Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP: Noćne linije uz policijsku pratnju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo svaka čast tvojim roditeljima na odgoju, no ja sam uvijek protiv nasilja, čak i kad s o odgoju radi. Još sam vrlo mlad i zato se dobro iz osnovne škole sjećam da su djeca kulturnih i obrazovanih ljudi uvijek bila pristojna. Probleme su pravila djeca čiji su roditelji bili agresivci i uglavnog slabijeg imovinskog stanja. Poznam mnoge osobe za koje znam da nikad ništa ne bi nikome i nikad nisu ništa loše učinili, ali se zgražaju kad čuju da je neki roditelj ošamario svoje dijete zbog lošeg ponašanja jer njihovi roditelji takvo što nikad nisu činili. Uvijek postoje kazne koje se mogu provoditi, a da nisu fizičke. Naravno uvijek postoje iznimke kada roditelji ne mogu kontrolirati djecu, ali to je druga stvar. Stvarno svaka čast svim roditeljima koji znaju što im dijete radi u 2 ujutro... jednom sam gledao neku emisiju u kojoj je kamera uživo pratila policijsku raciju u noćnom klubu u kojem su hvatali sve one koji su mlađi od 16 godina. Kada je policija pozvala roditelje oni su bili bijesni- ne zbog toga što su im djeca ostala do kasno nego zbog toga što ih je policija digla iz kreveta u 2 ujutro. Ja dok god nisam imao 16 nisam smio ostati duže od 23 00 i nije mi smetalo, dok druga djeca čak i mlađa nisu imala to ograničenje zbog nebrige roditelja. Ja i dalje mislim da će se djeca uvijek ponašati onako kako se roditelji ponašaju. To je u zakonu prirode i psihologije- dijete uči jezik oponašajući okolinu isto kao što i uči način ponašanja, a roditelji su ti koji trebaju biti primjer djeci. I što kažeš- odgovoran je svaki pojedinac koji je sadašnjim ljudima na vlasti dao glas; ali opet se vraćam do mentaliteta- da on ne glasi: ukradi, prevari, samo da tebi bude bolje- nego da je pomozi drugome jer ako svi oko tebe dobro žive i ti ćeš. Žalosno je to što nema poštena čovjeka kojeg bi se moglo izabrati da bude na vlasti jer se takav ne kandidira. A što se tiče ovih majmuna koji su istukli vozača, moš ih namrtvo prebit, ali oni će to opet napraviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Commander je napisao/la: ›
Prvo svaka čast tvojim roditeljima na odgoju, no ja sam uvijek protiv nasilja, čak i kad s o odgoju radi. Još sam vrlo mlad i zato se dobro iz osnovne škole sjećam da su djeca kulturnih i obrazovanih ljudi uvijek bila pristojna. Probleme su pravila djeca čiji su roditelji bili agresivci i uglavnog slabijeg imovinskog stanja.

 Oprosti, no ovo gore je hrpa gluposti. Pouzdano znam da su djeca potekla iz siromašnijih obitelji manje bahata i pristojnija, od djece lovaroša i kvazi - intelektualaca. Djeca agresivaca su uglavnom isprepadana i sita nasilja, koje su godinama trpjeli i gledali u svojoj obitelji, pa su stoga manje skloni agresivnom ponašanju. No kako svako pravilo ima svojih izuzetaka tako je i sa ovim.

Svakako je pohvalno, da policija nadzire rad noćnih vožnji, iako sam ujedno i vrlo skeptičan, jer današnja policija nema dovoljne ovlasti.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2011. 0:02 
Naslov:  Re: GPP: Noćne linije uz policijsku pratnju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Složila bi se sa Simom da imovinsko stanje roditelja nema veze s pristojnošću i dobrim kao i lošim odgojem, moji su bili srednjeg građanskog staleža. ali nikad mi nisu dozvolili da se bahatim, čak mislim da je u strahu da ne postanem bahata tata malo pretjerao, djeca su proizvod svojih roditelja i kad dijte vidiš , s njim popričaš točno znaš kakavi ljudi su mu roditelji, ona se grade najviše do 12 te godine , a poslije upadneš tu i tamo, jedino pravilo je da će biti dobra ako provodiš vrijeme s njima i trudiš se.
evo tko je protiv batina imam drugi prijedlog fizički rad 12 sati dnevno na godinu dana, čisto da istjeramo taj bjes iz njih.
Imala sam od1-do 4. og osnovne prdivnu učiteljicu , danas je još uvijek živa i svaki put kad je sretnem ja je poljubim i ona zna da cijenim sve što nam je dala. U razredu je bilo 7 đaka koji su bili iz disfunkcionalnih obitelji i kao tako mali već pokazivali neke znakove.. da bi to moglo otići po zlu, no ona je bila strpljiva, nad dobre je nagrađivala, pohvalama i znala je da je kod nas doma sve ok, a posebno puno vremena je posvetila ovim malim ljudima koji su nosili teško breme svega što su svakodnevno gledali. Koliko ja danas znam svi ti dečki su spašeni, danas su odrasli , dobri ljudi, dakle bitno je vrijeme od 1 do 12 te godine..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2011. 0:13 
Naslov:  Re: GPP: Noćne linije uz policijsku pratnju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednu noć davno je to bilo sestra me zove u panici..dijete nije došlo kući i ne javlja se na mobitel ( otac je preminuo) , obukla sam se i u 3 ujutro odpješačila u Tvrđu, upala u birtiju gdje bi mala mogla biti, njoj je tada bilo 16, ispred mene sam skužila lika kojem bi moglo biti tada 35, u tom guranju je nekome ispao bombon na pod, zamračila sam, malu sam izvukla van za kosu , dobila je dva šamara i Mraš kuć sunce ti je...m balavo, mati ti umire doma od straha..kome se ovo ne sviđa meni je žao..no od tada se gospođica uredno javljala mami u strahu da teta ne naleti opet, danas je njoj 23 nije svršena, ali sve ono čega je mene bilo strah ju je zaobišlo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2011. 3:58 
Naslov:  Re: GPP: Noćne linije uz policijsku pratnju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Rođena sam 1975. kao drugo dijete u obitelji, mogu reći da sam recimo pet puta u životu dobila batina od roditelja, koje su bile vrlo poučne... Te batine su me naučile pameti i ono najvažnije NE RADI TO.

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › drugo ja sam kao dijete tu i tamo dobila batine, no nisam izrasla u agresivnu osobu.

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Složila bi se sa Simom da imovinsko stanje roditelja nema veze s pristojnošću i dobrim kao i lošim odgojem, moji su bili srednjeg građanskog staleža.

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Imala sam od1-do 4. og osnovne prdivnu učiteljicu...

Imam ideju. Budući da si TI izrasla u pristojnu, miroljubivu osobu, 'ajmo napisati neki model odgoja prema tebi. Popisat ćemo sve faktore koji su utjecali na tvoje odrastanje i sve okolnosti istrančirati do detalja. Onda ćemo model prezentirati kao idealan za odgajanje djece. Što kažeš?

Pozivaš se na nekakvu literaturu, pedagogiju i psihologiju, a zapravo pišeš isključivo o onome zasnovanom na vlastitom iskustvu. Ne znam jel' ti jasno ili ne, ali ti i tvoje osobno iskustvo niste referenična točka za čitavu populaciju. Vidim da voliš puno tipkati i podučavati i to je lijepo, zbilja svaka čast (nisam sarkastična). Samo, 'ajde onda u onim područjima o kojima baš i ne znaš previše, progooglaj malo. Evo recimo, bilo bi lijepo da počneš od toga kako su struke(te iste na koje se pozivaš) odavno izmijenile tu tvoju narodnu izreku
Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › prvo "Batina je iz raja izašla"
u ''Batina je iz raja izašla jer joj tamo očito nije bilo mjesto'' ili ''Da je bila dobra, tamo bi i ostala''. Evo, za početak ova stranica je dosta informativna, nude i puno materijala da se skinu osnovne informacije
Postoji puno adekvatnih načina za odgajanje, isključujući fizičko kažnjavanje.

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2011. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Batina je, definitivno, izašla iz raja. Pri tome ne mislim na nekakvo brutalno nasilje, već na uobičejene stvari kao što su rukom po guzici, šiba, packe i tako to.
Naravno da te mjere ne pale kada je dijete već starije..teško mi je reći do kojih godina..9,10,11,12 pa nadalje..ako je dijete tada već problematično, onda su roditelji zakazali i stvar je više-manje gotova te će u narednih par godina nastati tipični primitivni balkanoid koji je pijan svaki vikend, omiljena lokacija mu je q club, voli se potući i katkada napadati GPP-ovce.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2011. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
Vozac i treba biti kontrolor, i izbaciti iz vozila sve one koji se neprimjereno ponasaju, unistavaju vozilo itd.


Ne znam baš. Mislim da je "vozač" onaj koji vozi, a "kontrolor" onaj koji kontrolira. Primaju li vozači dvije plaće, ako obavljaju dva posla?

Zaista, u cijelom civiliziranom svijetu mladi su uništavali tuđu imovinu, i još uvijek je uništavaju, i napadaju ljude iz obijesti i alkoholizma, pa su u civiliziranom svijetu ogradili vozače u kabine, da im nitko ne može ništa, a imovinu (buseve i tramvaje) stavili pod videonadzor. I to je manje-više to. U mnogim je gradovima toliko opasno da su i taksiste ogradili kabinama. U Osijeku, umjesto toga, mi već godinama svaki mjesec, barem jednom, čitamo o jedno te istoj stvari.

Treba li policija patrolirati gradom tijekom noći, i u javnom prijevozu? Pa jasno da treba, ali ne kao security, nego u svom redovnom poslu. Ovo valjda znači da policija dosad nije ordinirala gradom i javnim prijevozom, iako zna da se tijekom noći događa svašta. Zašto to policija dosad nije radila? Imamo li mi policiju za bilo što drugo osim da piše prometne kazne i stoji na Markovom trgu? Nije li već odavno poznato da imamo znatno više policajaca po broju stanovnika od civiliziranih zemalja? Što rade policajci?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2011. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›


Treba li policija patrolirati gradom tijekom noći, i u javnom prijevozu? Pa jasno da treba, ali ne kao security, nego u svom redovnom poslu. Ovo valjda znači da policija dosad nije ordinirala gradom i javnim prijevozom, iako zna da se tijekom noći događa svašta. Zašto to policija dosad nije radila? Imamo li mi policiju za bilo što drugo osim da piše prometne kazne i stoji na Markovom trgu? Nije li već odavno poznato da imamo znatno više policajaca po broju stanovnika od civiliziranih zemalja? Što rade policajci?


Vise po kladionicama, kaficima, idu na klopu po pekarama ili kod joze...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2011. 11:20 
Naslov:  Re: GPP: Noćne linije uz policijsku pratnju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sleepwalker

meni je žao što je ispalo da ja pišem samo o svojem iskustvu, no ono mi je poznato kao i rezultat navedenog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2011. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
Vozac i treba biti kontrolor, i izbaciti iz vozila sve one koji se neprimjereno ponasaju, unistavaju vozilo itd.


Ne znam baš. Mislim da je "vozač" onaj koji vozi, a "kontrolor" onaj koji kontrolira. Primaju li vozači dvije plaće, ako obavljaju dva posla?



opet ti pametuješ!
U opisu posla vozača autobusa, između ostalog, stoji i ovo što je @Ingo naveo. Vozač nesmije primiti alkoholiziranog putnika u autobus i odgovoran je za sigurnost svih putnika. Naravno, normalan čovjek bi izišao iz busa nakon što bi ga vozač to zamolio-ovdje se ne radi o normalnim ljudima nego o delikventima,huliganima,kretenima i nasilnicima s kojima jedan obični vozač autobusa nema šanse ako dođe do različitih mišljenja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2011. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Commander je napisao/la: ›
Prvo svaka čast tvojim roditeljima na odgoju, no ja sam uvijek protiv nasilja, čak i kad s o odgoju radi. Još sam vrlo mlad i zato se dobro iz osnovne škole sjećam da su djeca kulturnih i obrazovanih ljudi uvijek bila pristojna. Probleme su pravila djeca čiji su roditelji bili agresivci i uglavnog slabijeg imovinskog stanja.

 Oprosti, no ovo gore je hrpa gluposti. Pouzdano znam da su djeca potekla iz siromašnijih obitelji manje bahata i pristojnija, od djece lovaroša i kvazi - intelektualaca. Djeca agresivaca su uglavnom isprepadana i sita nasilja, koje su godinama trpjeli i gledali u svojoj obitelji, pa su stoga manje skloni agresivnom ponašanju. No kako svako pravilo ima svojih izuzetaka tako je i sa ovim.

Svakako je pohvalno, da policija nadzire rad noćnih vožnji, iako sam ujedno i vrlo skeptičan, jer današnja policija nema dovoljne ovlasti.


Ne kužiš poantu....rekao sam djeca kulturnih ljudi bila kulturna, a djeca agresivaca su obično nekulturna....ni jedno dijete čiji su roditelji bili dobrog imovinskog stanja(ne mislim bogati) i završili fakultet nisu pravila probleme....bar se ja ne mogu ni jednog iz takve obitelji sjetiti....a djeca koja su nekulturna bila ni roditelji im nisu baš bili Bog zna kakvog imovinskog stanja i u 99% slućajeva nisu završili fakultet....NE KAŽEM da su sva djeca takvih roditelja loša, nego da su roditelji djece koja su loša , lošijeg socijalnog statusa...de malo mučni tom svojom glavom i dobto čitaj što pišem...takvi roditelji često znaju istresati svoje probleme na djeci i na taj način na njih prenose loše ponašanje..... a sad me ti uvjeri ako nije tako!??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2011. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›
Vozac i treba biti kontrolor, i izbaciti iz vozila sve one koji se neprimjereno ponasaju, unistavaju vozilo itd.


Ne znam baš. Mislim da je "vozač" onaj koji vozi, a "kontrolor" onaj koji kontrolira. Primaju li vozači dvije plaće, ako obavljaju dva posla?

Zaista, u cijelom civiliziranom svijetu mladi su uništavali tuđu imovinu, i još uvijek je uništavaju, i napadaju ljude iz obijesti i alkoholizma, pa su u civiliziranom svijetu ogradili vozače u kabine, da im nitko ne može ništa, a imovinu (buseve i tramvaje) stavili pod videonadzor. I to je manje-više to. U mnogim je gradovima toliko opasno da su i taksiste ogradili kabinama. U Osijeku, umjesto toga, mi već godinama svaki mjesec, barem jednom, čitamo o jedno te istoj stvari.

Treba li policija patrolirati gradom tijekom noći, i u javnom prijevozu? Pa jasno da treba, ali ne kao security, nego u svom redovnom poslu. Ovo valjda znači da policija dosad nije ordinirala gradom i javnim prijevozom, iako zna da se tijekom noći događa svašta. Zašto to policija dosad nije radila? Imamo li mi policiju za bilo što drugo osim da piše prometne kazne i stoji na Markovom trgu? Nije li već odavno poznato da imamo znatno više policajaca po broju stanovnika od civiliziranih zemalja? Što rade policajci?


Potpisujem u potpunosti. Kao što samo ime kaže vozač tramvaja ili busa vozi, a kontrolor kao što samo ime kaže kontrolira karte.... .....zašto nas tjeraju da ulazimo na prednja vrata ako svi mi učenici imamo mjesečnu kartu i jednako plaćamo prijavljujemo li se ili ne....njihovo je objašnjenje da na taj način potvrđujemo da imamo kartu wtf? kome potvrđujemo? vozaču? pa nije on tu da provjerava karte nego kontrolori koje usput rečeno vidim jednom mjesečno... s tom gluposti da ulazimo na prednja vrata stvaraju se gužve u tramvajima i autobusima, a tramvaji bezveze gube vrijeme na stajalištima.....pogotovo zato što ima nekulturnih ljudi koji stanu na početak vozila i naprave čep, a iza u tramvaju mjesta ko u priči... bio sam u mnogim europskim gradovima i nigdje nema te pizdarije da ljudi moraju ulaziti na prednja vrata...nek samo ulaze oni koji nemaju mjesečne karte radi prijave....no to je još jedna u nizu gluposti u kojoj se ogleda stanje našeg mentaliteta....ima li možda neki drugi razlog da moramo ulaziti na prednja vrata? Recite ako sam u krivu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2011. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Commander je napisao/la: ›
Ne kužiš poantu....rekao sam djeca kulturnih ljudi bila kulturna, a djeca agresivaca su obično nekulturna....ni jedno dijete čiji su roditelji bili dobrog imovinskog stanja(ne mislim bogati) i završili fakultet nisu pravila probleme....bar se ja ne mogu ni jednog iz takve obitelji sjetiti....a djeca koja su nekulturna bila ni roditelji im nisu baš bili Bog zna kakvog imovinskog stanja i u 99% slućajeva nisu završili fakultet....NE KAŽEM da su sva djeca takvih roditelja loša, nego da su roditelji djece koja su loša , lošijeg socijalnog statusa...de malo mučni tom svojom glavom i dobto čitaj što pišem...takvi roditelji često znaju istresati svoje probleme na djeci i na taj način na njih prenose loše ponašanje..... a sad me ti uvjeri ako nije tako!??

 Oprosti, no po mom mišljenju ovo gore napisano su razmišljanja jednog intelektualnog agrosexualca, ili osobe opterećene hrpom predrasuda. Moja iskustva govore da su djeca iz siromašnih obitelji pokazivala puno više truda i volje za školovanjem od "potkoženih" maminih i tatinih sinova, te su u konačnici pokazivali i puno više znanja. No opet ponavljam da je to samo moje viđenje problematike i neću si ne daj bože uzeti za pravo da ga nekome namećem kao pravilo. No bilo kako bilo, tvrditi, da su djeca iz siromašnih obitelji podložnija ispoljavanju nasilja je notorna glupost. Mogu se složiti eventualno sa tobom da djeca iz materijalno lošijih obitelji u postotku rjeđe završavaju fakultet, ali to ni u kom slučaju ne govori u prilog tome da su oni lijeni, agresivni ili nešto slično, nego jednostavno odustaju od fakulteta zbog lošeg imovinskog stanja njihovih obitelji. A to je jebeno plemenita gesta i velika tragedija sustava u kojem živimo.

Uzgred budi rečeno debelo smo otišli u offtopic. Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2011. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Commander je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la: ›
Commander je napisao/la: ›
Prvo svaka čast tvojim roditeljima na odgoju, no ja sam uvijek protiv nasilja, čak i kad s o odgoju radi. Još sam vrlo mlad i zato se dobro iz osnovne škole sjećam da su djeca kulturnih i obrazovanih ljudi uvijek bila pristojna. Probleme su pravila djeca čiji su roditelji bili agresivci i uglavnog slabijeg imovinskog stanja.

 Oprosti, no ovo gore je hrpa gluposti. Pouzdano znam da su djeca potekla iz siromašnijih obitelji manje bahata i pristojnija, od djece lovaroša i kvazi - intelektualaca. Djeca agresivaca su uglavnom isprepadana i sita nasilja, koje su godinama trpjeli i gledali u svojoj obitelji, pa su stoga manje skloni agresivnom ponašanju. No kako svako pravilo ima svojih izuzetaka tako je i sa ovim.

Svakako je pohvalno, da policija nadzire rad noćnih vožnji, iako sam ujedno i vrlo skeptičan, jer današnja policija nema dovoljne ovlasti.


Ne kužiš poantu....rekao sam djeca kulturnih ljudi bila kulturna, a djeca agresivaca su obično nekulturna....ni jedno dijete čiji su roditelji bili dobrog imovinskog stanja(ne mislim bogati) i završili fakultet nisu pravila probleme....bar se ja ne mogu ni jednog iz takve obitelji sjetiti....a djeca koja su nekulturna bila ni roditelji im nisu baš bili Bog zna kakvog imovinskog stanja i u 99% slućajeva nisu završili fakultet....NE KAŽEM da su sva djeca takvih roditelja loša, nego da su roditelji djece koja su loša , lošijeg socijalnog statusa...de malo mučni tom svojom glavom i dobto čitaj što pišem...takvi roditelji često znaju istresati svoje probleme na djeci i na taj način na njih prenose loše ponašanje..... a sad me ti uvjeri ako nije tako!??


Prema broju prijava GPP saznaje koliko putnika i u koje vrijeme koristi bus/tramvaj i na kojoj liniji i po tome regulira broj vozila na određenim linijama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2011. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Commander je napisao/la: ›
Ne kužiš poantu....rekao sam djeca kulturnih ljudi bila kulturna, a djeca agresivaca su obično nekulturna....ni jedno dijete čiji su roditelji bili dobrog imovinskog stanja(ne mislim bogati) i završili fakultet nisu pravila probleme....bar se ja ne mogu ni jednog iz takve obitelji sjetiti....a djeca koja su nekulturna bila ni roditelji im nisu baš bili Bog zna kakvog imovinskog stanja i u 99% slućajeva nisu završili fakultet....NE KAŽEM da su sva djeca takvih roditelja loša, nego da su roditelji djece koja su loša , lošijeg socijalnog statusa...de malo mučni tom svojom glavom i dobto čitaj što pišem...takvi roditelji često znaju istresati svoje probleme na djeci i na taj način na njih prenose loše ponašanje..... a sad me ti uvjeri ako nije tako!??

 Oprosti, no po mom mišljenju ovo gore napisano su razmišljanja jednog intelektualnog agrosexualca, ili osobe opterećene hrpom predrasuda. Moja iskustva govore da su djeca iz siromašnih obitelji pokazivala puno više truda i volje za školovanjem od "potkoženih" maminih i tatinih sinova, te su u konačnici pokazivali i puno više znanja. No opet ponavljam da je to samo moje viđenje problematike i neću si ne daj bože uzeti za pravo da ga nekome namećem kao pravilo. No bilo kako bilo, tvrditi, da su djeca iz siromašnih obitelji podložnija ispoljavanju nasilja je notorna glupost. Mogu se složiti eventualno sa tobom da djeca iz materijalno lošijih obitelji u postotku rjeđe završavaju fakultet, ali to ni u kom slučaju ne govori u prilog tome da su oni lijeni, agresivni ili nešto slično, nego jednostavno odustaju od fakulteta zbog lošeg imovinskog stanja njihovih obitelji. A to je jebeno plemenita gesta i velika tragedija sustava u kojem živimo.

Uzgred budi rečeno debelo smo otišli u offtopic. Smile


Svakom prema njegovom iskustvu... ja imam drukčije iskustvo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: