Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Katastrofalno izdanje Bijelo–plavih donijelo bod protiv Hrvatskog dragovoljca

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65977
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2011. 19:07 
Naslov:  NK Osijek: Katastrofalno izdanje Bijelo–plavih donijelo bod protiv Hrvatskog dragovoljca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I taman kad su se prosječni navijači Osijeka, oni mazohisti s istoka i jugoistoka Gradskog vrta, koje sam puno puta provukao kroz redove, ponadali da će se osvojiti velikih 7 bodova protiv ekipa koje su donedavno bile drugoligaši, ukazali su se prvotimci Bijelo – plavih i svima njima stisnuli surovu pljusku realnosti. Pogledi prema vrhu prvenstvene ljestvice više nisu aktualni, jer očito je da se nakon ovakve predstave osječke nogometaše tamo neće moći ni u prolazu zateći niti ove sezone.

Zanimljivo je da su se Osječani i prošle sezone definitivno oprostili od utrke za Europom baš u ovom 21. kolu, kada je bod iz Gradskog vrta odnijela moćna Croatia iz Sesveta. Pouka očito nije izvučena, jer treba naglasiti da su Osječani u dvije ovosezonske utakmice protiv posljednjeplasiranog Dragovoljca uspjeli osvojiti samo dva boda. Sa ta izgubljena četiri boda bi se u ovom trenutku nalazili na diobi 5. mjesta. Bijelo - plavi itekako imaju za čime žaliti...

Ali budimo do kraja iskreni, više od boda domaćini nisu niti zaslužili u današnjoj utakmici. Ipak, počelo je dosta dobro i prvih pet minuta je naslućivalo da bi se Dragovoljci put Sigeta mogli zaputiti pune mreže. Ta početna inicijativa trajala je do otprilike 15. minute, a zaključena je najvećim promašajem utakmice, kada je nakon dobrog Lukačevićevog ubačaja Ljubojević glavom zapucao zicer sa 6 metara. Tu su napadi, ali i pritisak domaćina stali te smo uglavnom gledali dosadu na sredini terena. Mora se priznati da su gosti odigrali jednu taktički odličnu utakmicu, ne dozvoljavajući domaćinu da niti jednom ozbiljnije ugrozi vrata sigurnog Vidakovića.



Drugo poluvrijeme je također ponudilo uspavanku na terenu, a jedino u čemu je oko 2.500 posjetitelja u Gradskom vrtu moglo uživati su zrake proljetnog sunca i navijanje Kohorte. Teško da se mogu sjetiti utakmice u kojoj su Osječani imali više kornera i ubačaja iz prekida, ali jalovost pred golom jednostavno nije mogla uroditi plodom. Još su Osječani na kraju dobro i prošli! U 86. minuti Lukačević radi dvije katastrofalne vezane pogreške koje izbacuju Švarića u mat situaciju nakon koje se trese greda Kardumovog gola. Sreća doista čuva Bijelo – plave u proljetna tri kola, jer protivnici su im čak četiri puta zatresli okvir vrata. Posljednji sučev zvižduk dočekan je s mučninom u želucu, a konsternirana osječka publika zaputila se kućama uz brojne psovke na usnama.



Pred Bijelo – plavima je gostovanje na Šubićevcu protiv probuđenog Šibenika. Iako su Osječani nerijetko znali od tamo donositi bod(ove), a domaćini imaju dosta problema s izostancima, nakon današnje predstave jednostavno ne možemo biti optimisti. Ipak, uz podršku Kohorte, koja je danas bila i brojna i glasna, posebno u prvom poluvremenu, igrači će se, nadam se, pokušati iskupiti za današnju predstavu.



Do nekih, nadam se, ljepših vijesti lijep pozdrav iz Gradskog vrta.


Tekst i foto: Mladen Kovačević

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.03.2011. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemogu vjerovat za kakav klub navijam, stojim na istoku gledam i plače mi se...

pa šta je ono ?

uvijek postoji tekma u kojoj možeš izdvojiti jednog pojedinca, no nakon ovoga danas nemogu izdvojiti nikog !

ponadao sam se necemu kad sam čuo da dolaze ljubo, babić, vranješ, al sad mi je jasno da nama nitko pomoć ne može.

Navijanje i očekivanje nečega od Nk Osijeka je kao gledanje u čašu bez dna !

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shota98
Offline
Ukupno postova: 27
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2011. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpisujem. sramota za sve ljubitelje ovog kluba Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2011. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogodio X (kuhinja, kuvari), na kladi, još da Spljit dobije Ajduk...

Vidim Mladjo, sam uploadš, samo što ti fotografije ne trebaju biti centrirane, no kao i obično dobar izvještaj.

Što se tiče Osijeka, nekako pretpostavljam da će se trgnuti i početi igrati jer je ovo u krasnom k...

Jedino dobro, što valja izdvojiti su zastavice koje su išle uz kupljenu kartu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2011. 19:46 
Naslov:  Re: NK Osijek: Katastrofalno izdanje Bijelo–plavih donijelo bod protiv Hrvatskog dragovoljca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kažu da se glupost definira kao nemogućnost povezivanja uzroka i posljedica.
Oni koji još nisu shvatili da je uzrok loših igara i rezultata NK Osijeka loš igrački kadar (netalentirani i limitirani igrači), trebali bi se dobro zamisliti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2011. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je jedna od nasramotnijih i najjalovijih igara Osijeka otkada dolazim na stadion (a hvala bogu, pamtim i zadnje sezone Jugo-lige). Znali smo gubiti kući i po 5:0 ali smo bar napravili neku šansu, otpucali prema golu... A ovo danas, Bože me sačuvaj, pa ja ne znam jesmo li mi uopće otpucali na gol (osim onog smiješnog Ljubojevićevog udarca glavom). Stvarno ne znam koga bih izdvojio kao najlošijeg, jer svi su bili katastrofalni.
Što se tiče malog Špehara, drago mi je da igra, (bolje on nego neki konji sa strane) ali stalno pokušavam uočiti taj njegov već opjevani talent, neki potez, udarac, dribling... Nažalost moram priznati da mi za sada to ne polazi za rukom.
Najviše se čudim samome sebi, stvarno ne znam šta me više vuče na taj stadion...

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.03.2011. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali špehar je balav i nemože igrat od početka, nema tu kvalitetu da bude prvi sastav !

premda ni ostali nisu nešto

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ćuka-Beketinci
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2011. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sramota! opet su uspjeli potjerat ljude sa stadiona, nemam rječi za opisat ovo danas... kakva Europa,kakvi vranješi,babići,ljubojevići... tu jednostavno pomoći nema!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2011. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › mali špehar je balav i nemože igrat od početka, nema tu kvalitetu da bude prvi sastav !

premda ni ostali nisu nešto


Slažem se s tobom da još nema tu kvalitetu, samo ovo 'balav' ne priznajem. Jbg jedan Vlaović je s 18 godina bio prvi strijelac Osijeka u Jugo-ligi, Vranješ je sa 17 godina zabio Anderlechtu u kupu UEFA i bio tada stožerni igrač Osijeka itd.
Hoću reći da je mali previše razvikan i da su mu mediji napravili medvjeđu uslugu natovarivši mu to breme iznenadne slave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2011. 9:20 
Naslov:  Re: NK Osijek: Katastrofalno izdanje Bijelo–plavih donijelo bod protiv Hrvatskog dragovoljca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sam jucer na tekmi i ono što su naši dečki pokazali na terenu je stvarno sramota...znam da je kriza, nema se novaca ali mislim da stvarno neki igraci jednostavno nisu kapacitet za NK Osijek. Žalosno je da pokraj ovih mladih igraca, Ivo Smoje igra sa najviše žara i borbenosti. Svaka čast našem kapetanu, ali ako on sa svojih 32 godina ima motiva, nije mi jasno šta onda misle u svojim glavama ovi anemični klinci.
I što se tiče malog Dine Špehara....ok, vidi se da je mali talentiran, da ima potencijala...ali kako je moguce da on cijelu utakmicu stoji metar i po od protivnickog igraca i izbjegava svaki duel....pa ne živi se od tog njegovog 1-2 proigravanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.03.2011. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma meni se jučer više i to puno puno više od Osijekove igre zgadila Kohorta i njihovo ponašanje na kraju utakmice.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ćuka-Beketinci
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2011. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a kakvo je to bilo ponašanje Kohorte na kraju??
šta im se trebalo odat priznanje za onakvu igru?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.03.2011. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daj molim te onakvo izdrkavanje preko megafona i svih ostalih jebačamajki iz pozadine definitivno nije slika kakvu bi trebali pokazivat, pogotovo nakon što su ih poslije zadnje tekme kad su pobjedili dizali u nebesa i ljubili se s njima i pjevali još 10 minuta poslije utakmice.
Iako Hrvatski Dragovoljan je zadnji, ušao je u polusezonu s 2 pobjede i zadnju utakmicu protiv Varaždina je odigrao odlično. Ne kažem ja da je Osijek odigrao fantastičnu utakmicu i da se trebamo svi divit toj igri od jučer, ali da su pretjerali, to jesu.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.03.2011. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Ma meni se jučer više i to puno puno više od Osijekove igre zgadila Kohorta i njihovo ponašanje na kraju utakmice.


nisu zaslužili bolje od psovki... dečki se trude navijaju, vole taj klub isto kao i ja i ti, a oni koji igraju za taj klub se ne trude i ne vole ga, pa kako da ne budu ogorčeni onda ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ćuka-Beketinci
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2011. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Ma daj molim te onakvo izdrkavanje preko megafona i svih ostalih jebačamajki iz pozadine definitivno nije slika kakvu bi trebali pokazivat, pogotovo nakon što su ih poslije zadnje tekme kad su pobjedili dizali u nebesa i ljubili se s njima i pjevali još 10 minuta poslije utakmice.
Iako Hrvatski Dragovoljan je zadnji, ušao je u polusezonu s 2 pobjede i zadnju utakmicu protiv Varaždina je odigrao odlično. Ne kažem ja da je Osijek odigrao fantastičnu utakmicu i da se trebamo svi divit toj igri od jučer, ali da su pretjerali, to jesu.


ma kakvo pretjerivanje i izdrkavanje preko megafona?! dečki na tribini su jučer se 'pokidali' navijanjem da pomognu tim debilima, al tu nema pomoći, tim limitiranim i netalentiranim ljudima jednostavno pomoći nema i stvarno kako nakon onog jučer ne bit isfrustriran pa to je najmanje što su zaslužili jučer za onu sramotu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: