Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ukidanje noćnih linija: Mladići izvukli vozača iz busa i kamenjem ga izudarali po glavi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2011. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la (Pogledaj post): › Normalno da su vandali najveci problem..zasto su problem zato sto nitko ne gleda sto mu djete radi i kakvo dolazi kuci .


Vandalima njihovi roditelji često ne predstavljaju nikakav autoritet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.03.2011. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › 2 riječi

Hrvatsko Pravosudje !


tocno.

i 20 godina vladavine HDZa koji je njegovao i slavio nasilje navijackih skupina i skin-ideologije koji su se kod nas organizirali na nivou paravojnih formacija.


jedan od ubojica luke ritza je dobio pola godine povecanje kazne ... sad je pravedno osudjen na godinu i pol ! ostali su oslobodjeni.


al to mi nije jasno, maloljetnik je u RH zaštičen ko lički medvjed.. pa maloljetnik kod nas za ubojstvo ide u čumez godinu dana, a za 90% ostalih KD je slobodan, dok se to ne promjeni, nema ni koraka naprijed.. jer eto uhvatio si se navijačkih skupina, pune maloljetnika i isto im suci gledaju kroz prste zbog toga... smiješna država, smiješno pravosudje, smiješan zakon

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2011. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›

Gradom vlada klika koja se ne libi reci da ne priznaju pravomocne presude hrvatskih sudova. I vi se onda cudite sto se ovo dogadja u Osijeku?! A sto su ti vandali mogli nauciti?! Da ce ih sustici ruka pravde?! Da ce biti kaznjeni za ono sto cine?!

Jos name je i dobro...

UF o čemu ti??
Tko normalan može priznati presudu Glavašu u kojoj piše da SU SVE HRVATSKE FORMACIJE PRIJE 10mj 91 BILE PARAVOJNE

tj. evo sa T portala:

U njima se ne priznaje postojanje hrvatske države do 8. listopada 1991. čime se sve hrvatske branitelje koji su branili domovinu do tog dana proglašava pobunjenicima i rušiteljima SFRJ. Time se negira agresija Srbije, Crne Gore i JNA na Hrvatsku, ZNG i HV proglašava se nelegalnim vojnim formacijama, a Domovinski rat unutarnjim sukobom, dakle građanskim ratom. Za početak rata krivo je 'stvaranje paravojnih hrvatskih vojnih formacija HDZ-a, na što je kao odgovor došlo do naoružavanja paravojnih srpskih formacija JNA.



Pa i bile su paravojne fomacije, sve osim policije.
Te paravojne formacije su ubijale i hrvatske policajce s Kirom na čelu.
I što bi rekao Žarko Domljan, prvi predsjednik Sabora, "rat je prilika koja se ne smije propustiti", a Tuđman: "Srba treba ostati najviše 4 posto".

Branitelji su u "Domovinskom ratu" bili obično "topovsko meso" za jednokratnu uporabu, a među dragovoljcima su bili psihološki profili kao ovaj luđak sa Zelenog Polja. Kasnije je HDZ braniteljima dao novu ulogu - ulogu progona "izdajnika" pa su postali jako uvaženi - bar oni koji su preživjeli.

Srpska AGRESIJA se ne može negirati jer postoje neki mrtvi i osakaćeni ljudi, porušeni gradovi i uništeni životi! Svi oni stradali, ojađeni, ljudi koji su izgubili rođake znaju tko je njihov agresor i ne treba im nitko to potvrditi floskulama.

A floskule i nebuloze, jel to bio građanski ili nekakav drugi rat, služe hrvatskim predstavnicima za mazanje očiju narodu i prikrivanje njihove odgovornosti za stradanja Hrvata i svih drugih. Od cirkusa s Vukovarom do uništavanja svih institucija i mehanizama koji su trebali štititi građane i njihova prava pa je to kasnije rezultiralo općom pljačkom i društvenim problemima koje sada imamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.03.2011. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači trebali smo pustit JNA da rješi to sve .
O Bože kako neki ljudi brzo zaboravljaju.
Pa jel se vi ne sjećate kako je tada bilo? Barikade po selima? Barikade sa puškama koje im je dala JNA? Granatiranje našeg Osijeka sa poligona C i okolnih srpskih mjesta? Jeste vi bili ovdje ili možda u Harkanju ili čak možda u Beogradu?
Moj tata i 90 % ljudi koji su bili ZNG su bili paravojska??
Pa kakve ti gluposti pričaš!!

ta presuda Glavašu je temelj da se osude i Gotovina i svi ostali generali hrvatske vojske a nakon njih i stotine i tisuće vojnika.
odvukao si me na totalni off topic a samo sam htio reći kako radi SUDSTVO!

I pitao sam Leteceg Mungosa a ne tebe al po pisanju vidim da je to zapravo jedna duša Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2011. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
2 riječi

Hrvatsko Pravosudje !

Bravo!!! Konstantno se događaju ovakve stvari. Jbt ko da smo na divljem zapadu. Dajte nam miliciju i pednreke da se stoka više počet bojat i respektirat. Sramota da nekom razbiješ glavu, izudaraš ga ko konja i onda dobiješ prijavu za remećenje javnog reda i mira. Jebeno smiješno i sramotno!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alnea
Offline
Ukupno postova: 108
Lokacija: susjedstvo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2011. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tom-2 je napisao/la: ›
zasto ne objave imena nasilnika pa da svi znamo ko su oni...

slazem se! ali bojim se da to necemo vidjet tako skoro

_________________
U mojoj glavi sve izgleda bolje, tamo je sve sto pozelim moje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lea50
Offline
Ukupno postova: 67
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2011. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..Zbog par idiota ukidaju se linije...Ispada da ti huligani upravljaju nama ostalima...Prestrašno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Futile Existence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2011. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jad i bijeda kako grada, tako i drzave. No jesmo li iznenadjeni? Naravno da nismo, pa bar ja nisam.

Zasto bi se oni bojali ikoga kada znaju da ce dobiti samo packu? Ubij, tuci, pokradi, namlati. Dok pravosudje ne proradi, tako ce nam biti i dalje. Volja manjine nad vecinom.

Pa dobro gdje to jos ima, kakve su to kazne? Pratite samo crnu kroniku. Maksimalna kazna za silovanje npr je 10 godina. Deset jebenih godina. A 40 godina da dobijes za ubojstvo moras poklati desetak ljudi. Pregazis pijan nekog na ulici, on umre, ti dobijes deset godina zatvora, uz dobro ponasanje si vani za pet.

Pa zasto bi netko onda uopce isao posteno kroz zivot kad zivimo u drustvu di se nasilje ne kaznjava, odnosno cak i tolerira (da ne kazem sad potice)? Zasto raditi kad mozes ukrasti? Zasto se pogodovati s nekim kad ga jednostavno mozes namlatiti? Super, nema sta.

NAMA sto treba je OGROMNO poostravanje kazni, kako za maloljetnike tako i za sve ostale. Ja bi osobno uveo dozivotnu zatvorsku kaznu za najveca zlodjela.

_________________
Of my past, there remained only a heavy ruin,
Finally allowing my cold self to breath in.
Of my plans of a slow succumbing,
Silent smokes were now escaping, from their ashes dying.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lea50
Offline
Ukupno postova: 67
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2011. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se u potpunosti, a nisam okrutna, no ovo je prešlo sve granice..!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2011. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno je strašno da danas brutalno premlaćivanje bude kažnjavano(ako uopće bude) sa minornim kaznama , sve bih ja to izjednačio sa pokušajem ubojstva i odredio bi veoma stroge kazne za takva sramotna djela . Nije li napad četvorice kamenjem na jednog čovjeka pokušaj ubojstva.

Ma trebamo učiti od Kineza , nema do represije i brutalnih kazni jer vidimo koliko se stoka boji naših kazni i zakona.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2011. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijeku ne treba gradski prijevoz. ne treba mu nista.
treba zaplit i srusit cijeli grad i gotvo hahh

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Filip.
Offline
Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2011. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo, prezirem svako nasilje, svaku tučnjavu, svakog klošara i seljobera ovoga grada. Da sam se zatekao kraj tog čovjeka, vjerojatno bih dobio batina zajedno s njim, ali bih uskočio. (Ne baljezgam napamet, ne bi mi bio prvi put.)

Ali ovu odluku o ukidanju noćnih linija nabijem.
Živimo u gradu u kojem svaki vikend izađe možda 10 000 ljudi. Zašto bi zbog njih, recimo 100, ostatak morao tumarati gradom ili plaćati taxi, pokraj kaznenog zakona i pravne države.

Prošli vikend sam bio vani u Pragu. U 4 ujutro tramvaj (linija br. 58 ) vozi svakih 15 minuta, vozač je potpuno zatvoren u svojoj kabini, a naplata se vrši putem nečeg sličnog našim butrama.
Vrlo lako bi se takva kabina mogla ugraditi i u naša 2,3 vozila.

Imam neki osjećaj da je direktor GPPa jedva dočekao ovakav incident, pa da ukine vožnje koje mu teško mogu biti profitabilne (2kn karta)

Vozače podržavam u potpunosti, ali mislim da je do ove odluke došlo najmanje radi njihovih interesa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2011. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Neke ljude vise pogadja cinjenica da ce morati pjesaciti, umjesto cinjenice da vandali nekog izvuku s njegovog radnog mjesta i pretuku do krvi.

No, to se savrseno uklapa u drustvo u kojem zivimo. Drustvo u kojem lopovi nisu osudjeni lopovi, a pravomocno osudjeni ratni zlocinci ne samo da za neke nisu zlocinci, nego su i heroji koji malo-malo krase naslovnice novina.

Gradom vlada klika koja se ne libi reci da ne priznaju pravomocne presude hrvatskih sudova. I vi se onda cudite sto se ovo dogadja u Osijeku?! A sto su ti vandali mogli nauciti?! Da ce ih sustici ruka pravde?! Da ce biti kaznjeni za ono sto cine?!

Jos name je i dobro...

Sve si rekao.
Osuđeni ratni zločinac redovno pametuje sa prve stranice dnevnih novina.
Vodeći ljudi Grada i Županije javno izjavljuju da ne priznaju odluke pravosudnih organa R.Hrvatske.
Baš tako.

Još nam je i dobro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2011. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › Znači trebali smo pustit JNA da rješi to sve .
O Bože kako neki ljudi brzo zaboravljaju.
Pa jel se vi ne sjećate kako je tada bilo? Barikade po selima? Barikade sa puškama koje im je dala JNA? Granatiranje našeg Osijeka sa poligona C i okolnih srpskih mjesta? Jeste vi bili ovdje ili možda u Harkanju ili čak možda u Beogradu?
Moj tata i 90 % ljudi koji su bili ZNG su bili paravojska??
Pa kakve ti gluposti pričaš!!

ta presuda Glavašu je temelj da se osude i Gotovina i svi ostali generali hrvatske vojske a nakon njih i stotine i tisuće vojnika.
odvukao si me na totalni off topic a samo sam htio reći kako radi SUDSTVO!

I pitao sam Leteceg Mungosa a ne tebe al po pisanju vidim da je to zapravo jedna duša Wink


Pa bili su paravojska, svaka vojska koja nije vojska međunarodno priznate države se može smatrati paravojskom, ali nije u tome problem jer nikome se ne sudi zbog paravojnog djelovanja nego zbog ubijanja civila i zarobljenika.

A Gotovini i ostalima u Haagu se sudi zbog etničkog čišćenja koje su napravili kao vojska međunarodno priznate države i to 1995. u Oluji, a ne u obrani od agresije 1991., i ta priča se ne može poistovjećivati s Glavašem i BOBovima. Glavaš je sudski osuđen kao koljač, a Gotovina se bar može vaditi na dvostruku crtu zapovijedanja - vjerojatno opravdano - Tuđman i Šušak su trebali biti u Haagu prije Gotovine, ali hebiga izvukli se.

Nisam ja napravio off topic nego ti ne razumiješ o čemu pričaš.

Branitelji dragovoljci, zengovci i slični se mogu počastiti nekim obrambenim epitetima, ali daleko je to do zasluženih pravedničkih hvalospjeva.

Mirotvorci zaslužuju hvalospjeve u biti, a malo je takvih bilo devedesetih.

A i to malo njih koji su bili glasni mirotvorci pobile su paravojske ove i one.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2011. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nadam se da će medić objavit imena čim ih sazna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: