Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Na prosvjed...

ću izaći jer [nadopišite u poruci]
62%
 62%  [ 33 ]
neću izaći jer [nadopišite u poruci]
26%
 26%  [ 14 ]
ne znam/ne zanima me
11%
 11%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 53


Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2011. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...problem u raspisivanju izbora je što nema treće opcije...zapravo, uopće nema nove opcije, već samo one već vidjene u proteklih dvajst godina...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2011. 20:49 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blackbloc je napisao/la (Pogledaj post): ›
a vi beskicmenjaci koji ste protiv nasilja, recite mi koji nenasilni prosvjed u povijesti covjecanstva je promjenio stvari???
imaš rupe u znanju glede najnovije europske povijesti - Peaceful Revolution (East Germany)

nasilje nije potrebno, ne u hrvatskoj u ovom trenutku. Libijci trenutno ginu jer imaju krvoločnog diktatora - mi još uvijek ne znamo je su li tako krvoločni bjeloglava kokoš i njezina bulumenta. a dok to ne saznamo, nasilju nema ama baš nikakvog mjesta na ovim prosvjedima. kada se u zagrebu skupi 500 000 ljudi na mirnom prosvjedu, vidjet ćemo može li to politička gamad ignorirati...

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackbloc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2011. 0:22 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"U masi koja je krenula put Markovog trga bio je velik broj običnih mladih ljudi, koji možda nemaju do detalja artikulirane stavove, ali su dovoljni bistri da vide mračnu hrvatsku svakodnevicu. Jednako su mladi, recimo, kao Libijci kojima se tjednima tepa da su heroji. Hrvatska nipošto nije Libija, ali smo se danas uvjerili da je užasno depresivna. A takva je od temeljite pljačke onih čije je dvore policija danas branila barikadama."


mi nemamo vladu sastavljenu od normalnih ljudi koji su napravili neke greske pa eto sad mi odemo na trg i mirno ih ispratimo s vlasti.
Mi imamo kriminalce,nasilnike,lopove...to je skup najgoreg ljudskog sljama.
Pasti ce..studenti,radnici,mladi..stati cemo skupa i zbacit cemo ih dolje..nenasilno ili nasilno!
a ti i ostatak formuskih patuljaka...pisite i pisite, pa jos malo pisite..onda opet pisite..pricajte,pricajte...pa opet malo pisite i pricajte kako vam je nasilje fuj.

off,sluzbeni put sutra..jebiga,mora se.mora netko i prehraniti vojsku miroljubivih nezaposlenika bez ikakve perspektive i buducnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: