Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Prosvjedi 2011.] Bilanca prosvjeda: 700-tinjak prosvjednika, jedne razbijene naočale i nešto jaja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Na prosvjedu 5. ožujka

ću sudjelovati jer...
52%
 52%  [ 32 ]
neću sudjelovati jer...
36%
 36%  [ 22 ]
ne znam/ne zanima me
11%
 11%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 61


Autor Poruka
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2011. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam i ići ću na svaki idući... Osuđujem napad na fotografa (totalno kvari sliku svega ovog danas i svi samo o tome pišu...) i pojedince koji potiču nasilje bez razloga. Policija je bila danas fer. I da, bilo je oko 1000 ljudi sigurno...


Zadnja promjena: Mother Earth; 26.02.2011. 18:50; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 18:36 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Bilanca prosvjeda: 700-tinjak prosvjednika, jedne razbijene naočale i nešto ja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Video sa prosvjeda. Uskoro i bolje kvalitete...


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 18:38 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Bilanca prosvjeda: 700-tinjak prosvjednika, jedne razbijene naočale i nešto ja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eyewear je napisao/la: ›

šta niste uslikali napad na snimatelja? Evil or Very Mad


Nisam bio u toj gužvi. Tek sam sad vidio da je netko ozljeđen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.02.2011. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sva sreća da fotograf može dobiti okvir za kunu Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackbloc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 18:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › @blackbloc
Budući da si tako ostrašćeno tražio da ti dam primjer mirnog prosvjeda koji je imao nekakav učinak, insinuirajući da takvih nije nikada bilo, molim, referiraj se ukratko (jer to ipak nije tema) na ono što sam naveo kao primjer, a ne da to elegantno ignoriraš.

oslobadjanje indije od britanske kolonije sto bi se svakako brzo dogodilo?
sto je njima trebalo nasilje kada su imali takvu osobu koja ih je vodila...
imamo li mi takvu osobu i kako uopce mozes navest njega kao primjer hahaha..svasta.
jedna lasta ne cini proljece pa covjece i tibetanci su se okrenuli nasilju.druga su vremena sada.

da ja tebe pitam nesto..da li opravdavas nasilje u slucaju da smo na ulicama mirno nekoliko godina, nista se ne mjenja tj sve je gore?
da li smatras da bi srbi srusili milosevica mirnim putem?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eyewear
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.02.2011. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo samo neka mi netko kaže...

što dalje kad sada padne vlada?
kad dođu novi izbori,koga će te izabrati?lijevo orijentirani sdp koji veliča partizane idt?
ili glavaša?keruma?
a što ako opet pobjedi hdz?što onda?
što to može druga vlast učiniti a ova ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): › Bila sam i ići ću na svaki idući... Osuđujem napad na fotografa (totalno kvari sliku svega ovog danas i svi samo o tome pišu...) i pojedince koji potiču nasilje bez razloga. Policija je bila danas fer.

Bravo, potpisujem, a nitko ne piše kako jaja nisu bacana, te su donirana.

Imaš kikiriki. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 18:53 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Bilanca prosvjeda: 700-tinjak prosvjednika, jedne razbijene naočale i nešto ja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blackbloc je napisao/la (Pogledaj post): › nedaj boze da zelim unistavat izloge, necije aute i sl.
Ovakva verzija mi se vise svidja:
nasilno probijanje barikada i zauzimanje markovog trga, uz pripadajuce zgrade.

vidis li nesto lose u tome?
ako vidis,tvoj problem.


1.bezpotrebna,sramotna tuca s policijom koja provodi zakon
2.i kad se zauzme markov trg sta onda? koji su konkretni prijedlozi? tko bi trebao zamijeniti ovu vladu? tko?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 18:56 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Bilanca prosvjeda: 700-tinjak prosvjednika, jedne razbijene naočale i nešto ja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Video 2.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
eyewear je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › OK, grude po HDZu ... ali jesu li zaboravili HDSSB ?

ma hdssb je poštena stranka Twisted Evil Laughing


HDZ = HDSSB = SDP = HNS = HSLS itd., svi su oni isti, pogledajte malo gdje rade oni i članovi njihovih obitelji i kako žive, a kako živite vi...

Branitelji se prvo trebaju riješiti lažnih branitelja i ratnih profitera, zatim među sobom utvrditi tko je stvarno ratni vojni invalid i zaslužuje mirovinu od 4 i više milja, a tko je platio uvaženom profesoru i sada ima papir kako je lud, a na crno radi u bratovoj firmi dok tebe jebe u zdrav mozak teta u HZZ-u koju na razgovoru za posao nitko nije pitao što je završila, koji joj je prosjek ocjena i koje sve strane jezike govori...

Tako je toma-os , SVI političari su isti, svi nešto trabunjaju, a kada dođu na vlast ponašaju se poput njihovih prethodnika, samo gledaju kako da uhljebe sebe i svoju rodbinu te prijatelje, ljudi im trebaju samo kao glasačka mašinerija, nama treba neki treći put, a sada , tko će to preuzeti, ne znam......
"... jer kako je dobro kad si na vlasti, a vlast ta je bogata i vlast ta te časti...." - ova od pipsa je himna svih hrvatskih političara......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onaj tko bude izabran od naroda, a to ova Vlada nije, možda Sanaderova, ali obzirom da je gospodin u zatvoru rekao bi da nije bas legitimna, a ni nasljednica mu nije došla voljom naroda ili?!
A policija, prije milicija!

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sam na prosvjedu i malo sam razocaran brojem ljudi, ali opet nije lose. Mislim da je policija bila pametna i korektna danas, nisu se pojavljivali i tako su izbjegli sukob. Zao mi je zbog nasilnih ispada, ali stvarno je tesko kontrolirati masu kada se zanese. Zao mi je decka koji je vodio prosvjed sto je morao toliko vikati i urlati, stvarno bi mu nekakav razglas olaksao posao i postedio grlo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DjSNOW
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam i ja na prosvjedu i icu opet, samo kazem blackbloc napad na branitelje nije uredu jer nije u pravu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
woodward33
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 19:26 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Bilanca prosvjeda: 700-tinjak prosvjednika, jedne razbijene naočale i nešto ja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Niti jedna politička stranka i formiranje nove vlade nije dobra alternativa. Svi znamo kakve su implikacije stranačke filozofije; korupcija, manipulacija, indoktrinacija, itd. Vlada treba pasti i nitko ne smije sjesti na njihovo mjesto. Generacijama nam ispiru ispiru mozak da ne možemo bez njih, pa smo to i popušili. Utopija je ideja o poštenoj političkoj garnituri, a ne odsustvo vlasti. Evo Belgija skoro godinu dana funkcionira koliko-toliko normalno bez vlade. Ruku na srce, riječ je o zemlji sa specifičnim problemima, ali relevantnih slobodarskih primjera imamo dovoljno; od Pariške komune (1871.) do Španjolskog građanskog rata (1936.-1939.), i tako dalje. Kako god bilo, prosvjedi trebaju ići dalje. Bez nasilja, hladne glave, ali s jasnim ciljem. Vidimo se i idući tjedan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: