Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mini Teatar: roots/dub / The Karambol + Borovski Štakori + Neću žvake oću kusur + Shorty

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65860
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2011. 9:07 
Naslov:  Mini Teatar: roots/dub / The Karambol + Borovski Štakori + Neću žvake oću kusur + Shorty
Od 03.03.2011. 21:00 do 05.03.2011. 21:00 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Klub Mini Teatar (Trg Vatroslava Lisinskog bb, Osijek) iz tjedna u tjedan donosi vam raznolik i zabavan program, a što je pripremljeno za ovaj tjedan, pogledajte...

Četvrtak, 3. ožujka 2011.

Ako se sjećate partija prošle subote, imate priliku doći na jos jedno malo žešće druženje. Naime u četvrtak 3. ožujka očekuju vas nove reggae vibracije, no to nije sve... Uz daljni tijek večeri odlučili smo vam u ovom gradu pustiti i dub step.

Dođite, plešite i širite pozitivne vibracije uz masne bass bitove roots/dub glazbe i divljajte na udaranje dub stepa. Start u 21h, a ulaz je besplatan!

Petak, 4. ožujka 2011.

U petak 4. ožujka vam predstavljamo rock i punk snage iz nama susjednih gradova. Riječ je o bendu The Karambol koji ovim putem promovira svoj album "Svirepo i brutalno", a kao njihovi gosti nastupaju Neću žvake oću kusur i Borovski Štakori, te poznati vinkovački rapper Shorty.

U programu će biti i predstavljanje knjige Dalibora Bartulovića - Shortyja i Vladimira Bakarića (The Karambol) - "Iz blata".

Više o bendovima:
The Karambol - http://www.myspace.com/thekarambolvk
Neću žvake oću kusur - http://www.myspace.com/nzhok
Borovski Štakori - http://www.myspace.com/borovskistakori999

Subota, 05. ožujka 2011.
Subota, 5. dan u mjesecu ožujku, očekuje Vas spektakl svih spektakala!! Subotnji glazbeni mix uz DJ Debelusa!! Dakle, glazbena kulisa od AA do ZZ Topa kao što je rekao jedan veliki mislioc!

Cuga je dobro rashlađena za vruću atmosferu koja se sprema, na vama je da dođete i dobro se zabavite.

Vrata kluba su otvorena od 21h. Upad je slobodan.
Vidimo se... Smile



Klub Mini Teatar
Trg Vatroslava Lisinskog bb - VIII. Bastion; 31000 Osijek
www.myspace.com/klubminiteatar


Zadnja promjena: Redakcija 031; 02.03.2011. 21:51; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cocolo
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2011. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treš!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
unleashed
Offline
Ukupno postova: 33
Lokacija: out of space
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2011. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

teški!Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Naa
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2011. 10:45 
Naslov:  Re: Mini Teatar: roots/dub / The Karambol + Borovski Štakori + Neću žvake oću kusur + Shorty
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apeliram na gospodu iz Mini Teatra da ponekad promijene ove slušaone. Svaki vikend je ili taj neki bućkuriš ili pak Ex Yu Rock. Ne kažem da to nije dobro, jest, i bude dosta ljudi, ali, raznolikost veseli Smile.
Primjerice, mogli biste organizirati neku new wave slušaonu Wink Ili šezdesete party ili nešto drugo, dajte mašti na volju.
Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2011. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako, ja ( u mini teatar slucaju DJ Didžey from Bojnos Ajres ) radim svaki puta drugačije, pa kada vidiš da ja vrtim slobodno dodji i vidi kako je...

Što se tiče new wave, vrlo rado, ali pazi ovo, kada sam radio post punk slušaonicu bilo je 15, a kada sam radio electro pop bilo je 12...tako da, jbg, to ne prolazi...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2011. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoće opet uskoro biti Woodstock?

_________________
volim da provociram bolide
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Naa
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2011. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Što se tiče new wave, vrlo rado, ali pazi ovo, kada sam radio post punk slušaonicu bilo je 15, a kada sam radio electro pop bilo je 12...tako da, jbg, to ne prolazi...


Da, svjesna sam toga, ali bilo bi zgodno ponekad i to ubaciti, pa da se i nas petnaestak dobro zabavi.
Pratit ću ubuduće tko pušta glazbu, pa čim vidim tvoje umjetničko ime, obavezno navratim Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2011. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bio u subotu teatru i glazba je bila neslušljiva.
srećom, 01.04. su Pasi, pošten gig u teatru nakon 100 godina...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: