Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Presedani na sjednici Gradskog vijeća [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2011. 17:32 
Naslov:  Presedani na sjednici Gradskog vijeća [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Kuhačevoj 9 napravljen je presedan po pitanju hitnog sazivanja sjednice Gradskog vijeća samo s jednom točkom dnevnog reda: prijedlog Odluke o prihvaćanju Ponude i Prijedloga ugovora trgovačkog društva Zagorje Tehnobeton Varaždina kojom ovo društvo preuzima obvezu izvršenja radova na rekonstrukciji raskrižja Ulica Sv. Leopolda B. Mandića i Lipik bez naknade i protuusluge. Riječ je o raskrižju neophodnom za dozvolu otvorenja trgovačkog centra Avenue Mall, a vrijednost doniranih radova procjenuje se na gotovo 1 600 000 kuna. Oporbeni vijećnici žestoko su se usprotivili načinu i razlogu sazivanja sjednice u roku 24 sata, ističući kako je prijedlog Ugovora u suprotnosti sa Zakonom o javnoj nabavi koja u ovom slučaju nije bila provedena, a pritom se radi i o nekretnini koja ulazi u vlasništvo Grada. Prijedlog je na kraju usvojen većinom glasova. Novi presedan učinjen je proceduralnim driblingom po kojoj je gradonačelnik Krešimir Bubalo izbjegao potpisati ovaj ugovor već je potpis stavio predsjednik Gradskog vijeća Gordan Matković.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:
- otvorena Portanova
- “Mladi Osijeka za mlade Japana”
- vrijeme sutra: sunčano i toplo

Osječka televizija - Vijesti, 24.03.2011.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuki
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2011. 22:17 
Naslov:  Re: Presedani na sjednici Gradskog vijeća [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ova oporba opet pokušava opstruirati otvorenje Avenue Malla, pa g. Biloš dosta je Vaše samovolje, sebičnosti i bahatog ponašanja. Gradonačelniče samo naprijed pošteno bez favoriziranja, konkurencija je zdrava i za nas građane poželjna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2011. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuki je napisao/la: ›
Ova oporba opet pokušava opstruirati otvorenje Avenue Malla, pa g. Biloš dosta je Vaše samovolje, sebičnosti i bahatog ponašanja. Gradonačelniče samo naprijed pošteno bez favoriziranja, konkurencija je zdrava i za nas građane poželjna.

Mene zanima zašto je o nečemu što je nadležnost gradonačelnika raspravljalo gradsko vijeće. I zašto je ovaj sporazum o donaciji potpisao Matkovič. Meni tu nema logike osim ako se tu ne krije neka zavjera ....hahahhaha osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2011. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pinka je pinka Wink

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2011. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

javna nabava ako ti netko nesto poklanja ??

btw, i treba hitno sazvati sjednicu ako grad moze profitirati ... a u ovom slucaju dobija besplatnu cestu koju su oni trebali napraviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2011. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › javna nabava ako ti netko nesto poklanja ??

btw, i treba hitno sazvati sjednicu ako grad moze profitirati ... a u ovom slucaju dobija besplatnu cestu koju su oni trebali napraviti.


...baš si mi uzeo riječ iz usta....kakva javna nabava, ako je netko voljan nekome nešto pokloniti i to toliko vrijedno......bitno je da se netko buni, jer je morao u roku od 24 sata doći i odraditi svoj preteški posao sjedenja na sjednici.... Rolling Eyes

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: