Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Platili taksi 160 kuna, a nisu dobili ni račun

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2011. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve bi bilo u redu da su oni lijepo najavili poskupljenje za Novu.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.01.2011. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za koji tjedan ocekujem clanak u glasu kako vozaci cammea ustvari nisu vozaci, nego maskirani kirurzi koji kradu putnicima organe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2011. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › za koji tjedan ocekujem clanak u glasu kako vozaci cammea ustvari nisu vozaci, nego maskirani kirurzi koji kradu putnicima organe.

bilo već..nisi čitao Glas od četvrtka? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.01.2011. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › za koji tjedan ocekujem clanak u glasu kako vozaci cammea ustvari nisu vozaci, nego maskirani kirurzi koji kradu putnicima organe.

bilo već..nisi čitao Glas od četvrtka? Smile


ne neee ... to je bilo za one kineze ... i oni vade organe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carmen
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2011. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
kako se ljudi brzo razmaze.

do prije par mjeseci, za takvu voznju bi platili 280 kn ... a sada su sokirani.



Naravno da su ljudi šokirani. Prije se nisam vozila taxijem jer ne želim plaćati neshvatljivo visoku cijenu za takvu uslugu, a sada kada je cijena prihvatljiva zašto ne. Ako će povisiti opet, neću ih nazvati i to je to. A i nismo u mega ogromnom gradu tako da trmvajem a i pješice stigneš svuda gdje trebaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2011. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je najžalosnije što će opet vozači pojesti govno u cijeloj ovoj situaciji, a ne odgovorni... oni su se zaštitili ko lički medvjedi... evo primjera koji vam donosim iz vlastitog iskustva:

1. ne daš račun ( nebitno iz kojeg razloga ) - vozač plača kaznu
2. naplatiš više nego što je trebalo, kao što se to dogodilo u novogodišnjoj noći ( ne znam po čijem naređenju, ali sumnjam da su svi vozači riskirali posao i bili prokleti da "operu" sugrađane ) vozač plača kaznu
3. oštećenje auta ( bilo vozačevom krivicom ili nečijom drugom, bizaran slučaj, udarac kamenčića u auto tijekom vožnje ) vozač plaća
4. bilo šta da se dogodi za što se putnici počnu buniti, kao što je ovdje slučaj, vozač najebe

dakle, kako god da okreneš i šta god da klijentu nije pravo, vozač je kriv... tako da će i ovdje vozači najebati, najvjerovatnije samo oni za koje se ljudi tuže da su se s njima vozili...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domba57
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2011. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam se osbno vozio doma 1.1. i platio sam 50kn a živim u osijeku i sjećam se da je dvoje ljudi pitalo koliko je prijevoz do višenjvca i čovjek im je rekao 80kn, e sad, slažem se s onim dečkom koji je rekao da su uvjeti za rad koma u cammeo ali morate ljudi biti realni , ako su osmislili tu firmu da privuku građane s jeftinom cijenom( jel oni običn taksisti su obični lopovi što se tiče cijena) onda bi se toga trebali i pridržavati, posebno u ovo doba kad nikome ne cvijataju ruže! Podržavam cammeo i njihovo djelovanje u našem gradu ali opet se nekakav red mora znati i poštivati!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2011. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba57 je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam se osbno vozio doma 1.1. i platio sam 50kn a živim u osijeku i sjećam se da je dvoje ljudi pitalo koliko je prijevoz do višenjvca i čovjek im je rekao 80kn, e sad, slažem se s onim dečkom koji je rekao da su uvjeti za rad koma u cammeo ali morate ljudi biti realni , ako su osmislili tu firmu da privuku građane s jeftinom cijenom( jel oni običn taksisti su obični lopovi što se tiče cijena) onda bi se toga trebali i pridržavati, posebno u ovo doba kad nikome ne cvijataju ruže! Podržavam cammeo i njihovo djelovanje u našem gradu ali opet se nekakav red mora znati i poštivati!


Da, ali kako je moguće da jedan od njihovih glavnih ljudi u Osijeku, voditelj, nema pojma o tome i kaže da je vožnja do Višnjevca od centra grada 40 ili 50 kuna, a nikako 80, a svi koji su se vozili te noći plaćali su duplo, a neki i više, nekakve rezervacije i štotigajaznam... i nisu tu vozači uvjetovali cijene, već se pri pozivima dispečeri govorili da je skuplje, a da niti to nije znao voditelj, čisto sumnjam... Nije lijepo varati ljude i svakome tko to radi obit će mu se u glavu kad tad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2011. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko ja mogu primijetiti oni koji najvise pljucaju se nikad u zivotu nisu vozili taksijem. Get a life kids!!!

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2011. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko ja mogu primijetiti oni koji najvise pljucaju se nikad u zivotu nisu vozili taksijem. Get a life kids!!!


Slabo primječuješ i argumentiraš baš poput djeteta...

A da dodam još da mi nije jasno kako netko uopće može opravdavati ovo što su napravili 31.12. to mi je u rangu ratnih profitera, uzmi što više novaca i iskoristi trenutak, mogu samo reći jadno da jadnije ne može biti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
laura_30
Offline
Ukupno postova: 7
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.01.2011. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gle, o teškom radu bi se dalo raspravljati, mislim da ima i težih poslova od vožnje taksija i nehumanih uvjeta rada...ali koliko sam ja skužila post je bilo to da je cijena bila drugačija od oneza koju su oni mislili, uostalom šta su im oni trebal
lambodara je napisao/la: ›
Prošao sam i ja pola Europe i Usa i nikad nisam dobio račun,no to nije razlog da ako su kod nas računi obavezni da se ne izdaju..Cameom sam se vozio i u Rijeci i često se desilo da me pitaju da li mi treba račun,odgovorio sam NE..

Druga je stvar što ti vozači imaju katastrofalne uvjete rada i što pokušavaju zaraditi sa strane ako mogu..no čudno je da ako su supružnici platili prvu vožnju 80 kn,da je i vožnja kući baš isto toliko koštala..pa nije ih isti vozač vozio kući..

Znači da ili Klajn ne govori istinu ili su svi vozači dogovorno digli cijene..

No opet zašto ti isti supružnici nisu išli s nekim kući kad su znali koliko ih košta taj prijevoz..meni je sve nešto mutno u ovoj priči koja je očigledno puštena da se pljuje po Cameu..nemam veze s njima,samo znam da ću uvijek prije njih nazvati nego bilo koji osječki ili riječki taxi..i jedva čekam da dođu u Zg jer ću se njihovim uslugama sigurno koristiti..

Pa ako i oni nekoga kradu,to sigurno nisu ljudi koji se voze taxijem,nego kradu državu..pa šta..meni je bitno da se ja vozim jeftinije..

Prije sam osječki taxi plačao 50 kn od kolodvora do DGO-a,pa što ovi ne bi platili 80 kn od Višnjevca do grada..gospođa je sigurno imala na sebi šminke u vrijednosti 80 kn,a sigurno nije željela zaprljati svoje ni novogodišnje cipelice..pa plati onda uslugu draga gospođo,pa makar bilo i 80 kn za vas dvoje..uostalom kolika je redovna cijena od Os do Višnjevca-50 kn..gdje je problem..čini mi se u Cameu..






slažem se , skoro da počnu izdavati predračune za vožnju, he he Smile, a što se tiće uvjeta rada mislim da ima i gorih zanimanja za iste ili manje novce sa istim tlačenjem. zaista mislim da netko koristi ovaj medij za huškanje ljudi protiv Cameo taxi-ja ili netko pokušava svoje frustracije riješiti ovdje. Ako ima neka nepravilnost u njihovom radu prijavite ih inspekciji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2011. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

laura_30 je napisao/la: ›
gle, o teškom radu bi se dalo raspravljati, mislim da ima i težih poslova od vožnje taksija i nehumanih uvjeta rada...ali koliko sam ja skužila post je bilo to da je cijena bila drugačija od oneza koju su oni mislili, uostalom šta su im oni trebal
lambodara je napisao/la: ›
Prošao sam i ja pola Europe i Usa i nikad nisam dobio račun,no to nije razlog da ako su kod nas računi obavezni da se ne izdaju..Cameom sam se vozio i u Rijeci i često se desilo da me pitaju da li mi treba račun,odgovorio sam NE..

Druga je stvar što ti vozači imaju katastrofalne uvjete rada i što pokušavaju zaraditi sa strane ako mogu..no čudno je da ako su supružnici platili prvu vožnju 80 kn,da je i vožnja kući baš isto toliko koštala..pa nije ih isti vozač vozio kući..

Znači da ili Klajn ne govori istinu ili su svi vozači dogovorno digli cijene..

No opet zašto ti isti supružnici nisu išli s nekim kući kad su znali koliko ih košta taj prijevoz..meni je sve nešto mutno u ovoj priči koja je očigledno puštena da se pljuje po Cameu..nemam veze s njima,samo znam da ću uvijek prije njih nazvati nego bilo koji osječki ili riječki taxi..i jedva čekam da dođu u Zg jer ću se njihovim uslugama sigurno koristiti..

Pa ako i oni nekoga kradu,to sigurno nisu ljudi koji se voze taxijem,nego kradu državu..pa šta..meni je bitno da se ja vozim jeftinije..

Prije sam osječki taxi plačao 50 kn od kolodvora do DGO-a,pa što ovi ne bi platili 80 kn od Višnjevca do grada..gospođa je sigurno imala na sebi šminke u vrijednosti 80 kn,a sigurno nije željela zaprljati svoje ni novogodišnje cipelice..pa plati onda uslugu draga gospođo,pa makar bilo i 80 kn za vas dvoje..uostalom kolika je redovna cijena od Os do Višnjevca-50 kn..gdje je problem..čini mi se u Cameu..






slažem se , skoro da počnu izdavati predračune za vožnju, he he Smile, a što se tiće uvjeta rada mislim da ima i gorih zanimanja za iste ili manje novce sa istim tlačenjem. zaista mislim da netko koristi ovaj medij za huškanje ljudi protiv Cameo taxi-ja ili netko pokušava svoje frustracije riješiti ovdje. Ako ima neka nepravilnost u njihovom radu prijavite ih inspekciji.


a tebi ako smeta što se pljuje po firmici cammeo, čiji si član možda, ne bi me čudilo, onda fino ne moraš čitati...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2011. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eo na Slavonskom radiju u rubrici Imam jedno pitanje je bio odgovor cammea kako je cijena UVIJEK standardna bez obzira na blagdan ili ne! dakle i ono što su dispečeri govorili cijene, znači da je bila organizirana pljačka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: