Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvorenje TC “Portanova” [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2011. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Ili one da je Portanova najveći centar u regiji? Pa Arkad je duplo veći.

može površinom biti velik koliko hoće, ali da ima neku ponudu trgovina, baš i nema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
emily
Offline
Ukupno postova: 20
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2011. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Ili one da je Portanova najveći centar u regiji? Pa Arkad je duplo veći.



Arkad ima 35.000 m2, a Portanova 80.000 m2 pa bih stvarno voljela znat kako si ti došao do zaključka da je Arkad duplo veći od Portanove??!!?? Čak i ako gledaš samo iznajmljivi prostor, koji je u Portanovoj 40240 m2, opet ti dođe da je Portanova veća. Zato drugi put provjeri neke činjenice prije nego izvališ ovakvu glupost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2011. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
chaknoris je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › nisam bio na otvorenju portanove, ali koliko vidim po fotkama na portalu i fejsu, stvarno je bila parada svaštarenja i kiča! selebritiji, posvuduše, plesne skupine, klaunovi, cirkuske atrakcije, biskup, gradonačelnik... tužno.


Što je tu točno tužno?

Zanima me, kako bi ti organizirao takvo otvorenje? Uzevši u obzir da je ipak riječ o trgovačkom centru. Kako bi to zapravo trebalo izgledati, takvo otvorenje?

tužno je to lažno blještavilo i sav taj cirkus (u koji se, zapravo, bubalo i srakić sjajno uklapaju). kako bih ja organizirao ovisilo bi o budžetu, ali svakako ne bi bilo nabacano apsolutno svega i svačega kao ovdje, nego bih odabrao neku temu i držao se iste.

Da se otvorenje organiziralo po tvojem, mojem ili bilo čijem programu opet bi se javila masa ljudi kojima to ne bi bilo po volji. Uostalom koga briga tko je bio na otvorenju i kako je to izgledalo??? Bitno je da se otvorilo i da radi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2011. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Thumbs up za cinjenicu da je Ivan prerezao vrpcu!

Sto se tice sarenila i cirkusarija - nisam bio i nisam vidio, tako da nemam pojma je li bilo ukusno ili neukusno. Bi li manje sliccilo cirkusu da je taj shopping centar otvorio Cirque du Soleil?!

Ono sto je meni u cijeloj prici jedino gadljivo je to da hram konzumerizma otvara i blagosiva nekakav pop, koji bi trebao kao progovarati nekakvu tamo skromnost, posvecenost istinskim zivotnim vrijednostima i ostale pizdarije o kojima ljudima trube s oltara mrznje dok im otimaju zadnju kunu iz novcanika.

No, sto ocekivati od organizacije koja mrtva-hladna, u trenucima dok pola drzave ne radi, gradi zdanje po cijeni od 1500+ EUR po kvadratu. I onda jos taj neki pop ima obraza doci na nacionalnu i javnu TV [ne bi ni dosao da ga onaj uvlakac i Jacin pripuz Togonal nije pozvao] i reci da je cijena od 1500EUR-a manja od cijene za kvadrat stana u Zagrebu. I onda mu ona voditeljska ljiga ne postavi pitanje kako moze usporedjivati "proizvodne" i "prodajne" cijene. Gu-gu, ga-ga. Pojeo vuk magare. Kraj price za sve sudionike, pop je iznio Istina u samo Istinu. A ovce pogledale Dnevnik, popasle objasnjenje i otisle mirno spavati u tor za muznju i klanje.

Uostalom, moze li se ista bolje ocekivati od osoba i polusvijeta kojem je sasvim prirodno da jedan pop krsti i blagosiva oruzje?!

Sotono, ti si pickin dim za ove igrace!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2011. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

emily je napisao/la (Pogledaj post): › Arkad ima 35.000 m2, a Portanova 80.000 m2 pa bih stvarno voljela znat kako si ti došao do zaključka da je Arkad duplo veći od Portanove??!!?? Čak i ako gledaš samo iznajmljivi prostor, koji je u Portanovoj 40240 m2, opet ti dođe da je Portanova veća. Zato drugi put provjeri neke činjenice prije nego izvališ ovakvu glupost...

Provjerio sam ja brojke, ne brini. I, ako sam dobro provjerio, Arkad ima 119 lokala, a Portanova 66. Dakle, moj subjektivni dojam me nije prevario. Što će reći da nije sve u kvadraturi Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2011. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Thumbs up za cinjenicu da je Ivan prerezao vrpcu!

Sto se tice sarenila i cirkusarija - nisam bio i nisam vidio, tako da nemam pojma je li bilo ukusno ili neukusno. Bi li manje sliccilo cirkusu da je taj shopping centar otvorio Cirque du Soleil?!

Ono sto je meni u cijeloj prici jedino gadljivo je to da hram konzumerizma otvara i blagosiva nekakav pop, koji bi trebao kao progovarati nekakvu tamo skromnost, posvecenost istinskim zivotnim vrijednostima i ostale pizdarije o kojima ljudima trube s oltara mrznje dok im otimaju zadnju kunu iz novcanika.

No, sto ocekivati od organizacije koja mrtva-hladna, u trenucima dok pola drzave ne radi, gradi zdanje po cijeni od 1500+ EUR po kvadratu. I onda jos taj neki pop ima obraza doci na nacionalnu i javnu TV [ne bi ni dosao da ga onaj uvlakac i Jacin pripuz Togonal nije pozvao] i reci da je cijena od 1500EUR-a manja od cijene za kvadrat stana u Zagrebu. I onda mu ona voditeljska ljiga ne postavi pitanje kako moze usporedjivati "proizvodne" i "prodajne" cijene. Gu-gu, ga-ga. Pojeo vuk magare. Kraj price za sve sudionike, pop je iznio Istina u samo Istinu. A ovce pogledale Dnevnik, popasle objasnjenje i otisle mirno spavati u tor za muznju i klanje.

Uostalom, moze li se ista bolje ocekivati od osoba i polusvijeta kojem je sasvim prirodno da jedan pop krsti i blagosiva oruzje?!

Sotono, ti si pickin dim za ove igrace!

To se zove, vrati koko što si pozobala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2011. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
saba je napisao/la: ›
neznam zašto ste svi nabrijani toliko na bowling kad u osijeku postoji bar 5 kuglana....

Sasvim druga vrsta kuglanja...Very Happy


sve se vrti oko toga...da se treba sad pokazati pred svekolikim mnoštvom balkanaca....kako se ide na kuglanje...i kako je kuglanje odjednom preko noci megapopularno...i tko kugla taj ima najveci penis.....

jer budimo realni.....kuglanje na pampasu je nadasve nezanimljivo....tamo su kugle kockaste...a cunjevi sami trce po stazi....i to uopce onda nije kuuuul

Totalno krivo tumačiš. Ovo naše kuglanje je sasvim drugačije. I nije stvar u pokazivanju već stvar u tome da mi je bolja fora i više sam uživao nego u našem.


Kuglanje ( europsko ) - osim što se prakticira samo u Europi razlikuje se od bowlinga po tome što kugla nije šuplja već je puna, teži 3kg, promjera je 17cm i nema one rupice za prste.
Na postolju je 9 čunjeva ( za razliku od bowlinga gdje je 10 ) .
Čunjevi nisu " trbušaste građe " već su uži i višlji te su po masi dosta teži od čunjeva u bowlingu, samim time ih je i teže rušiti.
Staze u kuglanju su uglavnom napravljene od kombinacije asfalta, gume i plastike te su dosta amortizirajuće u odnosu na bowling gdje je podloga od parketa.
U biti laički objašnjeno razlika između kuglanja i bowlinga je ta da je kuglanje sport a bowling rekreacija.

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2011. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
....tamo su kugle kockaste...a cunjevi sami trce po stazi...


WTF osijek031.com smile

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2011. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trauma@ ja se bowlala i super je... migle bi otic jednom na stazu Smile i bolje mi je od kuglanja...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2011. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idem i ja danas prvi puta na bowling, can't wait Smile

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2011. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam u portanovi i svidjelo mi se-dakle ja mislim na šoping! Ubi me ona gužva na parkiralištima, jedva sam se parkirala-nigdje nije bilo 2mjesta koliko meni treba kada se parkiram.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2011. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Bila sam u portanovi i svidjelo mi se-dakle ja mislim na šoping! Ubi me ona gužva na parkiralištima, jedva sam se parkirala-nigdje nije bilo 2mjesta koliko meni treba kada se parkiram.

Glavno da si se na mene obrušila kada sam rekao da postoje određene vozačice sa posebnim potrebama, a sada i sama za sebe konstatiraš isto Smile
I nemoj se sada opet ljutiti, porast će ti kiselina u želucu Very Happy

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2011. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Bila sam u portanovi i svidjelo mi se-dakle ja mislim na šoping! Ubi me ona gužva na parkiralištima, jedva sam se parkirala-nigdje nije bilo 2mjesta koliko meni treba kada se parkiram.


Ali stvarno, nemoj se time opterećivati, vjerujem da barem 70-ak posto žena ima taj i mnoge druge probleme vezane uz vožnju, osjećaj prostora itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2011. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako trebas 2 mjesta za parkiranje onda te molim da dolazis u TC bespla busom dok su guzve... tnx ...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.03.2011. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isprobao Cinestar, vrlo zadovoljan Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: