Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Lokosi u petak nude brojne odgovore

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65792
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2011. 14:58 
Naslov:  NK Osijek: Lokosi u petak nude brojne odgovore
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je ta zimska stanka definitivno preduga, odavao je prizor prepunog fan shopa NK Osijeka. Prva konferencija uoči proljetnog dijela, namamila je sva osječka sportska pera. Zaželili se ljudi nogometa, kakav god on bio! Najave su da bi trebao biti bolji no jesenas. Upitno je koliko rezultati protiv slabih protivnika u pripremnim utakmicama postavljaju temelje za optimizam, ali raduju dva nova imena – Goran Ljubojević i Branko Vrgoč.



Poznavatelji prilika u Gradskom vrtu primjetit će da Branko Vrgoč tehnički i nije novo lice, ali kako drugačije opisati mladića kojeg u petak očekuje prvenstveni debi?! No da za njega nema straha, potvrdio nam je kapetan Bijelo – plavih Ivo Smoje:
- Branko je odličan dečko! On je nogometni fanatik i ima sve predispozicije da postane odličan igrač. Jedini problem u njegovoj karijeri su bile ozljede koje su ga silno kočile. Naravno da ću se kao kapetan svojim iskustvom potruditi pomoći njemu, ali i ostalim dečkima.



Vratimo se nakratko i na Gorana Ljubojevića. Zapravo kad malo bolje razmislim, „nova imena“ i nije baš najsretniji termin. Jer Goran je Osijekovo dijete, koje je još tamo početkom tisućljeća izluđivalo suparničke obrane. Doista nema razloga da tako ne bude i u njegovom drugom „mandatu“ u Gradskom vrtu. Navijestio je to i sa četiri pogotka u posljednje dvije prijateljske utakmice.



Trener Karačić se osvrnuo na odrađene pripreme i najavio utakmicu protiv Lokomotive:
- Pripreme su nekom teže, a nekom lakše sjele. Generalno sam zadovoljan, iako smo imali tu nesreću da su prva i jedina dva izbora na poziciji zadnjeg veznog (Kurtović i Pušić, op. a.) propustili sve utakmice zbog ozljede. To nam predstavlja veliki problem i tu će poziciju, uslijed njihovog izostanka, morati krpati Vedran Jugović. Na njemu sada leži velika odgovornost i puno toga će ovisi o njegovim igrama. Za prvu utakmicu smo oslabljeni i neigranjem Dine Gavrića zbog tri žuta kartona. Ipak, očekujem da već u ovoj utakmici pokažemo pomake u odnosu na jesen. Lokomotiva je kvalitetna ekipa koja u svojim redovima ima tri velike opasnosti u vidu iskusnih Sopića i Bule, te priključenog Doda. Ono što je njihov minus je to što Maksimir ne mogu nazvati svojim „domom“ i uz veliku potporu Kohorte tu činjenicu možemo iskoristiti kao svoju prednost. Ne želim ni pomišljati na negativno otvaranje sezone, jer to bi nas uvuklo u neželjene nervoze. Stoga ni bod u sutrašnjoj utakmici ne bi bio tako loš, ali daleko od toga da nećemo pokušati uzeti sva tri.

Ivo Smoje je pozvao Kohortu da u što većem broju podrži Bijelo – plave:
- Njihova pomoć nam je uvijek prijeko potrebna i dobrodošla. Biti će olakšanje ako nam na praznom Maksimiru stvore domaćinsku atmosferu. Ja imam već dosta godina da znam da nije zahvalno obećavati rezultat, ali bod je ono minimalno po što idemo u Zagreb.

Najavljeni sastav za sutrašnju utakmicu:
Kardum – Lukačević, Vrgoč, Smoje, Ibriks – Jugović – Vidaković, Šorša – Špehar (Kvržić) – Ljubojević, Maglica

Nastup Špehara zavisi od oporavka od ozljede nožnog prsta, zbog čega je napravljen i manji operativni zahvat. Dolaskom Ljubojevića najmanje je profitirao Ivan Miličević, koji će nakon dugo vremena svoju priliku tražiti sa klupe.
Podsjetimo da se utakmica na Maksimiru igra već sutra, 25. veljače 2011., u 15 sati.


Autor: Mladen Kovačević

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2011. 16:00 
Naslov:  Re: NK Osijek: Lokosi u petak nude brojne odgovore
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikakve odgovore Lokomotiva neće dati.
Ova momčad Osijeka dala je o sebi sasvim jasnu sliku- limitirani, prosječni, evidentan nedostatak klase... Ništa se tu ne može promjeniti zimskim pripremama.
Mnogi očito još ne žele sebi priznati tu činjenicu pa žive u agoniji i očekuju čuda. Kao- možda će napokon proigrati ?
Igraju oni, onoliko koliko mogu. Najbolje što znaju.
A to je dovoljno za 11.mjesto. I to je realnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2011. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta je sa onom selekcijom koja se najavljivala, tko je otjeran ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2011. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plum je prodan, nikšić je gyoru, pranjić trenira s posebnim trenerom i na njega se ne računa. škorić je odjebao klub. stojkić je prodan. mikulić je na novoj posudbi. kako sam mislio da će biti, još je dobro. jer teško je čistiti kadar kad igrači imaju važeće ugovore. plan je bio ostaviti u svlačionici 22 igrača + 3 vratara što je nepisano pravilo u svim ozbiljnim klubovima. još uvijek je dva imena viška, al u svakom slučaju je bolje nego na ljeto.

popis svlačionice:

golmani: kardum, vargić, malovan(!?)

obrambeni: lukačević, bubalo, ibriks, pelaić, smoje, vrgoč, gavrić, čaušić

veznjaci: kurtović, pušić, lešković, jugović, vidaković, šorša, kvržić, špehar, pavličić, perošević

napadači: ljubojević, maglica, miličević, barišić, prijić

tu su jedno do dva imena viška u vezi i napadu.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2011. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvalia Bogu da je Miličević konačno na klupi.
Ja sam mislio da taj dečko ima beskonačan kredit.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2011. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koja je to lakrdija od lige, stavit utakmicu u 15h u petak. I onda se očekuju ljudi na tribinama, priča o tome kako od huligana obitelji ne mogu na stadione... Kao da je cilj imati što manje ljudi koji će pogledati utakmicu.
Inače, što se tiče NK Osijeka, nakon ove 3 utakmice ćemo moći imati pravu sliku, ako nisu dovoljno jaki da dobiju Lokomotivu te Dragovoljac i Istru kod kuće onda stvarno sve priče o kvalitetnim pripremama padaju u vodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2011. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

igram opet 2 sutra pa nek se sruči... Mlađo, mislim da ima viška i u obrani, recimo pelaić?!, u vezi, najgori kapetan poslije milardovića, a u napadu možeš i zažmirit i jednog gurnit van(samo da nije Maglica)

Kad vidim ekipu dođe mi da zapjevam onu đoletov ...

O Bože, ti valjda znaš šta radiš,
ti imaš bolji pregled, majstore,
ali iz našeg tupog ugla izgleda gusto.
O Bože, nije da kukam da nas vadiš,
al' zapelo je negde, treba nam tip sa iskustvom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2011. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe

odličan post.

nemoš pelaića, ko bi bio rezerva za ozljedivog ibru? što se napada tiče, da se mene pita, dao bi barišiću i prijiću da se zimikaju.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.02.2011. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
hehe

odličan post.

nemoš pelaića, ko bi bio rezerva za ozljedivog ibru? što se napada tiče, da se mene pita, dao bi barišiću i prijiću da se zimikaju.


nema zimikanja, definitivno prednost barišiću..
pa prijića malo jači vjetar otpiri

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2011. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
nema zimikanja, definitivno prednost barišiću..
pa prijića malo jači vjetar otpiri


Navodno se danas na Maksimiru ne očekuje vjetar pa Karačić ozbiljno razmišlja o Prijiću.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.02.2011. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ed Wood je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›
nema zimikanja, definitivno prednost barišiću..
pa prijića malo jači vjetar otpiri


Navodno se danas na Maksimiru ne očekuje vjetar pa Karačić ozbiljno razmišlja o Prijiću.


onda nek prijić igra u unutrašnjosti RH, a kad idu na more gdje je bura i jugo nek igra barišić

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2011. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
onda nek prijić igra u unutrašnjosti RH, a kad idu na more gdje je bura i jugo nek igra barišić

dobra... Laughing Laughing Laughing
ni slucajno prijica prodat! pa tko ce zabijati golove u prijateljskim utakmicama?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Riisx
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

barba je napisao/la (Pogledaj post): › igram opet 2 sutra pa nek se sruči... Mlađo, mislim da ima viška i u obrani, recimo pelaić?!, u vezi, najgori kapetan poslije milardovića, a u napadu možeš i zažmirit i jednog gurnit van(samo da nije Maglica)

Kad vidim ekipu dođe mi da zapjevam onu đoletov ...

O Bože, ti valjda znaš šta radiš,
ti imaš bolji pregled, majstore,
ali iz našeg tupog ugla izgleda gusto.
O Bože, nije da kukam da nas vadiš,
al' zapelo je negde, treba nam tip sa iskustvom.


ahahaaa, jedan od najboljih postova koje sam pročitao u zadnje vrijeme Smile

pogodio si srž lega, svaka čast Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: