Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[flashback] Dani prvog hrvatskog piva 2010. - [video]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Crna Von Katze
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2011. 3:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lega, samo me zanjima jesi ti poslije tih par piva sjeo na bic ili si ga do kuće gurao? Ha ha ha... Pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Crna Von Katze
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2011. 3:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › video kao video je dobar, ali ti dani piva nisu zaslužili niti da se spominju a ne da se radi video.

Prožvakano mali milijun puta! Dragi, i ja slušam rock pa nisam toliko plitka. Mrzim alternativce tipa "ne smeta mi koje si nacionalnosti, vjeroispovijedi, boje kože.., ali pljujem po tebi kada glazba koju slušaš nije po mom ukusu."
Molim te, nemoj se uvrijediti. Rockeri su u ovom gradu manjina, a ovo što se nudi je za sjesti i plakati. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KristinaXtyM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2011. 5:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smirimo tenzije..Svatko ima pravo na mišljenje,i o tome se ne raspravlja ali je druga stvar vrijeđanje i omalovažavanje.Video je sasvim u redu,Osijek je divan grad sam po sebi a kad k tome još uključiš nekih momaka,piva...Pff,šta ćeš više Very Happy Dobro odrađeno.
I da,lokanje bi bilo da je svatko od njih popio gajbu piva samostalno što ovdje nije bio slučaj.Baš naprotiv,podjelili su tu gajbu s dečkima koji su naletjeli slučajno razočarani kafanskim ambijentom(kontam da zbog dima) :DDD Plus k tome,video pokazuje da je pivo toliko dobro da ga i sportaši piju,napominjem opet,ne zbog oblokavanja nego eto užitka.Fuck yea,kako sam divna Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Crna Von Katze
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2011. 6:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KristinaXtyM je napisao/la (Pogledaj post): › Smirimo tenzije..Svatko ima pravo na mišljenje,i o tome se ne raspravlja ali je druga stvar vrijeđanje i omalovažavanje.Video je sasvim u redu,Osijek je divan grad sam po sebi a kad k tome još uključiš nekih momaka,piva...Pff,šta ćeš više Very Happy Dobro odrađeno.
I da,lokanje bi bilo da je svatko od njih popio gajbu piva samostalno što ovdje nije bio slučaj.Baš naprotiv,podjelili su tu gajbu s dečkima koji su naletjeli slučajno razočarani kafanskim ambijentom(kontam da zbog dima) :DDD Plus k tome,video pokazuje da je pivo toliko dobro da ga i sportaši piju,napominjem opet,ne zbog oblokavanja nego eto užitka.Fuck yea,kako sam divna Very Happy

Jesi, divna si, ali ti je slika još divnija ... Kurt, šmrc.... Imala sam takvu majicu. Tj. još uvijek ju imam, čuvam ju iako je poderana....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KristinaXtyM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2011. 6:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne Kurt šmrc već Kurt <3 Very Happy Imala sam i ja do nedavno,broj je bio xs tako da bi ju sad kao grudnjak mogla furati da ju imam još Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2011. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Video je full "URBAN" a tamo tamburaši praše i kolo se drma...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.01.2011. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crna Von Katze je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › video kao video je dobar, ali ti dani piva nisu zaslužili niti da se spominju a ne da se radi video.

Prožvakano mali milijun puta! Dragi, i ja slušam rock pa nisam toliko plitka. Mrzim alternativce tipa "ne smeta mi koje si nacionalnosti, vjeroispovijedi, boje kože.., ali pljujem po tebi kada glazba koju slušaš nije po mom ukusu."
Molim te, nemoj se uvrijediti. Rockeri su u ovom gradu manjina, a ovo što se nudi je za sjesti i plakati. Rolling Eyes


neću se uvrijediti, naravno Smile aludirao sam na to da su ta dva Igora dečki koji vrhunski rade to što rade, definitivno najbolji u Osijeku a i šire i da ima hrpa stvari o kojima su mogli snimiti video a ne o toj bijednoj manifestaciji. Da su stavili u video pannonian, koncerte sa pannoniana, ove dečke sa parkoura, capoeiru..

Kužim da je ovo bio plaćeni dio marketinga osječke pivovare i ako je, onda kapa dolje, ali ako su radili čisto da bi nešto radili, onda je katastrofa (kažem opet, tematika videa, produkcija je vrhunska).

Jedan_iz_mase je napisao/la (Pogledaj post): › Video je full "URBAN" a tamo tamburaši praše i kolo se drma...


ovo je bilo nekako ukratko ono što sam htio reći. xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neo091
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: Ruska svemirska postaja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2011. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
Crna Von Katze je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › video kao video je dobar, ali ti dani piva nisu zaslužili niti da se spominju a ne da se radi video.

Prožvakano mali milijun puta! Dragi, i ja slušam rock pa nisam toliko plitka. Mrzim alternativce tipa "ne smeta mi koje si nacionalnosti, vjeroispovijedi, boje kože.., ali pljujem po tebi kada glazba koju slušaš nije po mom ukusu."
Molim te, nemoj se uvrijediti. Rockeri su u ovom gradu manjina, a ovo što se nudi je za sjesti i plakati. Rolling Eyes


neću se uvrijediti, naravno Smile aludirao sam na to da su ta dva Igora dečki koji vrhunski rade to što rade, definitivno najbolji u Osijeku a i šire i da ima hrpa stvari o kojima su mogli snimiti video a ne o toj bijednoj manifestaciji. Da su stavili u video pannonian, koncerte sa pannoniana, ove dečke sa parkoura, capoeiru..

Kužim da je ovo bio plaćeni dio marketinga osječke pivovare i ako je, onda kapa dolje, ali ako su radili čisto da bi nešto radili, onda je katastrofa (kažem opet, tematika videa, produkcija je vrhunska).

Jedan_iz_mase je napisao/la (Pogledaj post): › Video je full "URBAN" a tamo tamburaši praše i kolo se drma...


ovo je bilo nekako ukratko ono što sam htio reći. xD


tratinčice video nisu napravili dva igora!
nego samo jedan Igor i jedan Dino!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.01.2011. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neo091 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
Crna Von Katze je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › video kao video je dobar, ali ti dani piva nisu zaslužili niti da se spominju a ne da se radi video.

Prožvakano mali milijun puta! Dragi, i ja slušam rock pa nisam toliko plitka. Mrzim alternativce tipa "ne smeta mi koje si nacionalnosti, vjeroispovijedi, boje kože.., ali pljujem po tebi kada glazba koju slušaš nije po mom ukusu."
Molim te, nemoj se uvrijediti. Rockeri su u ovom gradu manjina, a ovo što se nudi je za sjesti i plakati. Rolling Eyes


neću se uvrijediti, naravno Smile aludirao sam na to da su ta dva Igora dečki koji vrhunski rade to što rade, definitivno najbolji u Osijeku a i šire i da ima hrpa stvari o kojima su mogli snimiti video a ne o toj bijednoj manifestaciji. Da su stavili u video pannonian, koncerte sa pannoniana, ove dečke sa parkoura, capoeiru..

Kužim da je ovo bio plaćeni dio marketinga osječke pivovare i ako je, onda kapa dolje, ali ako su radili čisto da bi nešto radili, onda je katastrofa (kažem opet, tematika videa, produkcija je vrhunska).

Jedan_iz_mase je napisao/la (Pogledaj post): › Video je full "URBAN" a tamo tamburaši praše i kolo se drma...


ovo je bilo nekako ukratko ono što sam htio reći. xD


tratinčice video nisu napravili dva igora!
nego samo jedan Igor i jedan Dino!!


Dobro, Igor i Dino, rekao sam 2 igora zato jer su inače takve videe radili Sambolec i Milicic, uglavnom, ta ekipa je radila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Buza_osk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2011. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

video kao video napravljen je odlicno..
uvod stvarno super..ali nakon sto uvod zavrsi,kad prođe auto od pivovare,procne svirat glazba i pojave se ovi sto skacu po tvrđi covijek koji nezna o cemu je rijec sigurno nece mislit da je rijec o danima piva..
hbg jednostavno nerazumijem kakve veze imaju oni sa danima piva..isto tako sto sjede na onim klupama,nema veze sa danima piva..a sto se tice glazbe,premonotona je zaspis uz nju..i također se bas neuklapa u temu videa "dani piva",osim ako nije ciljano da se uklopi sa parkourom Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2011. 4:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spielberga u ovoj temi koliko ti srce želi!

Bez glave i repa, neznam što je tema...

Btw vidim da je ije i je žešći problem naših sugrađana.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2011. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

11 minuta je previše za reklamu. Pogledao sam na preskokce.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: