Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mlada Osječanka crno bijele kose

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
flowerpetal
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2011. 23:23 
Naslov:  Mlada Osječanka crno bijele kose
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko god čita ovu temu, vjerojatno će na početku biti zbunjen i biti će mu(joj) čudno ovo za šta se ja raspitujem. Danas sam u Emmezeti (Osijek) vidjela mladu djevojku, tako oko 18 godina, možda nešto mlađu (a možda i malo stariju, nikad se ne zna). Lijeva polovica kose joj je obojana u bijelo, a desna u crno. Baš kao kosa one ženske iz sto i jednog dalmatinca. Uglavnom, ja već jako dugo želim svoju kosu obojati u bijelo, ali nemam s tim iskustva. Koga god sam pitala, od svih sam dobila negativne komentare, svi su rekli da neka se najbolje ostavim te ideje jel je to štetno za kosu, i tako dalje. Međutim, danas sam vidjela tu djevojku i vidim stvarno joj je uspjelo to. Nažalost, nisam mogla doći do nje i porazgovarati s njom o tome. Bila je prevelika gužva, a nisam se htjela gurati do nje da ne ispadnem neka idiotkinja. Htjela bih se s njome posavjetovati oko bojanja kose, pa ovdje vas pitam dali ju možda netko od vas poznaje. Najbolje bi bilo da mi date adresu njenog Facebook profila pa da ju kontaktiram putem Facebooka. Dakle, ako itko odavde poznaje tu djevojku, molila bih vas da me uputite do nje. S obzirom na to da sam ju vidjela u Emmezeti, pretpostavljam da živi u Osijeku ili bližoj okolici. Pola kose joj je bijelo, pola crno. Kosa joj je ravna, dužine negdje skoro do ramena. Ako bi bili korisni drugi detalji, sjećam se da je u kosi imala rajf i imala je na sebi crnu (ili tamnoplavu) kratku haljinu (ili je to možda malo duža majica, nisam sigurna) s bijelim kružićima. Ako netko poznaje dotičnu djevojku i može me uputiti k njoj, bila bih izuzetno zahvalna!

Pozdrav od Ane iz Osijeka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2011. 23:33 
Naslov:  Re: Mlada Osiječanka crno bijele kose
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam ja, znam ja!
Javim ti u inbox Smile

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flowerpetal
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2011. 23:46 
Naslov:  Re: Mlada Osiječanka crno bijele kose
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pogledat ću, ali nekako sumnjam da je to ona, kako kažeš ima pola kose plavo, pola crno. koliko se sjećam, ova je imala baš pravo bijelu lijevu stranu kose. inače, dobra ideja, ako tko misli da zna tu djevojku, pošaljite mi u inbox, nemojte možda ovdje javno Wink u svakom slučaju, velika hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2011. 10:50 
Naslov:  Re: Mlada Osječanka crno bijele kose
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

flowerpetal je napisao/la (Pogledaj post): › Tko god čita ovu temu, vjerojatno će na početku biti zbunjen i biti će mu(joj) čudno ovo za šta se ja raspitujem. Danas sam u Emmezeti (Osijek) vidjela mladu djevojku, tako oko 18 godina, možda nešto mlađu (a možda i malo stariju, nikad se ne zna). Lijeva polovica kose joj je obojana u bijelo, a desna u crno. Baš kao kosa one ženske iz sto i jednog dalmatinca. Uglavnom, ja već jako dugo želim svoju kosu obojati u bijelo, ali nemam s tim iskustva. Koga god sam pitala, od svih sam dobila negativne komentare, svi su rekli da neka se najbolje ostavim te ideje jel je to štetno za kosu, i tako dalje. Međutim, danas sam vidjela tu djevojku i vidim stvarno joj je uspjelo to. Nažalost, nisam mogla doći do nje i porazgovarati s njom o tome. Bila je prevelika gužva, a nisam se htjela gurati do nje da ne ispadnem neka idiotkinja. Htjela bih se s njome posavjetovati oko bojanja kose, pa ovdje vas pitam dali ju možda netko od vas poznaje. Najbolje bi bilo da mi date adresu njenog Facebook profila pa da ju kontaktiram putem Facebooka. Dakle, ako itko odavde poznaje tu djevojku, molila bih vas da me uputite do nje. S obzirom na to da sam ju vidjela u Emmezeti, pretpostavljam da živi u Osijeku ili bližoj okolici. Pola kose joj je bijelo, pola crno. Kosa joj je ravna, dužine negdje skoro do ramena. Ako bi bili korisni drugi detalji, sjećam se da je u kosi imala rajf i imala je na sebi crnu (ili tamnoplavu) kratku haljinu (ili je to možda malo duža majica, nisam sigurna) s bijelim kružićima. Ako netko poznaje dotičnu djevojku i može me uputiti k njoj, bila bih izuzetno zahvalna!

Pozdrav od Ane iz Osijeka
ovo je bilo ključno! kad si napisala da ima pola kose obojano u bijelo nije mi se činilo poznato, ali ovaj detaljniji opis je puno pomogao. i nije bila haljinica nego tunika!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2011. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blajhaj se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flowerpetal
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2011. 11:42 
Naslov:  Re: Mlada Osječanka crno bijele kose
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
flowerpetal je napisao/la (Pogledaj post): › Tko god čita ovu temu, vjerojatno će na početku biti zbunjen i biti će mu(joj) čudno ovo za šta se ja raspitujem. Danas sam u Emmezeti (Osijek) vidjela mladu djevojku, tako oko 18 godina, možda nešto mlađu (a možda i malo stariju, nikad se ne zna). Lijeva polovica kose joj je obojana u bijelo, a desna u crno. Baš kao kosa one ženske iz sto i jednog dalmatinca. Uglavnom, ja već jako dugo želim svoju kosu obojati u bijelo, ali nemam s tim iskustva. Koga god sam pitala, od svih sam dobila negativne komentare, svi su rekli da neka se najbolje ostavim te ideje jel je to štetno za kosu, i tako dalje. Međutim, danas sam vidjela tu djevojku i vidim stvarno joj je uspjelo to. Nažalost, nisam mogla doći do nje i porazgovarati s njom o tome. Bila je prevelika gužva, a nisam se htjela gurati do nje da ne ispadnem neka idiotkinja. Htjela bih se s njome posavjetovati oko bojanja kose, pa ovdje vas pitam dali ju možda netko od vas poznaje. Najbolje bi bilo da mi date adresu njenog Facebook profila pa da ju kontaktiram putem Facebooka. Dakle, ako itko odavde poznaje tu djevojku, molila bih vas da me uputite do nje. S obzirom na to da sam ju vidjela u Emmezeti, pretpostavljam da živi u Osijeku ili bližoj okolici. Pola kose joj je bijelo, pola crno. Kosa joj je ravna, dužine negdje skoro do ramena. Ako bi bili korisni drugi detalji, sjećam se da je u kosi imala rajf i imala je na sebi crnu (ili tamnoplavu) kratku haljinu (ili je to možda malo duža majica, nisam sigurna) s bijelim kružićima. Ako netko poznaje dotičnu djevojku i može me uputiti k njoj, bila bih izuzetno zahvalna!

Pozdrav od Ane iz Osijeka
ovo je bilo ključno! kad si napisala da ima pola kose obojano u bijelo nije mi se činilo poznato, ali ovaj detaljniji opis je puno pomogao. i nije bila haljinica nego tunika!


poznaješ ju? Hajde, molim te, pošalji mi u inbox privatnih poruka adresu njenog Facebook profila ili tako nečega. Bila bih ti jako zahvalna!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2011. 11:52 
Naslov:  Re: Mlada Osječanka crno bijele kose
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.01.2011. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odeš u frizerski, i oni će ti tamo reć' da je idiotski blajhat kosu u bijelo jer ćeš ju uništit'. Al' ako ti je volja, samo daj. Rado bih pomogla, ali ne poznajem nikoga tko izgleda k'o tvor. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.01.2011. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pepe la.....

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flowerpetal
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2011. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la: ›



Uma je napisao/la (Pogledaj post): › Pepe la.....


što bi ova dva posta trebala značiti? Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.01.2011. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uguglaj pa saznaj

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.01.2011. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Rado bih pomogla, ali ne poznajem nikoga tko izgleda k'o tvor. Wink

osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flowerpetal
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2011. 12:50 
Naslov:  Re: Mlada Osječanka crno bijele kose
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najljepše bih vas sve molila da prestanete podbadati. Ova tema vam se može učiniti smiješnom, ali ja ovdje ozbiljno tražim ono zbog čega sam ovu temu i otvorila, stoga bih vam bila vrlo zahvalna da prestanete sa zlonamjernim komentarima i skretanjem s teme. Hvala lijepa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.01.2011. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

flowerpetal je napisao/la: ›
Najljepše bih vas sve molila da prestanete podbadati. Ova tema vam se može učiniti smiješnom, ali ja ovdje ozbiljno tražim ono zbog čega sam ovu temu i otvorila, stoga bih vam bila vrlo zahvalna da prestanete sa zlonamjernim komentarima i skretanjem s teme. Hvala lijepa.


hahahhahahhahahahah..........aaaa joooojjjj.......srce malo!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.01.2011. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisu to zlonamjerni komentari, rekoh da bih rado pomogla da znam tu curu. Ali pokušavam ti pomoć' i odvratiti te od nauma da bespovratno spališ kosu, i da ne samo izgledaš k'o tvor, nego da izgledaš k'o spaljeni tvor.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: