Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo: Imamo najjeftiniju potrošačku košaricu u državi i potrudit ću se da tako i ostane!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2011. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako da to znamo? Jel izašla košarica za prosinac ili siječanj?
Jel prave oni možda neku svoju košaricu gdje ubace i cijenu cuge, sporta i sličnog?
Jel on baš decidirano rekao da se radi o sindikalnoj košarici sindikata za 11 mjesec koju ti stalno lgedaš ispred sebe?
Nisi mi na ništa od ovoga odgovorio.
ja tebi kaže da zasad ne znam jer laže jer možda on ima najnoviju košaricu koju pravi Grad Osijek ili su sindikati izdali ali nisu objavili na webu pa ti gledaš staru košaricu od 11mjeseca za koju on spominje i Varaždin

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.01.2011. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › kakve veze ima "potrošačka košarica" sa lokalnom vlašću???? svašta...i prosječna plaća u RH sa prosječnom plaćom u Osijeku???? blam..
Ako nema zašto onda Bubalo ima potrebu pričati o tome odnosno hvlatit se na sav glas !?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2011. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zašto? lijepo je pohvaliti se da grad Osijek ima najjeftiniju potrošačku košaricu u Hrvatskoj...u drugom dijelu rečenice dodajem i Varaždin... Smile...u trećem dijelu rečenice dodajem i Slavonski Brod...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2011. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
1. prestani se pravit blesav
2. ovdje se ne priča o izjavi Bubala xy datuma nego izjavi od jučer ili danas danoj STV-u poslije sjednice gradskog poglavarstva..citirao sam ti izjavu od riječi do riječi
3. pogledaj pod broj 1
4. i onda lijepo odgovori da li gradonačelnik laže kada jučer ili danas izjavljuje da je grad Osijek najjeftiniji grad po potrošačkoj košarici u Republici Hrvatskoj????

" ..ali nastojimo zadržati cijene i pomoći našim sugrađanima da upravo ne dižemo cijene komunalnih usluga, ne udaramo po potrošačkoj košarici, jer upravo grad Osijek je najjeftiniji grad po potrošačkoj košarici u Republici Hrvatskoj i to želimo zadržati taj primat u idućem vremenu"

u kojem to dijelu rečenice on spominje Varaždin?
vidjećemo, vidjećemo.........Što bi rekao čuveni Ču en LAi dobro je vjerovati a još bolje provjeravati!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2011. 2:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni nije jasno...kako on može izjaviti da je osijek najjeftiniji grad po potrošačkoj košarici u RH, kad su trgovine dosta skuplje nego u Sl.Brodu?!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: