Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Prosvjedi 2011.] Pernar abolirajući Glavaša pozvao na paljenje zastava HDZ-a i SDP-a - otjeran!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
blackbird700
Offline
Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2011. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vremeplovac je napisao/la: ›
blackbird700 je napisao/la (Pogledaj post): › nisam psiholog, ali kretnje tijela na onom videu od 12 sekundi dosta govore o njemu... puko je ko kokica.. ili je nadrogiran... podsjeća na sheldona iz big bang theoryja (po govoru tijela), samo što je sheldon u seriji genijalac, a ovaj je mućko đubre...


Mucko djubre? Prijatelju, taj decko je isao u zatvor jer nije dopustio policiji da izbace iz stana zenu s malim djetetom. To je za mene heroj i castan covjek. Razmisli malo o tome kakva si ti osoba ako za njega mozes reci da je "mucko djubre". Tvoja sramota.


ček, moja je sramota jer sam rekao da je pernar mućko đubre, a isti taj pernar poziva na uništavanje i palež !?!?! wtf??

njegov govor tijela dosta govori o njemu, a lijepo se vidi na onom filmiću o 12 sekundi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JuraOS
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2011. 10:13 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Pernar abolirajući Glavaša pozvao na paljenje zastava HDZ-a i SDP-a - otjeran!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U subotu navečer na prosvjedu vidio sam hrpu gluposti i likova koji su se došli samo izvikati prije izlaska van, koji vjerojatno ne bi mogli nešto smisleno odgovoriti kad ih neko pita zašto smo kao država u kurcu.
Većina ljudi je u svojim kućama jer se ne slažu s time tko vodi prosvjed i koja ekipa vodi glavnu riječ.
Uvijek će biti onih koji su tu zbog izvikivanja gluposti i pijenja cuge dok šeću i bit će ih u većini dok se ljudi ne sjete dić sa guzica i izaći van na ulice, uzmi djevojku, ženu pod ruku i prošetaj, pozovi ekipu pa se nađete na trgu. Izađi na ulice.

Vidimo se na idućem prosvjedu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 10:34 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Pernar abolirajući Glavaša pozvao na paljenje zastava HDZ-a i SDP-a - otjeran!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Počeci jučerašnjeg prosvjeda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
catwoman
Offline
Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2011. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ JuraOs-Točno tako.
Pernar, kakav god da je, imao je hrabrosti pokrenuti nešto u ovoj sj... državi.
Svi kukate godinama preko neta, tv-a, medija kako u ovoj državi ništa ne štima, kako smo na rubu propasti (ili propali odavno, isto je) a sad kad se konačno nešto pokrenulo vi i dalje sjedite doma za svojim računalom i dalje serendate i imate prigovore na sve!
E gospodo draga, upravo zbog takvog pristupa i općenito mentaliteta je ova država u k...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
uff
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2011. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lončar je lijepo pozvao na miran prosvjed i da se nakon trga ljudi raziđu, ljudi su odabrali nešto drugo. Vidio sam da tjeraju Peranara, ali mi nije jasno zašto?

U čemu je razlika u željeti zapaliti zastavu HDZ-a ( do koje ne znam kako bi došao i da je probio kordon policije jer je zastava jako visoko ) i onoga što su domaći radili gađajući istu tu policiju ( a NE zgradu HDZ-a ) flašom ( mislim plastičnom) i grudama .

Lončar faca si, Pernar bravo ali skuliraj se malo. I vi "pravednici" koji ste tjerali Pernara a isto pravili gluposti, policija samo radi svoj posao, kao tvoj tata i mama ako imaju posao. Što bi ti rekao da na tvoga tatu/mamu polupijani dečki bacaju flaše i grude i dok su na poslu i dok su u gradu? Razmislite si malo…

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2011. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

he he a šta reć na ovo sve, imali smo mogućnost izbora a kolko nas je izašlo na izbore?
borit ćemo se protiv mita i korupcije, ali uvijek će bit netko ko će pružit kovertu!

Ovu vladu možemo srušiti tako da na izborima glasamo za neku drugu ili treću opciju i na taj način izrazimo svoje mišljenje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2011. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pernar je započeo nešto u Zagrebu, svi smo to već apsolvirali i kapa dolje za to. Nije mi jasno samo zašto je on dolazio u Osijek? Lokalci su ovdje nesposobni napraviti prosvjed?
To što se on želi prometnuti u nekakvu nacionalnu "ikonu" se nikoga ne tiče i to nema nikakve veze s rušenjem ove Vlade. To je njegov osobni interes. Isto tako, kakve veze ima njegovo apstiniranje od sexa s rušenjem Vlade i prosvjedima???? Koga se to tiče???
I zašto on huška ljude na nešto što očito ljudi ne žele? Zašto on sam nije preskočio barikade i palio zastavu pa uspoređivao bilješke između ZG i OS zatvora nego je htio MANIPULIRATI ljudima???

S onim što se dogodi u Osijeku nose se građani Osijeka, a Pernar i njemu slični se pokupe i odu kući.
Mislim da je zaista dosta toga da Slavoniji kroje sudbinu ljudi koji ni nisu iz Slavonije i ne znaju što je za nju najbolje kao ni za njezine stanovnike.

A evo i nekih bilježaka ljudi koji su imali priliku biti u kontaktu s njim.


_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2011. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dajte ljudi pustite tog pernara, sta ste toliko ljubomorni na njega. Cilj je imati prijevremene izbore i amen! Treba glasno na ulici reci sto nevalja, radnicka prava i sve ostale probleme koje muci gradjane, a sljedeci koji se misle kandidirati znati ce sto narod zeli i to je to! A koliko vidim na ovom forumu ima dosta hdz pristasa, stoga me ni ne cudi kakvih sve tu izjava ima..

_________________
Ako si bogat zavide ti, ako si siromašan smiju ti se; zato budi nevidljiv! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): ›
A evo i nekih bilježaka ljudi koji su imali priliku biti u kontaktu s njim.


Dakle, kao što vidimo, Pernar je čisti medijski proizvod. U prvom redu žutih medija (index), a onda i onih izrazito nesklonih vladi (Stanković). No to je bilo jasno od prvog trenutka. Ako ćemo kronološki, nije pernar ništa prvi započeo. Po mome osobnom mišljenju, Purda je bio ta kap koja je prelila čašu. Zatim se dogodio incident gdje su one dvije cure jajima gađale HDZ-ovce, a i sam prosvjed branitelja je najavljen prije ovog pernarovog. Njegov se praktički niotkud pojavio. Čak je bilo mišljenja da se namjerno forsira ne bi li razjedinio prosvjednike i oslabio možebitno veliki braniteljski prosvjed.

A što se tiče pernarove "hrabrosti", on je točno znao da mu se ništa krucijalno ne može dogoditi ako skoči na policiju. Potajno se nadao da će biti vijest dana zbog toga i eto zaista, odmah je pozvan u jednu od najgledanijih emisija, Nu2. Dobio je zabranu kretanja centrom Zagreba (valjda) ili u suprotnom plaća 10 000kn kazne. Koliko znam, on se u centru više nije pojavljivao. Toliko o njegovoj revolucionarnosti.

Isto tako, meni pomalo bude neugodno kad ga gledam i slušam njegove izjave. Definitivno s tom osobom nešto nije u redu i drago mi je da su to ljudi na vrijeme prepoznali. I ovi njegovi "odvjetnici" će brzo progledati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.03.2011. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i opet od 600 ljudi na prosvjedu

200 kohortaša
200 picana
100 umirovljenika
100 klošara/narkomana

super država...

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
burex
Offline
Ukupno postova: 149
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2011. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › i opet od 600 ljudi na prosvjedu

200 kohortaša
200 picana
100 umirovljenika
100 klošara/narkomana

super država...


aloo... tko god da je bio tamo je Hrvat koji se konačno opametio i izašao na ulicu za promjene i nadu i bolje sutra , i nije bitno da li je on kohortaš,pican,umirovljenik, narkoman, klošar, student, srednjoškolac, radnik, neradnik, provokator ili šta već...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
model500
Offline
Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.03.2011. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › i opet od 600 ljudi na prosvjedu

200 kohortaša
200 picana
100 umirovljenika
100 klošara/narkomana

super država...


Nemoj ti srat,i ja sam bio prošli put i vikao sam na idiote koji bacaju jaja i grude na HDZ jer se ponašaju ko djeca. Ovaj put i bolje što nisam bio da ne moram gledati tog ljigeža Pernara i ostale pijance koji su opet u centru pažnje. Na prosvjedima bude i normalnog naroda ali jako malo,gdje su sada svi ti doktori,odvjetnici itd.? Svima je dobro i svi se boje za svoje jebeno radno mjesto. Sirotinja je branila Hrvatsku u ratu,sirotinja sada skuplja flaše,sirotinja i prosvjeduje...što je tu čudno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.03.2011. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

burex je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › i opet od 600 ljudi na prosvjedu

200 kohortaša
200 picana
100 umirovljenika
100 klošara/narkomana

super država...


aloo... tko god da je bio tamo je Hrvat koji se konačno opametio i izašao na ulicu za promjene i nadu i bolje sutra , i nije bitno da li je on kohortaš,pican,umirovljenik, narkoman, klošar, student, srednjoškolac, radnik, neradnik, provokator ili šta već...


bravo, super ti je teorija.. fasciniran sam


@ovaj lik iznad

nije ništa čudno, ali zasto bi ljudi išli na prosvjede kad na slikama prosvjeda vide debile iz svog kvarta, pijance što stoje ispred trgovine i žicaju ih kad idu u trgovinu, kad vide klince od 14 godina što su svu pamet svijeta popili, kad vide masu ljudi sa šalovima oko lica i fantomkama... jednostavno ljudi ne žele bit dio toga..

a u ostalom, ako ideš u prosvjed, da se čuje tvoj glas, šta se onda koju pičku materinu maskiraš ? čega ih je strah ? šta se boje pokazat lice ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
i opet od 600 ljudi na prosvjedu

200 kohortaša
200 picana
100 umirovljenika
100 klošara/narkomana

super država...


idiote pojavi se na prosvjedima pa onda procjeni tko je bio i kakvi su ljudi bili... ja sam bio i jučer i na onim prošlim, a nisam ni kohortaš, ni pican, ni umirovljenik, klošar/narkoman, huligan i štatijaznam....

onaj kreten pernar nek ide sranja raditi u zagreb, a ne slavoncima solit pamet i tjerat ljude koji su došli na mirni prosvjed da se idu tući i raditi sranja... ovi veliki prosvjednici sa šalovima i maramama što skrivaju lica su isto seljačine... ako si toliko faca da gađaš murju sa flašama, razbijaš i uništavaš, onda budi faca pa skini taj šal i pokaži tko si... sve "heroj" do "heroja", a svi pičke da ne mogu veće biti...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam običaj omalovažavati i vrijeđati ljude, no iz aviona je vidljivo da taj Pernar nije baš normalan. Dovoljno mi je bilo vidjeti samo njegov pogled da shvatim o kakvom liku se radi.
Tko to ne kuži taj također nije normalan.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: