Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Na prosvjed...

ću izaći jer [nadopišite u poruci]
62%
 62%  [ 33 ]
neću izaći jer [nadopišite u poruci]
26%
 26%  [ 14 ]
ne znam/ne zanima me
11%
 11%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 53


Autor Poruka
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2011. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › meni je ovo pomalo komicno.

ovo je razvodnjeno i besmisleno.


jos kad bi drugi to skuzili....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2011. 20:00 
Naslov:  Re: Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

razvodnjeno da, ali besmisleno? mislim da se trebamo prestati nadati da će jedan jedini veliki prosvjedni skup išta riješiti u ovoj zemlji. mislim da bi bilo efektivnije organizirati prosvjed svaki vikend, tjednima za redom, po uzoru na demonstracije ponedjeljkom u jesen 1989. u istočnoj njemačkoj (po uzoru na koje su i drugi neki prosvjedi organizirani kasnije u europi) ( Monday demonstrations ) - pa se nešto i dogodi kada prosvjedi prerastu iz nekoliko stotina u desetke tisuća sudionika... nama nedostaje kultura masovnog okupljanja i mirnih demonstracija.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2011. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
nama nedostaje kultura masovnog okupljanja i mirnih demonstracija.


jako dobro receno

nije stvar momentalne masovnosti

stvar je kontinuiranog iskazivanja nezadovoljstva

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2011. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

većinu poziva koje sam vidio na internetu organiziraju zbog nezaposlenosti, gospodarstva itd i baš zbog toga ću ja ići, isto kao što bih išao i da oragniziraju najveće ustaše iako sam najveći protivnik istih.. svatko normalan će izaći, osim ako si vidi svijetlu budućnost ovdje, tima kapa dolje.

meni je trenutno odlično i ne fali mi apsolutno ništa, ali samo zato jer su mi starci u dobrim firmama, ja sebi sa fakultetom ne vidim ovdje nikakvu budućnost, za 4 tisuće kuna neću raditi nakon 16-17-18 godina obrazovanja i baš zato ću ustati protiv ovih drloga pa makar i sa najvećim četnicima, ustašama ili partizanima, bit ću prvi koji će nositi kokardu, U ili crvenu petokraku na čelu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
branko_kockica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: os <=> sb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2011. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekuzim ove sto pisu meni je dobro ja imam prst u uhu i dok je prst unutra meni je dobro... ako vidite kakvo je stanj i kuda sve to vodi pitate li se vi do kada ce vama biti dobro? kada ce doc ta kap koja ce prelit vasu casu i kada ce te biti u slicnoj situaciji? i kad se čaša prelije hoćete li i onda razmišljati baš me briga nisam ja lud da prosvjedujem ima netko drugi tko ce prosvjedovat...

_________________
of all the things i've lost i miss my mind the most
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2011. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

auuuuuu pa od ovoga bi i moglo bit nesto haah. malo po malo sve veci veci prosvjedi.
bio sam slucajno prolazio pored trga.. cinilo mi se da ima oko 1000ljudi .ovaj puta se izgleda u zg prikljucila i nekolicina BBBovaca hah.
ovim u prvim redovima respect hh

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2011. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2011. 6:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

branko_kockica je napisao/la: ›
nekuzim ove sto pisu meni je dobro ja imam prst u uhu i dok je prst unutra meni je dobro... ako vidite kakvo je stanj i kuda sve to vodi pitate li se vi do kada ce vama biti dobro? kada ce doc ta kap koja ce prelit vasu casu i kada ce te biti u slicnoj situaciji? i kad se čaša prelije hoćete li i onda razmišljati baš me briga nisam ja lud da prosvjedujem ima netko drugi tko ce prosvjedovat...


slažem se s ovim... također mi nije jasno jel se ti ljudi sa prstom u uhu ne pitaju kako će njihova djeca živjeti u budućnosti... trenutno je stanje takvo da sadašnji mladi roditelji jedva spajaju kraj s krajem, pa čak i oni koji koji nisu roditelji, što će tek biti za pet/deset i više godina?? kako će naša djeca u ovakvoj zemlji živjeti??

i još nešto... gledam jučer prosvjede u zagrebu... svakih pet minuta skoči po jedan prosvjednik preko ograde... što definitivno nema smisla... naravno da će biti uhićen... jednostavno, ili idemo svi ili nitko... u ovom video uratku koji je stavila @legica, ivan pernar je u jednom trenutku rekao kako je spreman "ići do kraja, pa čak rskirati i svoj život"... to definitivno nema smisla da čovjek ovako mora pričati... jesmo li toliko glup narod?? ili idemo svi ili ne ide nitko... nisam lud da na prosvjedima sam skočim preko ograde, ali ako krene njih 50 krećem i ja...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nuša Matanova
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: promjenjiva
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2011. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim kakvo je stanje, ali nakon onih poziva na nasilje, ne pada mi napamet ići tamo i skakati na policiju. ipak imam 50 kg i još svinjsku gripu Sad mene bi pojeli odmah (ok možda nebi zbog svinjske gripe). ali eto, ako nešto znači, bunim se i ja. Jedino što mi se ne sviđa (osim nasilja) je i gospodin organizator prosvijeda koji planira kada sruši vlast, osnovati stranku (naravno poštenu).

_________________
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."
— Marilyn Monroe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2011. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

branko_kockica je napisao/la (Pogledaj post): › nekuzim ove sto pisu meni je dobro ja imam prst u uhu i dok je prst unutra meni je dobro... ako vidite kakvo je stanj i kuda sve to vodi pitate li se vi do kada ce vama biti dobro? kada ce doc ta kap koja ce prelit vasu casu i kada ce te biti u slicnoj situaciji? i kad se čaša prelije hoćete li i onda razmišljati baš me briga nisam ja lud da prosvjedujem ima netko drugi tko ce prosvjedovat...


Dakle, oni kojima je dobro bi se trebali ići boriti za guzice onih kojima je loše dok ti isti sjede doma i filozofiraju po Internet forumima?

Zdrava ti je logika, svaka čast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
branko_kockica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: os <=> sb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2011. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemosvjerovat je napisao/la: ›
Dakle, oni kojima je dobro bi se trebali ići boriti za guzice onih kojima je loše dok ti isti sjede doma i filozofiraju po Internet forumima?

Zdrava ti je logika, svaka čast!


ne ja to nisam rekao...hoces ti ili netko drugi prosvjedovat ili ne to je tvoja stvar ali
ovdje se radi o tome da ne postoji socijalna solidarnost i da se ljudi trebaju pokrenit napokon. ako ljudi ne budu socialno osvjesteni i solidarni nece se nista postici pa ce se ovakva situacija samo nastavljati, a ako je tebi ili tvojima dobro da u prosjeku izdvajas 33% prihoda za hranu i da se trend padanja kvalitete zivota nastavi onda super.... istina ako si sam ne pomognes nece ti ni bog pomoc može se i ovdje primjenit.
ako mislis da je meni lose nije, a ako mislis da necu doci na prosvjed opet nisi u pravu

ajd pitaj se sta bi bilo da su se oni ljudi iz (karikiram) varazdina, rijeke, umaga, pule ili nekih drugih krajeva hrvatske tako ponasali i razmisljali kada je slavonija i baranja bila u pitanju za vrijeme rata!?!? a bas me briga za one slavonske guzice nece ti srbi doc do nas nama je dobro Rolling Eyes

_________________
of all the things i've lost i miss my mind the most
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2011. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kak su fino mlatili ljude u zagrebu, krasna nam je ova država, krasna

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2011. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la (Pogledaj post): ›


Vidi, čovjek istinu priča.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2011. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ipak sam pogodio hahha. ono su BBBovci bili osijek031.com smile..
eto kohorta na vama je red Smile
++ako se netko treba zalit onda je to osijek

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2011. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bome će biti veselo u subotu..

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/130479/Default.aspx

Udruženi taksisti: Vozimo vas besplatno na prosvjed u Zagreb

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: