Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatske vode će gradnjom 440 kilometara kanala uništiti Kopački rit i Lonjsko polje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2011. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Commander, zvučiš kao jedan od onih koji kad bi se preselili na antarktik bi napravili toplane jer je ljudima hladno... to tvoje opravdanje nema veze s ničim, poplavla je prošle godine bila takva zbog neodržavanih kanala a ne zbog manjka istih...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2011. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pola ljudi nezna uopće što je prirodno ekološko stanište, i to je najveći problem, ako postoje kanali hr.voda iluzija je pričati o terminu "prirodno ekološko stanište"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vice1981
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2011. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Commander je napisao/la: ›
chosen je napisao/la: ›
kolega uopće me neznima koja si stranka,uopće me neznima što radiš tko si šta si gdje živiš kog jebeš...
jedino što mene zanima koliki debil moraš od čovjeka biti da ti uopće na pamet padne ići graditi nešto u parku prirode i koji idiot od čovjeka moraš biti da rušenje parka prirode podržavaš...


Kolega... Ja te pitam koliki debil moras biti da mi odgovaras a da moj komentar nisi procitao! JA SAM PROTIV RUSENJA I UNISTAVANJA PRIRODE! i kolki kreten moras bit da vjerujes u sve sto ova novinarska piskarala misle da ce se tim kanalima unistit park. Mozda ce kanal zahvatit kojih par metara podrucja na kojem se ni ne nalazi nista znacajno i jedno drvo sumnjam da bi se srusilo. Nisam clan ni jedne stranke i nikad necu ni biti. Samo mi je glupo vidit konje ko sto si ti koji oce med i mlijeko u zemlji a da mi ne gradimo nesto sto bi nam moglo koristit. Nek mi i zbog okolisa ne gradimo tvornice i elektrane koje nam koriste. Sta da nasi ljudi zarađuju kad mozemo dat pare za struju Mađarima? Birokracija i zeleni okolis iznad svega. Nek smo mi i goli i bosi i to je dobro sam da ne unistavamo okolis i ne protivimo se zelenima jer kom takvo zlo kao sto je tvornica ili nesto sto daje radna mjesta koristi? Ma sve je super!
Decki mislim da uvredama i psovanjem nece nista pomoci, sto se tice commandera mislim da nije bas shvatio..Kod nas mozda nisu krive hrvatske vode nego tko ih vodi, naime to sto one nisu na hrvatskom proracunu ne znaci da nisu korumpirane.. svatko od nas placa slivne vode i to 30kn ako se dobro sjecam sto znaci da ni ne trebaju hr proracun.. Kopacki rit je park prirode zasticen i ako ga unakazimo necemo vise nista imati onda mozemo lijepo ici betonirati i plitvice kad smo vec tu...
A ljudi kojima propada imovina itd.. zao mi je za njih ali to se trebalo misliti kad se gradilo tamo gdje ne bi trebalo i opet se vraca na hr vladu i politicare koji su za pare dopustili da se gradi gdje se stigne... Nikad u povjesti nije bilo dobro mjenjati prirodni tijek rijeka i ograniciti ih.. trebalo se provesti studiju i izgraditi nasipe tamo gdje to treba jer sama rijeka si je stvorila svoj put i izlijevanjem je pokazala do gdje moze doseci i koliko prostora treba.. Ovim opet dokazujemo da hrvatska vlada i mi sami koji samo sutimo i nista ne poduzimamo zivimo u banana drzavi gdje nitkome nije stalo za ono sto su mnogi ginuli da obrane (vjerujem da su znali nasi branitelji nikad nebi isli u rat da toj gamadi zastiti guzicu i imovinu) dok su i+oni ginuli oni su krali i upropastavali tvornice banke itd itd... Gledao sam dnevnik i bilo je upita politicarima da li su oni ikad isli u minus hahahahahaha jeli to vic? friscic ni sam nezna kolika mu je placa:))) 10-15???? ma daj sram ih bilo.. oni ak idu u minus to je da si kupe jos nesto a mi da si kupimo koru kruha i obucemo djecu...Rade sta hoce uzimaju sta hoce kad se posvadjaju onda se okome na tog na kog su ljuti sanader glavas svi su zasluzili zatvor.. dajte molim vas da su sve sami radili da nitko nije znao???? hahahah to je vic sve se zna sve se vidi ali nista se ne poduzima.. Kosorka je dosla do svog preljepog stana izbacivsi na ulicu obitelj koja je stala na ulici i poslje su se ubili samiu od jada jer nisu imali vise ste i gdje SRAMOTA... Gamad na njih bi trebalo psovati, nismo mi pametni kao egipcani da fino zapocnemo civilni rat protiv te korumpirane gamadi... ima jedna pjesma bas prigodna..:http://www.youtube.com/watch?v=DfNU7rU41jo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: