Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



“Slama” proglašena najboljom ruralnoturističkom manifestacijom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65895
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2011. 19:48 
Naslov:  “Slama” proglašena najboljom ruralnoturističkom manifestacijom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strukovna udruga Klub članova Selo i tvrtka Hrvatski farmer dodijelile su 22 nagrade “Suncokret ruralnog turizma Hrvatske” najboljim programima i projektima u očuvanju hrvatske izvornosti i stvaranju ruralnog turističkog proizvoda, objavilo je Ministarstvo turizma. Među nagrađenima je i baranjska manifestacija Slama - land art festival, koja je primila zlatnu povelju.

Nagrade su dodijeljene u pet kategorija - turistička seljačka gospodarstva, poduzetnici u ruralnom turizmu, ruralnoturističke manifestacije, ruralnoturistički projekti i tradicijska ruralna gastronomija, a nagrađenima su pripale zlatne, srebrne i brončane povelje. Baranjska Slama našla se u društvu Turističko-seljačkog gospodarstva Vrata Velebita iz Parka prirode Velebit, Obiteljskog gospodarstva Kolarić iz Zagrebačke županije, manifestacije Miris Božića u Konavlima, projekta Pisanica od srca iz koprivničkog kraja te tradicionalnog dalmatinskog jela poljički soparnik.

- Ponosni smo na ovu nagradu, posebice stoga što nismo znali da nas je županijska Turistička zajednica nominirala - rekao je magistar kiparstva Nikola Faller, predsjednik udruge Slama.

Da u udruzi ne sjede prekriženih ruku, dokaz su već (polu)gotovi planovi za ovogodišnju manifestaciju, čija će tema biti cirkus, “koja je oduvijek privlačila brojne umjetnike”, kaže Faller, naglašavajući kako se vrlo lako može povući paralela između cirkusa i današnjice, kako na lokalnoj tako i na globalnoj razini. Poziva ujedno sve zainteresirane na sudjelovanje u velikom Slamnatom cirkusu, koji će biti održan od 8. do 14. kolovoza.

Autor : I. Getto/Glas-Slavonije.hr

Pročitajte još i .........
Slama 2010. - Spaljen Toranj
Udruga Slama kod predsjednika Josipovića

Galerija 031: Slama 2010. - land art festival
[Foto: Cacan, Igor Košćak][22.08.2010. Lug]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2011. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al daleko najbolji dio clanka je taj di nikola kaze "..., posebice sto nismo znali da su nas nominirali..."


ko da mu nisam rekao, da me nazvo direktor TZ-a, da mi kaze da bi oni nas kandidirali za kandidata iz cijele obz, te da nas dakle time pita jel se mi slazemo sa kandidacijom, pa sjedio u ateljeju na 2 metra pored njega kad sam slao TZ-u nase podatke (MB-ove i slicno) za pravilo ispunit prijavni formular,... i onda kad sam to sve napravio mu i jos jednom rekao da sam to sve napravio...

al, neka,.. on je valjda u to vrjeme bio u nekoj kreativnoj polusvjesti jer je usput pravio i skulpturice ovih dana, pa nije ni mogao primiti te informacije od mene,...

lol

al, da. jupie. jako nas to veseli i sad imamo jos jednu uramljenu plaketicu za okacit na zid, kad si budemo napravili adekvatni prostor. do tad u ormar na cuvanje Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2011. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cestitam Smile

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nave
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2011. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskrene cestitke ekipi od/u/oko Slame Smile

_________________
-------- :X
Complaining is silly. Either act or forget.
Stefan Sagmeister
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
suny
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2011. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravooooo!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kinemat2
Offline
Ukupno postova: 281
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2011. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpuno zasluženo... bravo dečki.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2011. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zahvaljujem Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Megi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 15:14 
Naslov: Great ! Re: “Slama” proglašena najboljom ruralnoturističkom manifestacijom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čestitke Nikoli i svima koji su doprinjeli Slami,ovo je pokazatelja kad se radi neto čista i otvorena srca da se to i preopozna Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: