Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Španjolci u Slavoniji žele kupovati uljarice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
faust9
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2011. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

porezni obveznik je napisao/la: ›
Dovla Šex je napisao/la: ›
porezni obveznik je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dovla Šex je napisao/la: ›
Ma da, španjolci hoce našu repu....e pa ne može, jer onda ja s traktorom moram u polje radit...a lakse mi je sjedit na traktoru uz cestu, uzivat u zvucima tamburice i dobre rakijice...i vikat : di su nasi poticaji ! Laughing



Ovako razmišlja dijete drugog srednje, sa članskom iskaznicom hdz-a!


Ajde ne prdi jer nemas blage veze kakvo je stvarno stanje u poljoprivredi....pa najlakse je svake godine sijat samo pšenicu i kukuruz ( jer za svaku tu kulturu imas 15 dana godisnje efektivnog posla ) i onda naravno da je otkupna cijena mala, ako jos tome dodamo neuređeno trziste kao što je ovo naše onda i imamo takvu situaciju koja je...a to je da se bez 2000 kn po hektaru s traktorom nece ni ulazit u polje, a samo me zanima sta ce biti s tim seljacima kad se uđe u EU jer onda vise nema drzavnih poticaja


Dobro dijete ako ti tako kažeš!

Čitam tvoje komentare i nemogu vjerovati koliko si upućen u problematiku seljaka i šire.
Dijeliš lekcije apsolutno svima ,,a da nisi ti lično , Krešimir Bubalo iliti Dinko Burić
Lijep pozdrav
Provozaj se malo i lokalnim cestama ,te baci pogled na oranice,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: