Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



I 'unplugged' TBF oduševio osječku publiku - Galerija 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2010. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo smo otišli u offtopic ali ako je istina za godine koje ti pišu onda se ne bi trebao sekirati,to tako nekad dođe Very Happy
Eto ove 3 opcije što si nabrojao,meni s 18 uopće ne zvuče toliko loše,treba znat uživat Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2010. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sir William je napisao/la (Pogledaj post): ›
idealan provod u ovom trenutku bi mi bio:

a) movie night kod mene, uz puno hrane, čaja, i probrano društvo..
b) peckarenje nekog mrtvog mesa na vikendici do kasno u noć, uz pivo i neki lagani rock..
c) 2 pivkana sa ekipom u xyz kafu (što manje ljudi/buke to bolje) i krevet poslije ponoći..

sve ostalo mi je mrsko i bilo bi forsiranje.. matorim lagano.. Sad

ebote, X-čina ko kuca... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slevak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 89
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2010. 10:54 
Naslov:  Re: I 'unplugged' TBF oduševio osječku publiku - Galerija 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bih se složio sa recenzijom koncerta.

Evo moje zamjerke:

1. razglas je bio pretih, na mahove je od koncerta bila glasnija spika ljudi oko mene
2. dobar dio publike je bio nezainteresiran pa su i sami tbf-ovci rekli da nisu previše zadovoljni nastupom, odnosno publikom. Organizator nije trebao ostaviti stolove na prostoru ispred pozornice.
3. klubu je nedostajala garderoba pa su neki djelovi prostora djelovali kao skladište jakni
4. konobari su bili prespori, nedostajalo je čaša

Evo plusevi:

1. tbf unplugged
2. prostor stvarno FINO izgleda i bit će odličan za jazz koncerte ili akustik nastupe. Nije to nešto ekskluzivno, samo je pristojno i skladno.
3. dozvoljeno pušenje je plus
4. cijena cuge je taman dovoljna da ne bude preskupa

Koncert bi me se svakako više dojmio da nisam stoput preslušo fritule - nije bilo nikakvog iznenađenja, svega 2-3 improvizacije koje nisu na CD-u, ostalo sve isto. To je problem svakog live-unplugged izdanja, no inače ga publika ukloni, doda nešto svoje koncertu. Ovdje to nije bio slučaj. Ovo svakako neće biti koncert koji će se prepričavati.

Zabava je bila dobra, prostor je solidan, ima potencijal i treba nastaviti u smjeru u kojem je krenuo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2010. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Publika je bila čisti OČAJ, mi koji smo platili 100kn (nije mi žao) smo bili u manjini, veći dio je očito došao s pozivnicama, jer su bili totalno neizainteresirani, blazirani, a nekima je to očito bio prvi izlazak od 1998.

Bio je očit sraz između onih koji TBF vole i platili su za njih 100kn, i onih koji su se tamo, eto tako, našli, i bili bi ondje i da je svirao neki svatovski bend.

A da ne govorim BLAMAŽETINU s šankom - nema pića, nema čaša, nema konobara, čekaš pol sata na cugu... Neće me dugo taj O2 vidjet...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plahutarka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Lokacija: Austin, Texas
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2010. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpisujem.....loš razglas, inertna publika, katastrofalan šank...tfb osrednji, mogu oni i bolje

_________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slk
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2010. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi smo očito bili na različitim koncertima, ja sam bio odmah naprijed i meni i mojoj ekipi je bilo predobro, bolje mi je bilo jučer nego na U2 Balaševiću Beastie Boysima i pun k drugih koncerata, TBF-ovci uopće nisu bili razočarani s publikom jer u tom slučaju ne bi ostali poslije cugat sa svima, a uostalom šta te boli ak je neko pored tebe inertan, ko tebi brani da skačeš vrištiš...jedino se slažem za konobare i šank to je stvarno bilo loše

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2010. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve neke babe se tamo okupile mogle su si i djecicu dovesti vjerojatno su im djeca sad u dvadesetima.. strava i uzas! Dobro da nisu dosli penzici!

_________________
Ako si bogat zavide ti, ako si siromašan smiju ti se; zato budi nevidljiv! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2010. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › Sve neke babe se tamo okupile mogle su i djecicu dovesti vjerojatno su im djeca sad u dvadesetima.. strava i uzas! Dobro da nisu dosli penzici!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.12.2010. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Caleb je napisao/la (Pogledaj post): ›
Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › Sve neke babe se tamo okupile mogle su i djecicu dovesti vjerojatno su im djeca sad u dvadesetima.. strava i uzas! Dobro da nisu dosli penzici!


na to klub cilja sada. nije valjalo kad su mlađi bili, sad ne valja što su stariji.. xDD

pa ovaj osječki mentalitet je nešto nevjerojatno. tragikomedija na beskonačnu potenciju. xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2010. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
na to klub cilja sada. nije valjalo kad su mlađi bili, sad ne valja što su stariji.. xDD

pa ovaj osječki mentalitet je nešto nevjerojatno. tragikomedija na beskonačnu potenciju. xD
Haha vjerojatno si ti medju njima bila pa sad ono.. jel.. ali svakako je ljepse kada smo mi mladi vani nego neke tamo mame i tate..

_________________
Ako si bogat zavide ti, ako si siromašan smiju ti se; zato budi nevidljiv! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.12.2010. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Muško sam i vjerovatno ne stariji od tebe. Very Happy

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2010. 14:45 
Naslov:  Re: I 'unplugged' TBF oduševio osječku publiku - Galerija 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Treba svakako reći da je renovirani klub Oxygene uvelike pridonio odličnoj atmosferi na koncertu. Svima koji su došli se cijena ulaznice isplatila. Osjetilo se novo ruho profinjenosti i ekskluzive, a sam profil gostiju se uvelike razlikovao od onoga na što smo navikli vidjeti u Oxygene-u u posljednje vrijeme.

...

Piše: Ivan Brozović

Joj, Broza...al ga sad i ti...uzdižeš taj preuređeni Oxygene k'o da se radi o HNK-u. Ok, lijepo izgleda, ali zar je baš potrebno toliko..."profinjenost, ekskluziva"..?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: