Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Trebaju li Osijeku novi bazeni?

Da
47%
 47%  [ 88 ]
Ne
46%
 46%  [ 86 ]
Ne znam/ne zanima me
5%
 5%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 185


Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65790
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.01.2011. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nepregledno more betona na ovim skicama.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luisa
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 17:07 
Naslov:  Re: Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ironiji i jalu u ovom gradu nikada kraja. Sad Možda je nekima bezpredmetno pričati o novom bazenu,povlačeći paralelu sa situacijom u kojoj se svi nalazimo.I ja sam jedna od onih 350000,ali i majka dvije plivačice,i vjerujte,mojoj i svoj drugoj djeci treba novi bazen,jer,uvjeti u kojima sada treniraju su nehumani,ali,unatoč tome, obaraju državne rekorde,osvajaju medalje i nastupaju za reprezentaciju.Stoga,prestanite s toliko gorčine lamentirati o nekim stvarima o kojima nemate pojma i pozdravite konačno nešto dobro za ovaj grad i našu djecu.Pogledajte samo novu dvoranu i stotine djece koja u njoj sretna treniraju. Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luisa
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Nepregledno more betona na ovim skicama.

TREBALI STE BITI NA PREZENTACIJI,PA BI MOŽDA DRUGAČIJE GLEDALI NA STVARI.FUNKCIONALNO,POTREBNO,ISPLATIVO I LIJEPO!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.01.2011. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smiješno. Ovaj Bubi bi samo neke bazene gradio, pomislio bi čovjek da se nema di oprat doma. Ležao sam u bolnici 6 dana i 3 toplomjera dijelio sa još 125 ljudi na zaraznom odjelu. A to je samo jedna sitnica od njih 1,233 molijona prečih stvari u gradu od bazena koje će koristiti 40 plivača iz cijelog grada, za 3-4 godine će se kukati kako se nema novaca za održavanje, kao što je slučaj sa Arenom Zagreb. Ako su bazeni preči, onda rokenrol.

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.01.2011. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali 40 djece manje koji će ići za paragvaj po kintu...samo nek se rekreiraju Smile sportski život i to je to Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan010os
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: S.N.O.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 17:14 
Naslov:  Re: Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bas se pitam koji ce kurac nama bazeni?!!!!A nitko ne pita sta ce biti sa onim ljudima koji zive tamo i kojim daju male novce za kucu i zemljiste.Jer ipak ce ih srusiti za koju godinu.S tim novcem nemozes nista.Trgovacki centri,bazeni sta cemo jos napraviti?!!! Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

luisa je napisao/la: ›
Ironiji i jalu u ovom gradu nikada kraja. Sad Možda je nekima bezpredmetno pričati o novom bazenu,povlačeći paralelu sa situacijom u kojoj se svi nalazimo.I ja sam jedna od onih 350000,ali i majka dvije plivačice,i vjerujte,mojoj i svoj drugoj djeci treba novi bazen,jer,uvjeti u kojima sada treniraju su nehumani,ali,unatoč tome, obaraju državne rekorde,osvajaju medalje i nastupaju za reprezentaciju.


Moraš voljeti Hrvatsku. luisa je na birou, ili barem tako tvrdi, ali joj je važnije da djeca treniraju plivanje u novom bazenu. Eh, pa, što mi tu onda više možemo prigovoriti. Nema za hranu i komunalije, ali medalje vise po stanu, i ona sretna. Pa kome još posao onda treba.

MegaSmrT je napisao/la: ›
Ležao sam u bolnici 6 dana i 3 toplomjera dijelio sa još 125 ljudi na zaraznom odjelu.


To ti je svjetski standard osječkih bazena. Nema veze, ako budeš imao djecu, imat će novi bazen za trenirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.01.2011. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme kolko jada u komentarima......to je moto Hrvata...nek susjedu crkne krava i ako nemam ja, onda bolje da nemaš ni ti...zašt bi se ulagalo u 100 plivača kad se ništa ne ulaže u mojoj ulici....

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 17:42 
Naslov:  Re: Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko negativnih komentara!
A mudre glave iz Grada samo nam žele dobro.
Nezaposleni će umjesto da lunjaju po ulicama i upadaju u rupe na cesti ili da kopaju po kontejnerima, moći se lijepo brčkati u bazenima ili uživati u aquapolisu.
Kako nigdje ne rade, moći će se ugodno družiti po svjetskim standardima i gledati kako im djeca postaju svjetski i olimpijski prvaci.
A onda će sigurno dobiti stan i mirovinu i tako smanjiti nezaposlenost.

Ima ona narodna o tuđem i koprivama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 18:02 
Naslov:  Re: Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam jedan konstruktivan prijedlog.
Predlažem da se razmisli o ulaganju u gradski zatvor, jedan onako po svjetskim standardima, da nam sugrađani ne moraju ići u bijeli svijet izdržavati kazne zatvora.
Sramota je da su trbuhom za zatvorom prisiljeni odlaziti iz voljenog grada.
Siguran sam da u našem gradu postoji velika potreba i puno zainteresiranih za takav društveni objekt.

A potrebe su velike, puno veće nego za bazenom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idem vas nasekirat Smile

DAkle očito je kako se napokon nešto radi sa VIZIJOM, za budućnost!

Bazen za mlade sportaše, obnova škola za mlade učenike, dogradnja BIOSA za mlade poduzetnike, sufinanciranje kupnje stana za mlade obitelji, 4000kn za svako rođeno dijete...

Ni ovaj bazen niti Aquapark ne grade se iz gradskog proračuna nego će većinu love dati Država (bazen) ili privatni investitor (aquapark) .
Na Gradu je da uvijek plati papire i pripremi infrastrukturu.
Naravno da bazeni, trg slobode, aquapark ili most nisu projekti kao tvornice ali su to projekti koji se moraju PARALELNO gurati uz gospodarske zone koje donose zaposlenost.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.01.2011. 18:25 
Naslov:  Re: Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

luisa je napisao/la (Pogledaj post): › Ironiji i jalu u ovom gradu nikada kraja. Sad Možda je nekima bezpredmetno pričati o novom bazenu,povlačeći paralelu sa situacijom u kojoj se svi nalazimo.I ja sam jedna od onih 350000,ali i majka dvije plivačice,i vjerujte,mojoj i svoj drugoj djeci treba novi bazen,jer,uvjeti u kojima sada treniraju su nehumani,ali,unatoč tome, obaraju državne rekorde,osvajaju medalje i nastupaju za reprezentaciju.Stoga,prestanite s toliko gorčine lamentirati o nekim stvarima o kojima nemate pojma i pozdravite konačno nešto dobro za ovaj grad i našu djecu.Pogledajte samo novu dvoranu i stotine djece koja u njoj sretna treniraju. Razz


kako mozes zlostavljati svoju vlastitu djecu i voditi ih na te bazene u kojima su uvjeti nehumani ?

neka idu na jahanje, tenis, atletiku ... ili rukomet sad imamo super novu dvoranu za to.

Bazeni POSTOJE. Bazeni su dovoljno dobri da se u njima moze trenirati. dovoljno dobri da obaraju rekorde i osvajaju medalje.

pitanje je jedino jesmo li dovoljno bogati da si umjesto opela corse priustimo jaguar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

luisa je napisao/la: ›
Frost je napisao/la: ›
Nepregledno more betona na ovim skicama.

TREBALI STE BITI NA PREZENTACIJI,PA BI MOŽDA DRUGAČIJE GLEDALI NA STVARI.FUNKCIONALNO,POTREBNO,ISPLATIVO I LIJEPO!!!!!!


Da Vi niste možda glasnogovornica Unikoma, tj. glasnogovornica izgradnje novih bazena pri Unikomu.

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2011. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
[i]- Izgradnja bazena trebala bi nas koštati 1,223 milijuna kuna.


Naivan bi čovjek pomislio da čita o nekom projektu u Abu Dhabiju, a ono Osijek. Tko kaže da nemamo.

Dobro, netko će možda zapitati kako ovaj projekt konkretno utječe na smanjivanje 35000 nezaposlenih samo u županiji, ali taj ne želi dobro hrvatskom sportu, odnosno plivanju, a to je ipak prioritet u odnosu na nezaposlenost (plivači žele plivati u većem bazenu, a nezaposleni ne žele raditi).

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Vidite i sami da svi hrvatski plivači svoje najznačajnije uspjehe postižu u malim bazenima. Konačno je došla prilika da se i to promijeni.


Slažem se. Ključno je da osvojimo koju medalju i u većem bazenu. Evo, bilo bi dobro da objave broj žiro-računa na koji se mogu dati dobrovoljni prilozi za ove bazene i boljitak plivanja, da uplatim nekakav novac. Ako uskoro ne ostvarimo bolji rezultat u većem bazenu, ja ću plakati.

Redakcija 031 je napisao/la: ›
radi se o bazenima koji zadovoljavaju svjetske standarde. Samim time su i interes cijele zajednice. Ipak, ne možemo odrediti točan datum finalizacije radova, ali nastojat ćemo da se sve završi što prije.


Što prije, što prije. Pa to su svjetski standardi! No, opet, netko će se zapitati imamo li svjetske standarde i u, primjerice, prometu, javnom transportu, komunalnim uslugama, zdravstvu, školstvu, kulturnim sadržajima, pa čak i recimo gospodarskim prilikama (ali koga još briga za to), ali taj ne želi dobro hrvatskom sportu, i plivanju, a oni sjajno predstavljaju Hrvatsku u svijetu, od čega imamo neizrecive koristi.


Felt, mora da si iznimno očajan u toj tamnoj sobici svoga uma.
Iznimne su mogućnosti tvoga dociranja, kada je u pitanju izvlačenje iz konteksta i elokventno građenje crne slike koju namećeš kao jednu i jedinu.
U tvojim raspravama se vidi da možeš baratati analitikom, da imaš sposobnost zaključivanja i stoga je jeza koju proizvodiš još veća!
Suptilno premećeš stvari iz konteksta i koristiš opće stanje svijesti za indoktrinaciju neinformiranih ili letargičnih forumaša.Zatamniti sve što Osijeku može donijeti dobro, nemože opravdati nikakva politička, ili ina netrpeljivost.
Ajd malo, za promjenu, uvedi poštenje u svoje postove i, ukoliko si Lega, obuzdaj prljanje ovog prostora crnilom.
Npr. potrudi se doista informirati, pa sagledaj situaciju u osnovi, iz okruženja, i s distance, pa pokušaj biti pošten u komentarima, ukoliko poštenje i objektivnost još imaju ikakav smisao.

p.s. Duje Draganja, Sanja Jovanović i Dubravko Šmenc došli su kao svjedoci. Oni svakim atomom svoga tijela i svakim djelićem sekunde svoga života znaju zašto Osijek i Hrvatska trebaju ovakve objekte. Pokušaj osporiti njih i njihova postignuća, u bilo kojem kontekstu...
Možeš li to učiniti drugačije, izuzev jalovim ironiziranjem?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: