Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija: Kontrolirat ćemo koristi li se zimska oprema na vozilima i kažnjavati

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Djelomično se slažem, ali u 99% posto slučajeva nesreće vezane uz snijeg su kvrcavice, ne baš izgubljeni životi pošto se vozi 30ak km/h.
Isto tako mislim da je problem u izuzetnom lošim vozačicama/vozačima koji se ne znaju prilagoditi uvjetima na cesti, koji ne znaju što i kako ako se auto zanese itd., a takvih je barem 75%....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.02.2011. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po ovome što sam vidio do sada u gradu, možda bi ovo "kažnjavati" iz naslova teme trebalo promijeniti u "kažnjavati i psihički maltretirati građane".

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neo091
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: Ruska svemirska postaja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto ja sam u ponedjeljak imao jebačku prometnu premda sam imao zimske gume,snijeg je već dobrih sat vremena padao a od cestinga ni traga da posipa sol po prometnicama,što je najgore nisam divljao po cesti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
locutus of borg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2011. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rori 1 je napisao/la: ›
Svi Vi koji ste jako pametni i vozite na ljetnim gumama treba Vas kažnjavati još i više.Naprosto nije istina da je ljetna guma sa velikim ripnama sigurna to su priče onih koji misle da su pametniji od nas koji smo kupili zimske gume.Voze po cesti i glume kamikaze ugrožavaju tuđe živote i imovinu.Iskreno mi se jebe ako će se takva budala zapucati u zid ali me brine što će stradati nevini.Jučer jedan takav pametni u fordu penje se na uzdignutu željezničku prugu prema poligonu C i naravno na vrhu počne klizati unazad i jedva se zaustavi na Vinkovačkoj popreko preko obje trake.Da je u tom trenu netko prolazio stradao bi jer bi ga kreten sa ljetnim gumama pokosio.


Slažem se s tobom. Treba ih sve poubijat!
šalim se....
Nisu oni toliko opasni koliko ti kažeš. Sa brzinom koju postižu po zimskim uvjetima (30 km/h) teško da mogu prouzročiti i veću materijalnu štetu, a i bakica stigne bez problema "pretrčati" pješački prijelaz ispred njih.
Problem je baš to njihovo jurcanje od 30-40 km/h. Svako jutro na posao idem južnom obilaznicom i stvarno mi smeta kada netko na ljetnim gumama sa 30 km/h vuče kolonu i nema namjeru maknuti se sa ceste.
Ja sa 4 zimske gume mogu bez problema voziti i 80-90 km/h na takvim ravnim dionicama gdje nema semafora ni križanja, odnosno nema mi tko izletiti niti moram naglo kočiti. Nažalost takvih bisera sa ljetnim gumama ima u oba smjera pa se ne može niti preticati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2011. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

locutus of borg je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja sa 4 zimske gume mogu bez problema voziti i 80-90 km/h na takvim ravnim dionicama gdje nema semafora ni križanja, odnosno nema mi tko izletiti niti moram naglo kočiti. Nažalost takvih bisera sa ljetnim gumama ima u oba smjera pa se ne može niti preticati.
I ja imam novu mecku pa cu da vozim 250km/h jer znam da mi nista nece biti kad se skucam u nekoga ili u nesto.. Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
locutus of borg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2011. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › I ja imam novu mecku pa cu da vozim 250km/h jer znam da mi nista nece biti kad se skucam u nekoga ili u nesto.. Shocked


vozim daleko lošiji auto od mercedesa i nisam ljubutelj jurnjave. samo sam htio reći da sam isfrustriran silnim puževima na obilaznici. kada padnu prve pahulje ne možeš voziti više od 50.
i mi na zimskim gumama moramo usporavati puno prije skretanja i polako voziti kroz grad, ali na otvorenoj i ravnoj cesti možemo i malo stisnuti gas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2011. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

locutus of borg je napisao/la: ›
Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › I ja imam novu mecku pa cu da vozim 250km/h jer znam da mi nista nece biti kad se skucam u nekoga ili u nesto.. Shocked


vozim daleko lošiji auto od mercedesa i nisam ljubutelj jurnjave. samo sam htio reći da sam isfrustriran silnim puževima na obilaznici. kada padnu prve pahulje ne možeš voziti više od 50.
i mi na zimskim gumama moramo usporavati puno prije skretanja i polako voziti kroz grad, ali na otvorenoj i ravnoj cesti možemo i malo stisnuti gas.


svi mi mislimo kako smo najbolji vozaci...
da smo najpametniji....i da je upravo nas bog izabrao da budemo ti koji se možemo kurciti po cesti....
i cim stignemo iza nekog vozaca koji je kao malo lošiji...odah mu jebemu svu rodbinu kucne ljubimce i plišanog medu....
no to je samo odraz opce kulture pojedinca za volanom....

koliko god sad tu pametovali...u stilu meni se nece dogoditi ništa jer imam dobar auto najbolje gume...nejveci kurac...
kad vam se dogodi nesreca sa nedajbože poginulom osobom
vidjet ce te kako ste zapravo nitko i ništa...
i kako bi se taj ishod možda dogodio drugacije da ste vozili samo faking 10 km/h.... sporije

a tih 10 km/h sporije bi vam samo produžilo 5 minuta dužeg sjedenja u autu....i cistu savjest do kraja života....

no kažem....
bahatih vozaca sa ce uvijek biti

uostalom....
zakon je propisan....
nitko vas ne tjera da ga poštujete
tko ne poštuje zakon...plati kaznu i gotovo....
kraj price....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2011. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

locutus of borg je napisao/la (Pogledaj post): ›
vozim daleko lošiji auto od mercedesa i nisam ljubutelj jurnjave. samo sam htio reći da sam isfrustriran silnim puževima na obilaznici. kada padnu prve pahulje ne možeš voziti više od 50.
i mi na zimskim gumama moramo usporavati puno prije skretanja i polako voziti kroz grad, ali na otvorenoj i ravnoj cesti možemo i malo stisnuti gas.
To sto ti imas zimske gume ne daje ti pravo da vozis brze od 40-50km/h nove ljetne gume i nove zimske gume nema velike razlike kad vozis 90 ili 80km/h neces se zaustaviti niti imati kontrolu auta u nekom trenutku kad ce biti prisiljen brzo reagirati a u vecini slucajeva je tako..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: