Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tobler u zloglasnoj Tacumbi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2011. 22:03 
Naslov:  Re: Tobler u zloglasnoj Tacumbi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Legal Alien je napisao/la (Pogledaj post): › "Teško ih je žaliti jer je jasno da bi droga koju su namjeravali donijeti kući u crno zavila puno više obitelji od onih koje za njima trenutačno plaču."

Interesantan navod,sviđa mi se Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legal Alien
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2011. 22:12 
Naslov:  Re: Tobler u zloglasnoj Tacumbi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la (Pogledaj post): ›
Legal Alien je napisao/la (Pogledaj post): › "Teško ih je žaliti jer je jasno da bi droga koju su namjeravali donijeti kući u crno zavila puno više obitelji od onih koje za njima trenutačno plaču."

Interesantan navod,sviđa mi se Smile


Zanimljiv clanak, a ta recenica mi se bas urezala u pamcenje.
Zaboravih stavit link: http://www.vecernji.hr/vijesti/osjecki-dileri-morali-smo-svercati-drogu-ucijenili-su-nase-obitelji-clanak-243116

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2011. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
bilo bi ljudskije da kaznu izdržavaju u Europi, pa bilo gdje bolje nego ovdje.

da li bi ovako milosrđe pokazala prema svim dilerima ili si selektivna zbog toga što su iz Osijeka?
da li bi isto takvo milosrđe pokazala da su od tvog djeteta stvorili ovisnika?
postoje zakoni u svakoj zemlji i svatko ih se treba pridržavati.ako znaš koji su, onda u toj zemlji nećeš raditi pizdarije ne bi li završio u poznatim zatvorima.


Zatvor su zaslužili debelo; o tome nema spora. Oni su dileri, prijetnja svoj djeci ovog svijeta. I sami poprilična dječurlija koju je netko isto tako namamio lažima o velikoj lovi. Daleko im svima prokleta kuća...

No, ono što razdvaja ljudskost od kriminalaca upravo je sama - ljudskost. Najjasnije je to u zatvorima Trećeg svijeta gdje je crta između onih unutar zidova i onih izvana (koji ih "čuvaju") toliko elastična da se čovjek katkad zapita: tko još tu treba završiti unutra?! Jedan će uskoro i završiti (bivši upravitelj ovog odvratnog mjesta, ona pedofilska mrljaga što je snimala bljuvotine u zatvoru) i sam će se uvjeriti kakvo je čudovište stvorio. A, koji je onda smisao takvih mjesta - osim još malo zločina?

Vjerujem da niti u jednom zatvoru nije baš lijepo, pobogu - pa u zatvor se ide po kazni! No, ovakva neselektivna odlagališta ljudskog ološa u kombinaciji s korumpiranim državnim aparatom jamče samo još veći zločin i to nekontroliran i potpuno nedodirljiv. Iz takvih rupa izlaze samo mrtvaci ili još veći zločinci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2011. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda naprave foru kao Sai Baba iz Zenice. Izvuku iz dupeta BiH pasoš i kažu: "Mi biramo Zenicu". Te se Paragvajski sudija preplaši. Ili još jača fora bi bila da otkriju misteriozne negativce, a koji su natjerali ove vunderkinde da se nagutaju drogetine. Neka kažu da su to bili pripadnici UDBA-e, KOS-a te da je to montiran politički proces protiv njih.
Naime, vunderkindi su punoljetni. Vunderkindi su svjesno progutali 1,2 kg koke. Vunderkindi su htjeli easy money. Vunderkindi su klekli. Vunderkindi će dobiti kaznu. Sustav u Paragvaju je takav da ih boli dupe za kvalitetu života u zatvoru. Osim toga jedino je Sai Baba iz Zenice mogao birati gdje će odslužiti kaznu. Ali to je stvar naših banana država. Jebo državu gdje krimos može birati gdje će odlsužiti kaznu.
Osim toga, pronađite klipove na youtube o zatvorima u Texasu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2011. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: ›
Te se Paragvajski sudija preplaši.

Paragvajski sudija se preplaši samo kad mu nestane love od mita...

crveni je napisao/la: ›
Ili još jača fora bi bila da otkriju misteriozne negativce, a koji su natjerali ove vunderkinde da se nagutaju drogetine.

Misteriozni pozadinski establišment je ostao netaknut u ovoj priči, što mi je žao.

crveni je napisao/la: ›
Naime, vunderkindi su punoljetni. Vunderkindi su svjesno progutali 1,2 kg koke. Vunderkindi su htjeli easy money. Vunderkindi su klekli. Vunderkindi će dobiti kaznu.


Da ne bi bilo zabune da branim ova dva balava vunder-tupsona; to je red stvari kakav su i zaslužili. No, mom europskom duhu nepojmljiva su ovakva mjesta. Čisti izraz zgražanja nad užasom koji rađa samo novi užas. Ciklus zla se nastavlja.
Ionako, neće ih nitko izvući iz Paragvaja barem desetljeće. Djelo je užasavajuće koliko i kazna, pa neće nitko prljati obraz.
No, ako ništa - naučili smo ponešto o toj latinoameričkoj zemlji i pratimo predobar blog Večernjakovih novinara s Panamericane...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2011. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo ovako

ko ih jebe, al doslovce ko ih jebe, nek i istrunu tamo

da je bajo došao vamo i dao tu drogu, što je s klincima i svim ostalima koji bi tu drogu uzeli ?
njih nećemo žalit ?

šta bi klinici rekli kad bi tobler i ovaj drugi vozili svoj novi bmw, a ništa ne radili ?
što bi vi rekli ?

sami su bili svjesni rizika i odlaska tamo, preuzeli su rizik i opleli su, što se mene, a i ostalih 90% normalnih građana tiče, mogu tamo istrunit i krepat, neće mi bit ni 1% žao

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2011. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › eo ovako

ko ih jebe, al doslovce ko ih jebe, nek i istrunu tamo

da je bajo došao vamo i dao tu drogu, što je s klincima i svim ostalima koji bi tu drogu uzeli ?
njih nećemo žalit ?

šta bi klinici rekli kad bi tobler i ovaj drugi vozili svoj novi bmw, a ništa ne radili ?
što bi vi rekli ?

sami su bili svjesni rizika i odlaska tamo, preuzeli su rizik i opleli su, što se mene, a i ostalih 90% normalnih građana tiče, mogu tamo istrunit i krepat, neće mi bit ni 1% žao


nisam čuo nikad u životu, pa čak niti na filmu ili crtiću da kokain uzimaju klinci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2011. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › eo ovako

ko ih jebe, al doslovce ko ih jebe, nek i istrunu tamo

da je bajo došao vamo i dao tu drogu, što je s klincima i svim ostalima koji bi tu drogu uzeli ?
njih nećemo žalit ?

šta bi klinici rekli kad bi tobler i ovaj drugi vozili svoj novi bmw, a ništa ne radili ?
što bi vi rekli ?

sami su bili svjesni rizika i odlaska tamo, preuzeli su rizik i opleli su, što se mene, a i ostalih 90% normalnih građana tiče, mogu tamo istrunit i krepat, neće mi bit ni 1% žao


nisam čuo nikad u životu, pa čak niti na filmu ili crtiću da kokain uzimaju klinci.


ovisi koji ti je pojam klinca , tj. ovisi koliko imaš godina

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2011. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa pojam klinca mi je recimo do 20-22 godine, recimo, što bi svakom bilo logično, nije čovjek od 25-30 godina klinac, mene je ćaća napravio sa 23. xDD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2011. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › eo ovako

ko ih jebe, al doslovce ko ih jebe, nek i istrunu tamo

da je bajo došao vamo i dao tu drogu, što je s klincima i svim ostalima koji bi tu drogu uzeli ?
njih nećemo žalit ?

šta bi klinici rekli kad bi tobler i ovaj drugi vozili svoj novi bmw, a ništa ne radili ?
što bi vi rekli ?

sami su bili svjesni rizika i odlaska tamo, preuzeli su rizik i opleli su, što se mene, a i ostalih 90% normalnih građana tiče, mogu tamo istrunit i krepat, neće mi bit ni 1% žao


nisam čuo nikad u životu, pa čak niti na filmu ili crtiću da kokain uzimaju klinci.


Napokon jedna pametna!!! Čitam tu i nevjerujem...kakvi klinci po bogu??? Jedan 15-godišnjak sigurno neće uzimati koku jer predpostavimo njegovu situaciju-starci mu rade za 3 milje, imaju sigurno kredit za auto, on ide u srednju, jadni džeparac troši na hranu, pljuge i cuge, kad završi tu srednju, seli se na biro ili faks koji također mukotrpno otplaćuju roditelji, tu i tamo i ako zaradi nekim poslom koju kunu potrošit će ga na izlaske i opet cugu. Jedina dostupna droga koju si može priuštiti je trava...no to sve ide od osobe do osobe. Mislim da neki odavdje previše gledaju američke filmove, gdje klnici u getu dilaju crack i navuku se već s 13 god. Hvala Bogu, ali mi još nismo Amerika! Jasno je kao dan da su ovi išli po drogu za neke ćelave majmune koji se furaju u BMW-u i troše pare na kurve i ovakve skupe droge! Neka vam bude jasno da taj Tobler i ovaj drugi nisu namjeravali stajati pred nekom osnovnom, srednjom školom i nuditi klincima koku po "pristupačnoj" cijeni, nemorate se briniti za svoju djecu! Što se toga tiče, mene više zabrinjava nasilje!

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2011. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se,k'o sisa.Imaš od mene 3 grama koke,2 trave i dvi tabletice. Smile

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2011. 16:44 
Naslov:  Re: Tobler u zloglasnoj Tacumbi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

citam na netu novosti, vidim naslov: Kolumbijski dileri pali sa 28 kg kokaina. ladno preskocim naslov sa mislima "tako mi svejedno, ko ih jebe. sta su trazili, to su dobili."

zasto bi za ovu dvojicu imao drugacije misljenje? zato sto su nasi "domaci" decki Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2011. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ Hmm, priča se priča da im to nije prvi put da su išli u nabavu i po člancima se piše da ih je netko odao obavještajcima. Dakle, netko ih je ciljano poslao s namjerom da i ostanu u paragvajskom zatvoru... Teško mi je vjerovati da su nevine naivčine koje nisu znale u što se upuštaju. Tko ne riskira, ne profitira, al s druge strane mora preuzeti i prihvatiti i negativne strane tog rizika. Nisam nitko da im sudim i ne mogu utjecati na njihove sudbine. Žao mi ih je jer su Hrvati, ali mi nema smisla skupljati novce za njihov povratak kući jer bili su i više nego svjesni rizika. A ono što su ispričali Večernjakovom novinaru, da ih je netko ucijenio i da možda ne bi preživjeli isporuku - my ass! To su tek priče za malu djecu.

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2012. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna netko što je s njima?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.01.2012. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Zna netko što je s njima?

Valjda su na svojim zasluženim robijama.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: