Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Direktor bijesan: GPP će javno objavljivati imena nasilnika!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2011. 20:41 
Naslov:  Re: Direktor bijesan: GPP će javno objavljivati imena nasilnika!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aha znači ovako ako netko vandalu zabrani ulaz u tramvaj on je fašist...i ne pada nikome na pamet zastupati napadnute vozače, nego čemo zastupati jadne vandale... a ako se vandalu omogući ponavljanje djela..kako se to onda zove?????? Anarhija dragi moji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2011. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znaci lik razbija tramvaj, tuce vozace i kontrolore i svejedno se smije vozit? Pa ja ga ne bi pustio ni u jedno vozilo od firme(gpp-a)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2011. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada čujem ovog pravnika, prolistam nabrzaka ustav i sve to skupa skužim rješenje je samo jedno- nema više noćne vožnje i gotovo!
Tko može prisiliti ili tražiti od vozača da se izlaže takvim divljanjima?? !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2011. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Polomit im i ruke i noge pa se smiju vozit sa invalidskom kartom svaki dan.

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2011. 21:09 
Naslov:  Re: Direktor bijesan: GPP će javno objavljivati imena nasilnika!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Gospodine Dovla Šeks ..Mr odvjetniče cijenjeni....lijepo se ovako pokazivati stati zaštitu nepravomoćno osuđenim vandalima...da Mediću su vjerojatno ruke vezane...jedina opcija koja mu preostaje je ili policajac u tramvaju noćnom ili zaštitar ili da grad Osijek više nema noćnog gradskog prijevoza. Ono što me ne čudi jer ste beskrupulozni po difoltu je borenje za prava onoh koji napadaju..pa se tu nalazi opcija da se pozivativate na zakon , izađite iz svojih sigurnih limenih ljubimaca sjedite u tramvaj u dva ujutro pa ćete vidjeti s kime i s čime se ti jadni vozači bore. Zamsilite da je u opisu vašeg radnog mjesta opcija da dobijete batine dva puta tjedno dok radite noću..nikome ne bi bilo ugodno. Ovi ljudi rade svoj posao i ničeime nisu zaslužiti da ih balavci natopljeni alkoholom maltretiraju, vi prvi takvu osobu ne bi ni pustili da sjedne na suvozačevo mjesto u vašem ljubimcu... svi isti pred zakonom.haha


Uvažena Miss Yoanna35...mislim da su ovdje neke vase teze krivo postavljene :
1. GPP-u i g. Mediću nisu ruke vezane u borbi s vandalima...to je stvar cisto tehnicke prirode kako osigurati sigurnost vozaća, npr. ugraditi zaštitni "kavez" kao što ga imaju novi zagrebački tramvaji, ugraditi kamere, eventualno uvesti zaštitarsku službu, imati dojavni sustav povezan s policijom itd.

2. Prozivati mene za neku beskrupuloznost je ipak malo neprimjereno jer ja sam samo ukazao na evidentan primjer diskriminacije što se stvarno kosi sa odredbama Ustava svake civilizirane zemlje.
Napadati odvjetničku struku jer zamislite "mi branimo nekog ko je pogriješio i napravio neku glupost ! " je krajnje nekorektno jer zamislimo situaciju da liječnik odbije pružiti hitnu medicinsku pomoc ranjenom pljačkašu banke ili navijacu koji je sudjelovao u neredima na stadionu.

3. I da me se na kraju ne shvati krivo, najoštrije osuđujem svaki oblik huliganizma, divljaštva i uništavanja javne imovine, to je problem protiv kojeg se svi trebamo zajedno boriti...ali ne na nacin da se nekoga samoinicijativno proglašava unaprijed krivima ili da se nekoga diskriminira po bilo kojoj osnovi...jer takvo ponašanje nas vraca u srednji vijek i lov na vještice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2011. 21:12 
Naslov:  Re: Direktor bijesan: GPP će javno objavljivati imena nasilnika!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospodine Eror kako ne kužite, ova gospoda ovdje koja se bore za prava vandala i strahuju od fašizma se nikada nisu našla u sličnoj situaciji. Ne znam koliko vas koristi gradski prijevoz noću, ja ga nekad koristim, bila sam svijedok sličnih situacija. Nitko ali baš nitko nema pravo svoje frustracije rješavati šakama,dovditi druge putnike u opasnost i razbijati imovinu. Da je sudstvo kako treba iste te noći bi sudac nekog takvog spremio u bajbok na hlađenje na jedno mjesec dana, a roditelji bi dobili kazne od par tisuća eura pa bi balonja nasilni drugi put razmislio hoće li nekoga tuči. Ovome se mora stati na kraj, jednom mjesečno bar je jedan vozač prebijen, sramota. Jednom sam bila svijedok situacije kad je kontrolorka za dana znači oko 14 sati jednom balavom tatinom sinu tražila kartu, on ju nije imao, pa je tražila osobnu. E sad sin razmetni je počeo s visoka postavljati ovakva pitanja.
" Hoću vaše ime i prezime!", " Hoću Vaš broj iskznice!" " Dobit ćete poziv, nadajte se otkazu!" čije je to govno balavo voljela bi znati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2011. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dovla Šex je napisao/la: ›
Gospodinu Mediću bih toplo preporucio da procita Ustav RH prije nego sljedeći put izađe u javnost s ovakvim nebuloznim idejama...a kao odvjetnik, pozivam sve nepravomočno osuđene "vandale" koje GPP odbije prevesti s uredno kopljenom kartom da mi se slobodno jave u ured...


zbog vas silnih odvjetnika, pravnika , mutavih sudaca na sudovima država je i poklekla i zbog vas i je ovako stanje Wink

a s ovim postom si upravo pokazao da te boli kurac za normalne građane u GPP-ovim vozilima, za imovinu GPP-a i za one koji GPP-u osiguravaju tu imovinu (porezne obveznike) već ti je bitan samo tvoj đep

fuj bagro pravnička, najveća ste mafija u državi !


Nemojmo generalizirati stvari...i nemojmo djeliti ljude na "normalne građane koji se voze tramvajem" i na "bagru pravničku koja je največa mafija u državi "...jer uopće je bespredmetno raspravljat s nekim ko unaprijed donosi takve paušalne prosudbe da su za sve što nevalja u ovoj državi krivi ljudi koji moraju raditi svoj posao u skladu sa zakonom i Ustavom RH

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2011. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna ne vrjedi ti se prepirat sa istim korumpiranim, podmičenim, neandertalnim ljudima kao što su i svi ovi na vlasti, takvi su i ovi odvjetnici i ubojicu svoje majke bi za novac branili.
Kao što več rekoh, ono iznad je onda po svemu važeći najbolji način za učinit dva dobra dijela, vozačima osigurat sigurnost(polomljene ruke i noge frajerima), a drugo, ti isti frajeri će i dalje vozit se gradskim prijevozom no sa invalidskom kartom.

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2011. 21:31 
Naslov:  Re: Direktor bijesan: GPP će javno objavljivati imena nasilnika!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Uvažena Miss Yoanna35...mislim da su ovdje neke vase teze krivo postavljene :
1. GPP-u i g. Mediću nisu ruke vezane u borbi s vandalima...to je stvar cisto tehnicke prirode kako osigurati sigurnost vozaća, npr. ugraditi zaštitni "kavez" kao što ga imaju novi zagrebački tramvaji, ugraditi kamere, eventualno uvesti zaštitarsku službu, imati dojavni sustav povezan s policijom itd.

2. Prozivati mene za neku beskrupuloznost je ipak malo neprimjereno jer ja sam samo ukazao na evidentan primjer diskriminacije što se stvarno kosi sa odredbama Ustava svake civilizirane zemlje.
Napadati odvjetničku struku jer zamislite "mi branimo nekog ko je pogriješio i napravio neku glupost ! " je krajnje nekorektno jer zamislimo situaciju da liječnik odbije pružiti hitnu medicinsku pomoc ranjenom pljačkašu banke ili navijacu koji je sudjelovao u neredima na stadionu.

3. I da me se na kraju ne shvati krivo, najoštrije osuđujem svaki oblik huliganizma, divljaštva i uništavanja javne imovine, to je problem protiv kojeg se svi trebamo zajedno boriti...ali ne na nacin da se nekoga samoinicijativno proglašava unaprijed krivima ili da se nekoga diskriminira po bilo kojoj osnovi...jer takvo ponašanje nas vraca u srednji vijek i lov na vještice."

Evo odvjetniče točku po točku ovako:
1. vaš prijedlog o kavezu govori prvo o troškovima osiguranja sigurnosti vozača, što potvrđuje da su ugroženi, to povećava troškove, moj izbor bi bili zaštitari, od kada Osijek ima tramvaje?? ne sjećam se da su se ovakve stvari prije događale, a ni moji roditelji koji su 34. i 39. godište, evo našla sam podatak-Konjski tramvaj u Osijeku 1884.-1926....2011. je .
2. nisam rekla da ste vi osobno beskrupulozni već da je takva vaša struka, činjenica je da ste vi svojim prvim postom prvo stali upravo u obranu vandala i da u vašem postu nije bilo niti trunke osude za učinjeno..iza nevadene priče o ozljedi dvojice zapolsenika, uslijedio je ljutiti ton Medića, koji je stao iza svojih ljudi i iz svega toga vaša rečenica je neka vam se vandali jave ..pa ćete vi zastupati njihova prava..pametnom dosta
3. niti jedan vozač nije izašao iz kabine i svađao se iz fore te izazavo incident...ništa od ovoga se ne događa danju..pametnom opet dosta..ta opcija dok se nekome ne dokaže krivnja je nevin...je Ustavno pravo..da se prilično rastegnuti..moj šogor je ubijen sa udaljenosti od pola metra, ispaljenim metkom u sljepoočnicu, šogi je bio nenaoružan, osoba koja ga je ubila je imala pištolj i mahala njime u pijanom stanju te ugrozila 20-ak života...ubica je dobio dvije godine uvjetno..nemamo mi o čemu više

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.03.2011. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šex, sere mi se od tvojih sranja... zbog takvih kao ti , pravnika (čitaj mafijaša) država i je takva kakva je.. jer zakon koji policija dobro provede vi userete i popljujete, jer vas boli kurac, jer vam je bitan samo vaš đep, radite bez duše, samo za pare..

oćeš da počnem s primjerima ?
od hrvoja žužića, polančeca, rončevića ?
ubojica, ljudi koji su destruktirali ovu državu, a vi ih puštate na slobodu ?

da idem dalje po npr. osječkim klošarima koji imaju iza sebe 50 kaznenih djela, 100 prekršajnih , a na slobodi su jer ih niste u stanju osudit, a policija je svoje obavila ?

da idemo dalje do čovjeka kojeg neki dan gledam na tvu ima 16 vožnji u alkoholiziranom stanju ? isto ga niste u stanju osudit ?

ili ćemo preko suca u zagrebu koji nevinoj ženi uzima posjede da ih sebi preda (tako nešto), pa do doktora šoljića u zagrebu koji je radio abortuse ilegalno, eno ga na slobodi ...

pa koga ste vi uopće u stanju osudit ako nema pritiska medija ?
samo radi vas, samo radi pravnika pokvarenih reaktivirat goli otok, odvratni ste, al neka uživajte u svom smradu, tako ćete i proć Wink

vi rušite ovu državu, vi pravnici i da sve ću vas staviti u isti kontekst i da generalizirat ću svi ste isti !

edit: i taj ustav i zakon na koji se pozivaš je toliko očajan da očajniji ne može biti, al ne čudi me to, ionako su ga donijeli takvi kao ti, da sebi pogoduju i da vi ne možete najebat Wink

pa u RH postoje KD koja se isplate , tipa korupcije, šta mazneš npr. 10 mil kuna i ležiš 2 godine u zatvoru, oću i ja tako, gdje da se prijavim ?! jer svakako mi je to bolje nego okolo bauljat po mirovnim misijama i stavljat život na kocku


Zadnja promjena: Provokator; 14.03.2011. 21:37; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.03.2011. 21:33 
Naslov:  Re: Direktor bijesan: GPP će javno objavljivati imena nasilnika!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovla Šex je napisao/la (Pogledaj post): ›
3. I da me se na kraju ne shvati krivo, najoštrije osuđujem svaki oblik huliganizma, divljaštva i uništavanja javne imovine, to je problem protiv kojeg se svi trebamo zajedno boriti...ali ne na nacin da se nekoga samoinicijativno proglašava unaprijed krivima ili da se nekoga diskriminira po bilo kojoj osnovi...jer takvo ponašanje nas vraca u srednji vijek i lov na vještice.


nitko nikoga nije samoinicijativno osudjivao ili unaprijed osudjivao za huliganizam.

ovdje se govori o dokazanim huliganima ... koji su uhvaceni ili prepoznati ... ali je sud smatrao da ih svojim malim kaznama treba i dalje motivirati da se izivljavaju na vozilima i djelatnicima GPPa ... ili su pak maloljetni, pa su ih ostro ukorili, a oni su nastavili po starom.

zakonodavac i pravosudje snose odgovornost za prebijene, traumatizirane, osakacene i mrtve ... koji i dalje hodaju ulicama i koji i su i dalje huligani i ubojice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2011. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatska je pravna država. Svi osuđuju kriminal,korupciju i mito. Osim sudova.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2011. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovla, ne vrijedi ti se prepirati s paušalcima koji ime države u kojoj žive pišu sa c. Vidiš da su sirovine te normalni smatraju svjetlo gasiti sjekirom. Fašisti koji plaše babarogama i pozivaju na nasilje protiv svih onih koji na stvari gledaju drugačije nego oni.

Ne bih se iznenadio niti da su kradezeovo vjerno biračko tijelo... ahahhaha.

_________________
volim da provociram bolide
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2011. 21:59 
Naslov:  Re: Direktor bijesan: GPP će javno objavljivati imena nasilnika!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › "Uvažena Miss Yoanna35...mislim da su ovdje neke vase teze krivo postavljene :
1. GPP-u i g. Mediću nisu ruke vezane u borbi s vandalima...to je stvar cisto tehnicke prirode kako osigurati sigurnost vozaća, npr. ugraditi zaštitni "kavez" kao što ga imaju novi zagrebački tramvaji, ugraditi kamere, eventualno uvesti zaštitarsku službu, imati dojavni sustav povezan s policijom itd.

2. Prozivati mene za neku beskrupuloznost je ipak malo neprimjereno jer ja sam samo ukazao na evidentan primjer diskriminacije što se stvarno kosi sa odredbama Ustava svake civilizirane zemlje.
Napadati odvjetničku struku jer zamislite "mi branimo nekog ko je pogriješio i napravio neku glupost ! " je krajnje nekorektno jer zamislimo situaciju da liječnik odbije pružiti hitnu medicinsku pomoc ranjenom pljačkašu banke ili navijacu koji je sudjelovao u neredima na stadionu.

3. I da me se na kraju ne shvati krivo, najoštrije osuđujem svaki oblik huliganizma, divljaštva i uništavanja javne imovine, to je problem protiv kojeg se svi trebamo zajedno boriti...ali ne na nacin da se nekoga samoinicijativno proglašava unaprijed krivima ili da se nekoga diskriminira po bilo kojoj osnovi...jer takvo ponašanje nas vraca u srednji vijek i lov na vještice."

Evo odvjetniče točku po točku ovako:
1. vaš prijedlog o kavezu govori prvo o troškovima osiguranja sigurnosti vozača, što potvrđuje da su ugroženi, to povećava troškove, moj izbor bi bili zaštitari, od kada Osijek ima tramvaje?? ne sjećam se da su se ovakve stvari prije događale, a ni moji roditelji koji su 34. i 39. godište, evo našla sam podatak-Konjski tramvaj u Osijeku 1884.-1926....2011. je .
2. nisam rekla da ste vi osobno beskrupulozni već da je takva vaša struka, činjenica je da ste vi svojim prvim postom prvo stali upravo u obranu vandala i da u vašem postu nije bilo niti trunke osude za učinjeno..iza nevadene priče o ozljedi dvojice zapolsenika, uslijedio je ljutiti ton Medića, koji je stao iza svojih ljudi i iz svega toga vaša rečenica je neka vam se vandali jave ..pa ćete vi zastupati njihova prava..pametnom dosta
3. niti jedan vozač nije izašao iz kabine i svađao se iz fore te izazavo incident...ništa od ovoga se ne događa danju..pametnom opet dosta..ta opcija dok se nekome ne dokaže krivnja je nevin...je Ustavno pravo..da se prilično rastegnuti..moj šogor je ubijen sa udaljenosti od pola metra, ispaljenim metkom u sljepoočnicu, šogi je bio nenaoružan, osoba koja ga je ubila je imala pištolj i mahala njime u pijanom stanju te ugrozila 20-ak života...ubica je dobio dvije godine uvjetno..nemamo mi o čemu više


Gđo. Yoanne35...ja sam mišljenja da se vozačima i kontrolorima moraju osigurati najviši sigurnosni standardi, jer sigurnost ljudi je najvažnija. Naravno da sve to košta, ali ta sredstva se trebaju pronaći boljom reorganizacijom unutar samog poslovnog subjekta, zatim, treba se u taj projekt uključiti i Grad i Županija...čak bi predložio da se uz dobar projekt zatraži novac i iz predpristupnih fondova EU. Ja potpuno razumijem Vašu ogorčenost i ljutnju g. Medića...problem vandalizma se ne dešava samo u GPP-u, dovoljno je samo da o tome pitate i radnike Unikoma koji nocu peru ulice ili djelatnike KBC-a koji rade nocne na traumi vikendom, itd., itd.
Moj osobni prijedlog je da u tim situacijama vozac zaustavi tramvaj, pozove policiju i da se u tom slučaju ide sa zahtjevom za naknadu štete prema tom vandalu...vjerujte mi da bi netko dvaput razmislio dali ce raditi gluposti u tramvaju ako bi mu prijetila opasnost da nadoknadi pun iznos voznje od nekih 9800kn ( koliko otprilike pretpostavljam da je tolika vrijednost ).

2. Moj prvi post se nije odnosio na žaštitu vandala nego na disriminaciju jer zamislimo sad ovu situaciju : nema videonadzora u tramvaju, nema policijskih sluzbenika u tramvaju...samo iskaz uplašenog vozaca ( u pravilu svjedoka ili nema ili ne zele svjedociti ) i zbog nedostatka dokaza sud oslobodi osobu za koju se sumnjalo da je vandal i koju se odbilo prevesti vozilom GPP-a s uredno kupljenom kartom...jer možete svi zajedno pretpostaviti koliku bi odštetu GPP morao isplatiti toj oštečenoj osobi...a na kraju bi tu odštetu zapravo platili mi, porezni obveznici

3. a što se tiče ove trece stavke mogu samo izraziti veliko žaljenje zbog gubitka vama drage osobe. U daljnje komentiranje toga postupka nebih ulazio jer nisam dovoljno upoznat sa svim relevantnim činjenicama . Samo mogu naglasiti da se na svaku presudu moze uloziti odgovarajuci pravni lijek i pravda potraziti na visim distancama .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2011. 22:00 
Naslov:  Re: Direktor bijesan: GPP će javno objavljivati imena nasilnika!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S ponosom sam uvijek govorila građanima drugih gradova kako je Osijek siguran. Prije nekih 15-ak godina sam bez imalo straha iz stare Tufne išla doma pješke, tako treba i ostati. Nasilje ne smije biti opcija, ne želim razmišljat kamo ću jednog dana svoje dijete smjeti pustiti.
U prilog nasilju koje nije bilo ničime izazvano evo jedna priča. Moj susjed je ono osoba bez ikakvih incidenata, mirna, obiteljski orjentirana, poštena,povučenog života i vrijedan radnik. Jednog dana išao je doma, zaobilznicom i odjednom iza njega naleće auto velikom brzinom i blica mu, susjed je nastavio svojim putem, čista cesta nigdje nikoga, vozač iza njega bez problema ga je moga zaobići...no, vozač ga zaobilazi i zaustavlja svoj auto, susjed zasustavi svoj, spusti prozor, mislio je da vozač ispred njega treba neku pomoć , no dočekala ga je šaka, razbijene naočale i nos...Zašto jer se divljaku nije maknu s ceste!!!!! Ma skojim pravom pitam ja Vas. Podrška Mediću, ozljeđenim zaposlenicima također .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: