Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sat za planet Zemlju 2011. [ugasimo svjetla]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poison_ivy je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nasli se svi pametovati, a imate mozga samo drugima poklapati. Da vidim diplome !? Iz kojeg podrucja onaj prci HEP-ovac ima ? Nisam rekao da je pametniji, ali sad se svi nasli **** protiv onog sto sam ja napisao, a nitko pametan da nesto potkrijepi primjerom, npr disertacijom na temu ... molio bih pametnjakovice da prvo to procitaju (sto sam ja morao, te da se tek onda nacu pricati bajke). Nitko nije niti otvorio stranicu koju sam stavio , gdje ima DOKTORA znanosti koji su koju pametnu rekli nego sad meni o glavu obijate svoje neznanje.
Ne da mi se vise pisati o ovoj temi, a vi samo naprijed ispucavajte bijes, pa pljujte dalje kako samo znate.
P.S. Isprike pojedincima koji su shvatili prvobitnu poruku organizatora ove teme i sve pohvale na lijepim idejama koja je nestala u mentalitetu ljudi.


*

pa odi na etf ili fer, šta ti draže, pa se malo pitaj doktore znanosti. ja sam imao sreću da su mi ti ljudi predavali 4 godine, tako da se smatram dovoljno stručnim (iako još nisam dr.sc. iz područja elektroenergetike) da ti mogu pametovati ili potvrditi dali ti netko točno ili netočno pametuje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zeleni
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, svima koji su se jako brinuli da će ostati neplanirano bez svjetla, nismo elektrani stvorili probleme, svjetla u Tvrđi su se simbolično ugasila na sat vremena, bilo je jako lijepo u Muzeju Slavonije, svima koji nisu bili neka bude žao! I hvala svima koji su shvatili da ovo nije atentat na energetičare i Hep nego poticaj da razmislimo o svojoj sretnoj/ nesretnoj budućnosti na Zemlji!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zeleni je napisao/la: ›
Evo, svima koji su se jako brinuli da će ostati neplanirano bez svjetla, nismo elektrani stvorili probleme, svjetla u Tvrđi su se simbolično ugasila na sat vremena, bilo je jako lijepo u Muzeju Slavonije, svima koji nisu bili neka bude žao! I hvala svima koji su shvatili da ovo nije atentat na energetičare i Hep nego poticaj da razmislimo o svojoj sretnoj/ nesretnoj budućnosti na Zemlji!


Svaka cast, i sve pohvale na postignutom.

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zeleni je napisao/la (Pogledaj post): › Evo, svima koji su se jako brinuli da će ostati neplanirano bez svjetla, nismo elektrani stvorili probleme..

a temelji za ovu tvrdnju su ti točno koji? misliš da je blackout jedina loša stvar koja postoji?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: