Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najmlađi sugrađani pokazali svoje plesne i pjevačke sposobnosti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2011. 15:56 
Naslov:  Najmlađi sugrađani pokazali svoje plesne i pjevačke sposobnosti
19.03.2011. 11:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[19.03.2011. 17:10] Svi oni koji su danas bili u Esseker centru od 11 h pa nadalje, mogli su uživati u pjesmi i plesu naših najmlađih sugrađana, koji su uvježbavali svoje koreografije baš za ovu prigodu.

Naime, kao što ste mogli pročitati u najavama zbivanja na portalu Osijek031.com, današnje prijepodne bilo je rezervirano za zabavni program za djecu i roditelje, koji je organizirala Udruga za Down sindrom Osječko-baranjske županije, povodom obilježavanja Svjetskog dana Down Sindroma.

Mališani su oduševili prisutne svojim plesnim i pjevačkim sposobnostima, dok su Klaun Bubi i Spužva Bob uveseljavali, kako djecu, tako i one malo starije posjetitelje. Za vrijeme trajanja programa, bio je izložen i prigodni štand na kojem su se mogli kupiti razni predmeti po simboličnoj cijeni između 5 i 15 kn.

Kako je to danas izgledalo, pogledajte...













Tekst & Foto: Ana Mišin



[12.03.2011.] Udruga za Down sindrom Osječko-baranjske županije, povodom obilježavanja Svjetskog dana Down Sindroma, u subotu 19. ožujka 2011. s početkom u 11 h, priprema zabavni program za djecu i roditelje u Esseker centru.

Dođite u što većem broju i zabavite se s njima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2011. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sam ugodno iznenadjen kad sam vidio tamo taj dogadjaj. Zbilja bih volio da bude vise takvih veselih dogadjanja i priredbi u gradu.
Posebno mi je ugodna bila cinjenica sto se to odrzavalo u Esseker Centru, napokon je nekom palo na pamet kako iskoristiti taj prostor. Ne zalazim tako cesto, pogotovo ne subotom, ali danas su kafici bili prepuni i bilo je ugodno.

Cheers

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: