Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



“Pauk” seli u Gundulićevu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66063
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2011. 8:26 
Naslov:  “Pauk” seli u Gundulićevu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najavljivano otvaranje novog deponija vozila pauk-službe Autocentra Lozić sve je bliže, a od voditelja "Pauka" Slavka Petrovića saznajemo da je uređenje nove parcele u završnoj fazi. Novo dvorište bit će smješteno u Gundulićevoj ulici, kod raskrižja s Rokovom, a nova lokacija po svakoj će intervenciji uštedjeti 10-15 minuta djelatnicima "Pauka", čime se otvara prostor za brže i kvalitetnije reagiranje na pozive građana. Naime, trenutno se podignuta vozila odlažu na deponij u industrijskoj zoni uz Čepinsku pa kamion svaki put mora proći kružnim tokom Đakovština, koji je često pod velikim pritiskom vozila, a intervencije dodatno usporava i pružni prijelaz u Mandićevoj ulici.

Trenutna lokacija deponija pauk-službe AC Locić, Jablanova 15


- Deponij će biti spreman za dva-tri tjedna, a kapaciteta je 20 vozila, što bi trebalo biti dostatno. Osim toga što će nova lokacija nama ubrzati i olakšati rad, lakše će biti i vlasnicima vozila koje smo podigli jer više neće morati ići u industrijsku zonu - kaže Petrović.

Gradom kruže priče i da će se nabaviti još jedno pauk-vozilo, no od toga, kaže Petrović, bar za sada neće biti ništa, a o kupnji još jednog kamiona odlučit će se nakon nekog vremena od otvaranja novog deponija.

Tekst: I.Sekol/Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2011. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva je kultura parkiranja u Osijeku, trebali bi po jednog pauka u svakom kvartu.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.03.2011. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene samo fascinira kako dezuraju u huttlerovoj i idu sa metrom i drvenom dascicim i mjere odredenu udaljenost od zida, sredine ceste...

al sto je jos fascinantnije kako dizu vozila u dijlu huttlerove poslije krizanja sa crkvenom, prema hitnoj - toboz micu vozila zbog kojih nastaje guzva i smeta hitnoj, a kad pauk stane paralelno sa vozilom i POTPUNO zakrci put hitnoj na nekoliko minuta dok ne dignu auto, sto je taman da se nekome spasi zivom :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2011. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
mene samo fascinira kako dezuraju u huttlerovoj i idu sa metrom i drvenom dascicim i mjere odredenu udaljenost od zida, sredine ceste...

al sto je jos fascinantnije kako dizu vozila u dijlu huttlerove poslije krizanja sa crkvenom, prema hitnoj - toboz micu vozila zbog kojih nastaje guzva i smeta hitnoj, a kad pauk stane paralelno sa vozilom i POTPUNO zakrci put hitnoj na nekoliko minuta dok ne dignu auto, sto je taman da se nekome spasi zivom :/

 Na toj lokaciji kod bolnice imamo interesantan fenomen. Dva velika parkirališta u neposrednoj blizini bolnice zjape poluprazna, a ljudi parkiraju na cesti neposredni ispod znaka "Zabranjeno zaustavljanje i parkiranje". Svakodnevno tuda prolazim i ne mogu se načudit debilima koji tako parkiraju, niti dokučit razloge zašto to čine. Ako imaš težeg bolesnika, uvezeš ga bolnicu automobilom, izađeš van i parkiraš na za to predviđena mjesta. Kad je pregled gotov, odeš po automobil, opet uđeš u bolnicu i pokupiš ga. Ja xy puta napravio tako, i nikad nisam imao problema.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2011. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
 Na toj lokaciji kod bolnice imamo interesantan fenomen. Dva velika parkirališta u neposrednoj blizini bolnice zjape poluprazna, a ljudi parkiraju na cesti neposredni ispod znaka "Zabranjeno zaustavljanje i parkiranje". Svakodnevno tuda prolazim i ne mogu se načudit debilima koji tako parkiraju, niti dokučit razloge zašto to čine. Ako imaš težeg bolesnika, uvezeš ga bolnicu automobilom, izađeš van i parkiraš na za to predviđena mjesta. Kad je pregled gotov, odeš po automobil, opet uđeš u bolnicu i pokupiš ga. Ja xy puta napravio tako, i nikad nisam imao problema.

X
ostavi bolesnika u bolnici, odi parkiraj auto i vrati se nazad u bolnicu pjeske, max 10 minuta.
nevjerojatno koliko ljudi mogu biti kreteni. a onda kad mu pauk odnese auto, onda su svi krivi samo ne on koji je parkirao ispred znaka za zabranjeno parkiranje jer je zidov za 5 fucking kuna.
potpuno podrzavam to ciscenje hutlerove, samo mi je zao sto nema u gradu jedno 4-5 pauka da budu u hutlerovoj i samo nose.
a tek kad vidim da dode idiot i parkira auto tamo na onom ulazu u tramu dode mi da mu gume izbusim. stvarno ljudi ne razmisljaju ili nemaju cime razmisljat!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackbird700
Offline
Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2011. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još fascinantije je što kampus zjapi prazan, a treba "samo" preć cestu do bolnice, i ne plaća se parking. prekjučer ulazim u auto i jedna žena me (zbunjeno) pita gdje sam platio parkiranje - reko ne plaća se više..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2011. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › mene samo fascinira kako dezuraju u huttlerovoj i idu sa metrom i drvenom dascicim i mjere odredenu udaljenost od zida, sredine ceste...


ako se već ne može uvesti reda na druge načine onda je i ovo oke. brzo i efikasno. treba to radit po cijelom gradu i da vidiš reda. mogli bi kupit 5 novih pauka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sakyosijek
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2011. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko stoji iza lozica,ako znamo da su njegove firme bankrotirale

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2011. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sakyosijek je napisao/la (Pogledaj post): › tko stoji iza lozica,ako znamo da su njegove firme bankrotirale

razlog premještaja deponije nije zbog uštede 10-15 min za pauka, već što mu banka uzima prvu deponiju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: