Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija uhitila trojac napadača na vozača autobusa GPP-a [+ video snimka napada]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
EKVATOR
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 8:20 
Naslov:  Re: Policija uhitila trojac napadača na vozača autobusa GPP-a [+ video snimka napada]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma gledam ja , mi se tu lijepo spominjamo , ali koje vajde od toga ? jel netko od moćnih proćita ovo ikada ? a da pokrenemo neku peticiju za objavljivanje identiteta počinitelja ? ćemu ono zamagljivanje faca ? pa napisati lijepo dično ime i prezime , adresa , škola ( ako ide u školu ) , a masnim slovima - imena roditelja !
jer i ovi će nasilnici ostati nepoznati za nas ogromnu većinu , poput i svih prijašnjih . a onda kada se nekažnjeni vrate u svoje sredine ( razrede ) biti će heroji one zle manjine slične njima ! a što će im onda još dodatno ojačati krila i dati podstreka za nove " pothvate "! a vjerujte , većina je ipak dobra među mladima , i bome bi se oni distancirali , zašto ne - i žigosali ovakav šljam !
hope !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pod hitno treba mijenjati zakone koji štite ovakve huligane i njihove roditelje koji su ih tako odgojili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taj vozač je odradio cijelu svoju šihtu, neznam kad se oni mjenjaju-pretpostavljam oko 14h. Znači čovjek je skoro 12 sati na radnom mjestu i jedva čeka otići kući i svaliti se u krevet i onda mu nalete takvi lijeni,obijesni gadovi. Treba objaviti njihove slike i identitet, tko zna što su još počinili pa ih možda netko i prepozna i pomogne u razrješavanju nekog vandalizma ili pokušaja ubojstva.
I pod hitno uvesti društvenokoristan rad i nek razvlače kamenje po otocima,gase požare po Kornatima,održavaju pruge po Lici...ima posla

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Futile Existence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovla Šex je napisao/la: ›
dok je za teške tjelesne ozljede sa smrtnom posljedicom propisana kazna od jedne do 10 godina.


Sramota.... Doista malo neciji zivot vrijedi u ovoj drzavi.

_________________
Of my past, there remained only a heavy ruin,
Finally allowing my cold self to breath in.
Of my plans of a slow succumbing,
Silent smokes were now escaping, from their ashes dying.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2011. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
čemu zamagljivanje njihovih lica? da čujem dežurne dušebrižnike; jel to zato što oni imaju nekakva prava?!



E to i mene zanima, nisu ni maloljetni ni ugroženi...

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I mene zanima kako su mogli objaviti imena onih mladih iz Paragvaja i jos su i stavili link na njihov facebook a ovi ostaju anonimni..hm jesu ovi decki obicni ili netko stoji iza njih?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dileri, odnosno "mule" iz Paragvaja, su uhicene u Paragvaju i na njih se odnose paragvajski zakoni, a tamo policija i mediji ocito objavljuju i imena osumnjicenika.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisu oni jedini kome su objavili imena, jos je bilo ljudi cija su imena objavili a nisu uhiceni u Paragvaju, tako da sami novinari biraju kome objave ime a kome ne, pogledaj malo po novinama.. nebi bas rekla da su svi anonimni (iako ima i inicijala ili da su samo godine navedene) bilo da su nekog ubili ili pretukli. Moje misljenje je da su se trebala objaviti imena i na televiziji i u novinama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kad bi im se objavila imena i slike to bi njima bio ponos, a ne sramota, jer su maloumni debili i misle da će im sada netko podići spomenik zao što su pretukli vozača...

razumijem da su klinci pjani, nabrijani i štatijaznamšta, ali odi onda trči dva sata dnevno, bavi se nečim i ispucaj tu energiju, a ne na ovaj način... ove i slične debile treba linčovat na glavnom trgu pa da vidiš kako će se ovakvi idiotizmi i nasilje smanjiti...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2011. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S@ky c@r je napisao/la: ›
ma kad bi im se objavila imena i slike to bi njima bio ponos, a ne sramota, jer su maloumni debili i misle da će im sada netko podići spomenik zao što su pretukli vozača...


Ovo je našalost točno.. Balkanski mentalitet.

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-prolaznica-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2011. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
I pod hitno uvesti društvenokoristan rad i nek razvlače kamenje po otocima,gase požare

treba im dat da peru tramvaje i autobuse GPPa,da budu malo sa tim ljudima koji rade taj posao pa se možda i zamisle što su učinili.
slažem se s većinom da se objave imena te se i roditeljima pokaže koliko su podbacili u svojim dužnostima.osuda okoline je moćna stvar

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 23:41 
Naslov:  Re: Policija uhitila trojac napadača na vozača autobusa GPP-a [+ video snimka napada]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam isto za objavu imena i fotografija, pa neka ih ovi forumaši što se zgražaju nad nasiljem nenasilno prebiju i nauče redu i zakonu.

Tup, tup

Bravo za komentar Very Happy

Stvarno ne znam što je vama ljudi? Pa kad ih se osudi, onda ćete znati i njihova imena i sve što vas zanima. Gdje bi stigli kad bi ulica sudila i dijelila pravdu? Prvo je bio tekst da su ga četvorica izvukla iz tramvaja i namlatila kamenjem te da je on zadobio teške tjelesne ozljede. Snimka pak otkriva neke druge detalje. Van ga izvlači 1, eventualno dvojica, tko ga vani mlati - nemamo pojma. Prema tome, kanite se ćorava posla i izigravanja ne znam čega. Lijepo vam je forumaš "Građanin" odgovorio.

Inače, pošto ovako bacam kontru većini komentara na ovoj temi, ispasti će da branim osumnjičenike. To mi uopće nije namjera. I ja iz viđenja poznajem dotičnog vozača i stvarno mi je žao što mu se to dogodilo te mu želim brz oporavak osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: