100kn zaradis i biras kako ces ih potrositi, nego kad ti starci posalju.

a da das ostavku, i da svima bude lakse? boooze jadranka Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2011. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa najlakše je ovisit o nekom drugom i o nečijim drugim izvorima, šta bi onda svi ljudi koji rade trebali dat otkaz jer ih šef možda maltretira ovo ono iako im je to jedini izvor prihoda za život?
pa da se oslone na ovu lijepu nam "bogatu" državu pa da ih ona financira Very Happy ? ili što?

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2011. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Kakav odvratan tekst... prepun stereotipa. Ako autor na bolji način nije mogao prenijeti svoju neku poruku (iako ju ja ne vidim iz ovog teksta), onda se nije trebao truditi niti ovako šta plasirati.


Nisu to stereotipi to je stvarno tako, začudio bi se koliko ima tahvih zatucanih budala.

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2011. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivan1602 je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi moji, pa nitko nikog ne tjera da radi, ako hoćeš radit radit ćeš, završio ti fakultet ili ne, uvijek ćeš naći posao, naravno, uz uvjet da želiš radit Smile ja evo sva sreća pa sam student i radim uz fakultet i sasvim mi je super Very Happy zaradim si koju kunicu uz faks, koji ionako ne plaćam, dajem sve u roku, i šta bi radio sve slobodne sate koje imam ? zujio? visio na netu? pio? neznam, bolje onda to iskoristit za zaradit koju kunu pa olakšat roditeljima da mi ne moraju davat svaki mjesec novce kao nekima od vas, nego si sam zaradim i znam što sam zaradio pa tako i znam što trošim, na što trošim i kako ću trošiti, što je ujedno i jedna jako velika uloga u ostatku mog života, jer 100 kuna kojih zaradiš i 100 kuna koji ti daju starci nećeš jednako potrošit, osim naravno ako si idiot Very Happy ali jebiga, svi smo mi ljudi, pa tako ima i idiota a ima i pametnih ljudi Very Happy ali eto, što je tu je Smile


Šta ti misliš da tebi sad treba podići spomenik što studiraš i radiš? I naravno uopće nije stvar u tome da se može naći posao al ljudi su frustrirani državom koja zapošljava konobare i trgovce u 90% slučaja. Frustrirani su što imaju struke a rade van njih i ono što je najgore, nebi ništa smetalo pa da si konobar i trgovac ali da se od toga može živjeti, ove rasprave nebi bilo ali ti meni pametni izračunaj kako sa 2500kn platiti stan, režije i hranu? Tebi je super dok živiš kod mame i zaradiš 100 kuna koje možeš potrišit na kave i pizdarije, ali da od tih 100kn moraš izdvajat za neke druge stvari nebi pričao ovo što pričaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2011. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...a možda on ne izdvaja za kave i pizdarije...

_________________
Smile...happy looks good on you... Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan1602
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2011. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ne treba mi podići spomenik niti ja to tražim,
ne izdvajam za kave i pizdarije, izdvajam za pogreške koje sam napravio pa sad moram plaćat a i jednostavno želim olakšat svojim starcima jer i njima nije lagano osijek031.com smile a s tobom se slažem po tom pitaju, da je teško naći posao u struci i da poslovi nisu dovoljno plaćeni a jbg, takva je država i to treba promjenit a mi smo nitko i ništa i tu nažalost ništa ne možemo napraviti, jer tko god da dođe na vlast neće poduzeti vezano uz to ništa, neće podići minimalac na 4-5 tkn, neće smanjit plaću sabornicima, ministrima i svim inim vladinim zaposlenicima, neće im se ukinuti nepotrebne beneficije i ostalo, a od kojeg novca bi se moglo isplatiti plaće tisućama ljudi koji nisu plaćeni onoliko koliko bi trebali osijek031.com smile tak da osijek031.com smile jbg,
težak je život i to je to, s time se moramo pomiriti ili poduzeti nešto po tom pitanju kako bismo si ga olakšali. to je eto moje skromno mišljenje Smile

_________________
ne volim ljude koji uzimaju drogu, a pogotovo carinike!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2011. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da to je život to si dobro rekao, ali pomirit se s tim ne treba, jer da se svi pomirimo tlačili bi nas ovi na vlasti još 1000 godina, stvar je da se iz korjena treba nešto mjenjati, kako navike ljudi tako i ovi lopovi koji nam sjede u saboru, nebitno lijevo ili desno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2011. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boban_os je napisao/la (Pogledaj post): ›

Šta ti misliš da tebi sad treba podići spomenik što studiraš i radiš?


Ne, treba podići spomenik gospođici iz teksta, i ostalim "vječnim studentima".
Komično je čitati kakvih opravdanja ima i kako na sebe uopće gledaju današnji studenti.
Naša sveučilišta su doista postala tvornice za proizvodnju magaraca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2011. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magareća država nemože proizvest ništa pametno, to je logično

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2011. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemosvjerovat je napisao/la: ›
Naša sveučilišta su doista postala tvornice za proizvodnju magaraca.


sam da se ovo jos jednom naglasi, jer je bas ljepo "sroceno" Smile

treba fino ukinut potporu ministarstva na svim faskovima i umjeto toga uvest ko u drugim "normalnim" kapitalistickim zemljama studentiski kredit za placanje fakulteta, pa bi vidjeli svi kako se brzo i lako da naci poso kad moras nakon diplome u roku od 3 godine vratit stipendiju drzavi ili ju odradit na nekom usranom otoku il zaselku bogu iza nogu,... Wink - đaba studiranja vise jednostavno ne smije bit, i time bi se rijesili svi problemi vezani za studente u hvatskoj.
1. bilo bi ih puno manje
2. bilo bi time puno manje nezaposlanih visokoskolovanih ljudi
3. bilo bi puno vise para za zaposljavanje "jeftine radne snage" jer b bilo manje ljudi sa visokim placama
4. zahtjevi i prohtjevi građanstva bi bili realniji jer nebi svaka tuka i svaki krelac sanjao o akademskoj placi od 9.000,00 kn
5. faksovi bi bili puno efikasniji i bolji te bi diplomirani ljudi bili time skolovaniji i bolji
=> bili bi jos trazeniji i u inozemstvo
6. itd. itd. itd.


dakle, studenti, ne kenjat i kukat nego ili zbrijat to brzopostupno i vatat se posla ili fino sutit i uzivat u raznim blagodatima post-komunisticke ere kao sto su besplatno visko-skolstvo i veliki broj stpendija za svaku iole postojecu manjinsku skupinu građana itd itd...
ne mos i kukat i uzivat u svemu tome... o tome se i radi... i to meni smeta ne samo u tom gore tekstu vec kod skoro pa svakog studenta koji pocne takvu pricu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: