Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



pomoc/savjet za administratore/osijek031?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2005. 17:26 
Naslov:  pomoc/savjet za administratore/osijek031?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grrrrrrrrrr! Mad napisem cijelu poruku i posaljem i ono izbaci error da nije poslano i stranica ne postoji Sad

uglavnom, htjedoh vas pitat zasto nemate pomoc/savjet dio na forumu, ali koji je usmjeren administratorima? recimo neki feedback section ili nesto...kako pomoci osijek031 da izgleda bolje, sta da se doda/promjeni i tako to?

skontala sam da vam sat nevalja. ili sam ja blind Shocked i nevidim di da to promjenim? uglavnom, meni kasni sat 8 sati kad napisem post (kod mene je sad 11:25 a pisat ce da je poslano u 3:25). a kolegi u osijeku kasni 7 sati... ima neko neki prijedlog za to?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tuvok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Ispod moje škembe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2005. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd da i ja odgovorim na poruku da administrator zna da to nije slucaj samo s jednom osobom
meni takodjer ne valja, 7 sati kasni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2005. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kris je napisao/la (Pogledaj post): ›
uglavnom, htjedoh vas pitat zasto nemate pomoc/savjet dio na forumu, ali koji je usmjeren administratorima? recimo neki feedback section ili nesto...kako pomoci osijek031 da izgleda bolje, sta da se doda/promjeni i tako to?

skontala sam da vam sat nevalja. ili sam ja blind Shocked i nevidim di da to promjenim? uglavnom, meni kasni sat 8 sati kad napisem post (kod mene je sad 11:25 a pisat ce da je poslano u 3:25). a kolegi u osijeku kasni 7 sati... ima neko neki prijedlog za to?


Ovaj forum je predvidjen za pomoc korisnicima. Slobodno pitajte sto zelite, slobodno pucajte prijedloge i sugestije. Napominjem samo da ima jos dosta toga u plavu, ali svakako predlazite, jerbo to moze utjecati na listu prioriteta. ;-)
Mislio sam da ce naziv foruma "...pomoc i savjeti" biti dovoljno jasan ;-)

Sto se tice sata, tu je odredjena banana u igri. Zbog toga sto svatko moze sebi definirati timezone, morao se (kao referentni) odrediti timezone u kojem je server, i onda blabla...

Da ne duljim. Svi logirani korisnici (napominjem, LOGIRANI) trebaju namjestiti vrijeme na +8 (Profil -> Profil -> Postavke profila -> Vremenska zona - treba se postaviti na +Cool. Tada se svim registriranim korisnicima sva vremena prikazuju kako treba.

Dakle, iako smo mi u +1 vremenskoj zoni (CET), treba postaviti na +8, a svi ostali se onda trebaju ravnati po tome. Kris, ti si u Kanadi, pa si onda skalkuliraj koliki ti je stvarni offset Smile

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2005. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

supika Smile

vidis da sam ja ipak sljepa pa nisam nasla... eto ja sam promjenila na +2 (posto je kod mene 6 sati manje neg kod vas) i sad radi sve kak spada Wink

moram jos malo promotrit te postavke pa si promjenit kak meni odgovara...nije mi se dalo nikako odkako sam se registrirala ...eh...

tenks

_________________
Life is a sexually transmitted disease.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2005. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kontao sam napisati detaljne upute, za svaku stavku koja se moze definirati... a moze se svasta definirati... Smile

Npr. mozes primati najave na mail... u vremenskim intervalima u kojima zelis i sl... ma, ima svega... Smile Napisem jednom detaljan vodic...

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2005. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kontam, da...al ja se nebi bas zamarala puno s tim. i tak ostale boli briga za to... bitno je da si mozemo vrijeme nastimat Wink

_________________
Life is a sexually transmitted disease.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.08.2005. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj, pa što ste naštimali sat? Sad se puno teže skrivati i pisati pod radnim vremenom Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.08.2005. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kontao sam napisati detaljne upute, za svaku stavku koja se moze definirati...
Napisem jednom detaljan vodic...


Za ova obecanja imas 5 kikirikija Razz

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.08.2005. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da kužim - kad se ulogiram sat je točan, a kad samo promatram anonimno ondak pokazuje raštimano vrijeme. Odlična fora! Valjda šefovi neće skužiti da se moraju logirati Smile

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: