Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvorana STUC-a : 41. Slavonsko sijelo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66091
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2011. 22:55 
Naslov:  Dvorana STUC-a : 41. Slavonsko sijelo
05.02.2011. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U subotu, 5. veljače 2011. godine bit će održano 41. Slavonsko sijelo u dvorani STUC-a, koje organizira Slavonsko tamburaško društvo Paje Kolarića iz Osijeka.

Tradicionalna slavonska zabava duge tradicije ove će godine ponovno ponuditi dobru zabavu i tamburaške sastave Ravnicu i Šokce. Najavljena je i bogata tombola te tradicionalan izbor najljepše nošnje za žene, djecu, muškarce i parove te se pozivaju posjetitelji da sudjeluju u natjecanju i dođu na sijelo odjeveni u narodne nošnje.

Također prema tradiciji svaki gost donosi u dvoranu vlastitu hranu i piće kojom časti svoje goste i druge posjetitelje. Na slavonskom sijelu najavljen je dolazak gostiju iz Kanade, Vojvodine (Sombora), Nizozemske i Austrije (Parndorf).

Ulaznice po cijeni od 120 kuna mogu se kupiti u STD Pajo Kolarić, a za prodaju i rezervacije zadužena je tajnica društva Vesna Mores (telefon 091/5789-096).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2011. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joooj, ja sam na ovo išla svake godine s roditeljima kad sam bila klinka!!! to budi sjećanja!!!

bilo bi zanimljivo otići sada, dvadesetak godina kasnije Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: