Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cayenneos
Offline
Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2011. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne nisu znali što ih tamo čeka. Hebemu miša, to su djeca koja su tek završila srednju školu!!!!
Kao što netko reče, tko zna koja je spika prodana obojici.
Ponavljam, treba kazniti one koji su ih tamo poslali, a sigurno će reći tko ih je poslao.
Iskreno mi ih je žao, za mene su klinci koji vide ovu marvu lpopvsku po gradu sa skupim autima i sa mladim curicama.
Nadam se da će im dragi Bog biti milosrdan i da će dobiti minimalnu kaznu.
Probajte sebe zamisliti sa 20 godina u njihovoj situaciji.
Hej, pa oni su dečki koji su na početku svoga života.
Zamisliet da su vaša djeca u pitanju.
Zaista nemate srca i pišete gluposi !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
suny
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2011. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
@morgan, mislim da ljudi koji imaju 20 i kusur godina moraju biti svjesni da za svoje postupke trebaju snositi i posljedice. Da, znali su da postoji mogućnost da se otkrije da švercaju drogu. I da, znali su da će to utjecati i na njihove obitelji.

@suny, daj ne trkeljaj gluposti. Klipani od 20 godina nisu znali što ih čeka ako se šverca droga? Da, i, gledam i ja na teveu kako se krade pa mi nije palo na pamet krasti.


ne daj Bog onda da tvom bratu ili sestri padne na pamet da krade....jer osuda ceka i tebe, covjek je mozda pametan, ali ljudi su generalno stoka i samo cekaju tudju tugu i propast jel tada lakse podnose svoju......pa ti sad vidi jel trkeljam....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2011. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde, ne brinite se zbog objave imena, ionako će svi zaboraviti na to dok se oni vrate.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2011. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cayenneos je napisao/la (Pogledaj post): › Ne nisu znali što ih tamo čeka. Hebemu miša, to su djeca koja su tek završila srednju školu!!!!
Kao što netko reče, tko zna koja je spika prodana obojici.
Ponavljam, treba kazniti one koji su ih tamo poslali, a sigurno će reći tko ih je poslao.
Iskreno mi ih je žao, za mene su klinci koji vide ovu marvu lpopvsku po gradu sa skupim autima i sa mladim curicama.
Nadam se da će im dragi Bog biti milosrdan i da će dobiti minimalnu kaznu.
Probajte sebe zamisliti sa 20 godina u njihovoj situaciji.
Hej, pa oni su dečki koji su na početku svoga života.
Zamisliet da su vaša djeca u pitanju.
Zaista nemate srca i pišete gluposi !!!

Volio bih da ih puste na slobodu i da tvojoj djeci prodaju drogu. Pa kako misliš da će se naučiti odgovornosti ako ne odsluže kaznu za teško kazneno djelo kojim truju naše sugrađane i ugrožavavaju im život, a naročito malodobnoj djeci. Naravno da policija treba saznati ko ih je organizirao da odu u Paragvaj i da se sa njima isto pozabave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
suny
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2011. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
ajde, ne brinite se zbog objave imena, ionako će svi zaboraviti na to dok se oni vrate.


malkoc crn, al doobaaar Smile na kikos Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
america
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2011. 0:40 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pomalo me vrijeđa teza o naslađivanju tuđom nesrećom. Svi smo mi odgovorni za svoje postupke, a 20-godišnjaci baš i nisu djeca. Nakon što su dečki sličnih godina pred osnovnom školom mog djeteta dilali trinaestogodišnjacima, uopće nemam milosti u sebi za takve. Naprotiv, kada nečija sreća ili profit počivaju na uništavanju integriteta drugih osoba, zalažem se za drastičnu kaznu. I da. žao mi je jedino roditelja, ali jesu li se zapitali što će ta njihova "mala" djeca u Paragvaju i odakle im novac za put?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Necro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Lokacija: Osijek ^^
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2011. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebiga,nisu mutavi tolko da ne znaju da te nije pametno raditi.
Unistitili su si zivote i to je to,ne vidim zasto bi ih itko zalio i zasto se toliko pise o tome.
Njihova odluka,njihovi zivoti Wink

_________________
"Mi smo Borg,otpor je napon kroz struja."
http://www.necroparkour.deviantart.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kontra_Uvijek
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2011. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da su uspjeli preći granicu i prodati okrenuli bi preko 200 milja kuna... gram kokaina cca 500 do 800 kuna.... barem tak internet izvori kažu... i tak par puta do paragvaja i nazad... jbg...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deadpool
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2011. 4:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nist novo, likovi su ocito pod utjecajem neke trece strane, young wanabee mobsteri - idioti, najvjerovatnije im je smjestio neki tipicni stariji osjecki bandit, tipa
boro Smile , koji im je utuvio tu glupu ideju u glavu i vjerovatno cak i platio kartu do tamo i sve... Naravno da on nema sta za izgubit, osim dva naivna morona levata. Razmislimo, znamo kakva je osjecka mladez prosjecno priglupa, zar bi se neko od njih doista sjetio cjele ove operacije? pogotovo tako balavi? - not! I call bullshit on this one! Jebena hrvatska vlada bolje da ih iscupa iz toga i osigura im koliki-toliki zivot u zamjenu za svjedocenje protiv pravih govana! Right now, motherfuckers!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.01.2011. 5:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj osijek031 je postao sadističko, popularističko, moralno osakaćeno smeće od portala koje ne prenese vijest da se u Osijeku dogodio pokušaj ubojstva i da je 22-godišnji student skoro ubijen nožem prije tjedan dana u Osijeku i onda prenese vijest da su 2 dilera pala u Paragvaju, stavi ju na index, sa punim imenima i prezimenima i linkom na facebook žrtve HDZ-a. Povraća mi se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2011. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
Ovaj osijek031 je postao sadističko, popularističko, moralno osakaćeno smeće od portala koje ne prenese vijest da se u Osijeku dogodio pokušaj ubojstva i da je 22-godišnji student skoro ubijen nožem prije tjedan dana u Osijeku i onda prenese vijest da su 2 dilera pala u Paragvaju, stavi ju na index, sa punim imenima i prezimenima i linkom na facebook žrtve HDZ-a. Povraća mi se.

misliš da im je paragvajski hdz to smjestio?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2011. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cayenneos je napisao/la: ›
Ne nisu znali što ih tamo čeka. Hebemu miša, to su djeca koja su tek završila srednju školu!!!!
Kao što netko reče, tko zna koja je spika prodana obojici.
...
Probajte sebe zamisliti sa 20 godina u njihovoj situaciji.
Hej, pa oni su dečki koji su na početku svoga života.
Zamisliet da su vaša djeca u pitanju.
Zaista nemate srca i pišete gluposi !!!

Daj prestani pričati gluposti. Nisam puno starija od njih, a u njihovoj sam dobi, a i puno prije, znala da je droga ilegalna kao i šverc droge.
Da je to moje dijete, utukla bih ga kad izađe iz zatvora.
Ovako u zatvoru stignu razmišljati o svojim postupcima.
@zla_tratinčice - Ako se dobro sjećam, kad se dogodilo ono silovanje na Vinkovačkoj, ti si bio prvi koji je htio da se objavi ime tipa. Ili si čak i bio objavio ime. Zašto misliš da je ovo drukčije i da sad ne bi trebalo objaviti imena?

Ne naslađujem se ničijoj nesreći, ali ih svakako ne treba žaliti.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2011. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deadpool je napisao/la: ›
nist novo, likovi su ocito pod utjecajem neke trece strane, young wanabee mobsteri - idioti, najvjerovatnije im je smjestio neki tipicni stariji osjecki bandit, tipa
boro Smile , koji im je utuvio tu glupu ideju u glavu i vjerovatno cak i platio kartu do tamo i sve... Naravno da on nema sta za izgubit, osim dva naivna morona levata. Razmislimo, znamo kakva je osjecka mladez prosjecno priglupa, zar bi se neko od njih doista sjetio cjele ove operacije? pogotovo tako balavi? - not! I call bullshit on this one! Jebena hrvatska vlada bolje da ih iscupa iz toga i osigura im koliki-toliki zivot u zamjenu za svjedocenje protiv pravih govana! Right now, motherfuckers!


Potpis

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2011. 9:54 
Naslov:  Re: Dvojica Osječana uhićena u Paragvaju zbog šverca droge u želucu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Klasik o ljudskoj pohlepi i gluposti. Zinula guzica dvojici „zelembaća“ na mogućnost lake zarade i to je sve. Svoj krivi odabir načina kako doći do novca, sada će morati platiti na vrlo gadan način. Pakleno skupa škola, no poznato je da čovjek najviše nauči iz lekcija koje mu uopće nisu niti trebale.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2011. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

suny je napisao/la: ›
cayenneos je napisao/la: ›
Eh lako je sada likovati. Meni je iskreno žao ove dvojice. De molim vas, pa oni imaju 20 godina. I sada će zbog neke zarade od kojih par mila eurića dobiti 30 god.
Treba kazniti ono govno koje je ovu djecu tamo poslao.


ovo je jedino sto potpisujem od sve ove gamadi koja piskara po ovim forumima i samo ceka da drugi pogrijesi, ajde stoko sitnog zuba stavite svoja imena na forume i stanite iza svega sto napisete i kazete i potpisite mi bjanko da ako netko zasere nesto u mladosti u vasoj okolici, da cete ih zajedno sa svima nabiti na stup srama.....

svaka vam svima cast i nadam se da nasladjujuci se vasa jadna stvarnost postaje bar malo ljepsa....

ko da je ova balavurdija znala sta ih ceka.....gledaju ovu stoku na teveu...afere svakog tjedna i kako gospoda krade u odjelima i laka zarada izgleda vrlo normalno....

sitne su ovo pare cak i za budale....

aj



cayenneos je napisao/la: ›
Ne nisu znali što ih tamo čeka. Hebemu miša, to su djeca koja su tek završila srednju školu!!!!
Kao što netko reče, tko zna koja je spika prodana obojici.
Ponavljam, treba kazniti one koji su ih tamo poslali, a sigurno će reći tko ih je poslao.
Iskreno mi ih je žao, za mene su klinci koji vide ovu marvu lpopvsku po gradu sa skupim autima i sa mladim curicama.
Nadam se da će im dragi Bog biti milosrdan i da će dobiti minimalnu kaznu.
Probajte sebe zamisliti sa 20 godina u njihovoj situaciji.
Hej, pa oni su dečki koji su na početku svoga života.
Zamisliet da su vaša djeca u pitanju.
Zaista nemate srca i pišete gluposi !!!


nikako da se odlucim cija je izjava gluplja....
jadni 20-godišnjaci....nemaju pojma koje su posljedice ako švercaju drogu....
cak što više sigurno nisu znali što gutaju
ma isjreno ja vjerujem da su njima to podmetnuli...
odnodsno netko im je bez njihovog znanja to stavio u želudac....
jednostavno dobit ce što su zaslužili....
cak što više neka se ovakve stvari objavljuju svaki put kako bi služili kao primjer što se događa kad odluciš švercati drogu....
jer ionako današnja balavurdija sve uci preko interneta

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: