Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Folk parada nagodinu van Osijeka?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65860
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2011. 13:13 
Naslov:  Folk parada nagodinu van Osijeka?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Napeti dekoltei, kratke suknje i silikoni eksplodirali su u Zrinjevcu već uz prve taktove koji su se prolomili dvoranom “Hajde mače moje, baci štikle svoje”. Dok se plesačica “lomila” u struku puzajući uz šipke kaveza, pozornicom ispred nje defilirala su imena turbofolka. Na jednom mjestu, po osmi puta okupio ih je Alen Borbaš.

– Stiglo je puno izvođača s cijeloga Balkana. I prije smo mogli ispuniti dvoranu, samo da smo dobili dozvolu. Sada smo ovdje četvrti put. Stižu nam već prijedlozi da Folk hit godine preselimo u Dalmaciju, a zovu nas i iz Zagreba, Istre te drugih slavonskih gradova. Možda to dogodine i napravimo negdje dalje – priznao je A. Borbaš.

Galerija 031: Folk hit godine 2011.
[Foto: Daniel Antunović][06.02.2011. Zrinjevac]

Razglas je “parao” dvoranu uz stihove DJ Krmka “Kao svaki fancy tip, sjedam ja u ložu VIP, crne tange, silikoni, nek’ se troše milioni”. Nizao je potom Drago Matijević s “voljela si mene, sada voliš njega, da li ti je rekao da mi je kolega”. Dok je Mia Borisavljević “posijala” “Žensko zlo”, Denis Bjelošević uzvratio joj je s i “žalila se mala da je gaze... ne da da joj nitko srce dira, ne ide nigdje bez pancira”. Manifestacija je i ove godine podijelila Osječane.

– Ne bih nikoga htio vrijeđati, ali ne vidim nikakvu poruku u tim tekstovima. Dok je moja generacija stasala uz rock’n’roll, ova odrasta, čini se uz turbofolk. Svaka glazba ima svoju publiku – objašnjava Igor Delač, tajnik osječke podružnice Hrvatske glazbene unije i lider “Prve lige”.

– Slušam sve što ima neku melodiju i poruku. Ako ikada budem morao raditi za turbofolk, odbacujem mikrofon i odlazim u poljoprivredu – u šali će Delač.

Gradonačelnik bi Stinga

Za ovom vrstom glazbe u slobodno vrijeme nikada neće posegnuti ni osječki gradonačelnik Krešimir Bubalo. Opušta se, kaže, uz taktove koji mu odgovaraju u određenom trenutku i uz određeno društvo.

– To su pjevačice koje publika više gleda, a manje sluša. Dobro, možda će netko zbog toga doći i na koncert Severine. U gradu je bilo toliko koncerata pa je svatko pronašao nešto za svoj ukus. Ja bih rado doveo Stinga u Osijek, ali kada sam čuo koliko košta, zavrtjelo mi se u glavi – komentira Bubalo.

Tekst: Ivana Barišić/VLM

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aco091
Offline
Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Novinari su uzeli izjavu "zdravo za gotovo" to je samo jedan od mogućih scenarija. FH se održava iduće godine 05.02.

_________________
www.bicikl-portal.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što dalje,to bolje..

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 13:23 
Naslov:  Re: Folk parada nagodinu van Osijeka?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idealan grad je Niš...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.02.2011. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma meni se gade...svi veliki rvati a na cecu zube vade.. no, ajd... nek slušaju ako vole..jel... a Sting... Bubi...ako treba ja dam 20kn i udri brigu na veselje..humanitarni koncert za koncert Stinga...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni nije jasno zašto oni koji vole turbofolk, zašto ga vole. Isto tako njima nije jasno zašto ja volim Maidene, ali to opet ne znači da su oni (ili ja) manje ili više inteligentni jedni od drugih. Ne vidim razloga za vrijeđanje. Kome se ne sviđa, neka zaobiđe Zrinjevac kad se to događa, i dobro. Problem riješen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
THE Priest
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2011. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehehe, nek samo odu van iz Osijeka xD povedite sa sobom i klubove ^^

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2011. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ovo mi se sviđa...

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo 7 komentara? ma daj, mozete vi to bolje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Meni nije jasno zašto oni koji vole turbofolk, zašto ga vole. Isto tako njima nije jasno zašto ja volim Maidene, ali to opet ne znači da su oni (ili ja) manje ili više inteligentni jedni od drugih. Ne vidim razloga za vrijeđanje. Kome se ne sviđa, neka zaobiđe Zrinjevac kad se to događa, i dobro. Problem riješen.

i meni je vrijedanje glupo i nerazumno (niti vrijedam, jer sam i ja bio u q sa ekipom), boli me racku ko ce sta slusati-njegov izbor, ali jebena folk parada nema sta traziti u javnom prostoru kao sportska dvorana.
razlika izmedu privatnih lokala i sportske dvorane je nebo i zemlja. u tome je jedini problem (barem po meni).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2011. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš super da ovakav koncert traže svugdje. Idite slobodno i ne vraćajte se više nikad!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve veze ima javni prostor s ičime? Je l' se plaća najam dvorane za koncerte i zbivanja? Plaća. Tko god plaća, neka mu. Kome se sviđa, otići će. Gdje je problem.

Maanjak raznolikosti glazbenih sadržaja je drugi problem Osijeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2011. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Kakve veze ima javni prostor s ičime? Je l' se plaća najam dvorane za koncerte i zbivanja? Plaća. Tko god plaća, neka mu. Kome se sviđa, otići će. Gdje je problem.

Maanjak raznolikosti glazbenih sadržaja je drugi problem Osijeka.

nema veze? prije koju godinu thompsonu je zabranjen koncert u pulskoj areni, ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2011. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko god gnjusni turbofolkaški stihovi bili, ne zagovaraju nacizam, mržnju i netrepeljivost. Za razliku od gospodina Thompsona. Koji baj d vej masno zarađuje svojim lažnim domoljubljem.

Treba zabraniti njegove koncerte, i koncerte svih koji pozivaju na nacionalnu netrepeljivost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan_hoee
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2011. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poserem se na tebe koji si pisao tekst! mozda si pokusao biti humorističan, no ispao si jadan, svaka budala bi sad pisala o svemu, no zadržati objektivnost u svemu tome... e vidiš, to je tajna dobrog novinara. tekst o Folk Hitu godine bi svaka baba napisala bolje i objektivnije, čitaj: kvalitetnije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: