Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2010. 7:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › Ponovit ću reda radi, možda nekima još nije prošlo kroz vijuge. U Zagrebu su Stereo Mc's!

A velika stvar, napisao si to k'o da dolazi Eric Clapton... Wink
Vrlo važno što je u ZG-u, ako ti se ide ti idi. Ali je činjenica što je mnogo ljudi već napisalo da je najbolja zabava ona za najšire mase, dakle tezga i tamburica.
Uostalom, sjeti se dočeka kad nas je ugnjavila Banfićka, pa onda onaj horror s Vannom i Giulianom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.12.2010. 7:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E @avantgarde kak ti se više da s ovom hrpom čobana prepirati,pa oni bi svi bili sretni da im nastupi fucking Halid Bešlić...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2010. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › E @avantgarde kak ti se više da s ovom hrpom čobana prepirati,pa oni bi svi bili sretni da im nastupi fucking Halid Bešlić...

Vrlo je očito da su glupi i svi oni koji se ne slažu s tobom. Mislim stvarno, daj odrasti... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.12.2010. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fulao si bit priče.
Ne ide mi se u Zagreb i naveden je kao primjer promjena.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.12.2010. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bocic je napisao/la: ›
justice je napisao/la (Pogledaj post): › E @avantgarde kak ti se više da s ovom hrpom čobana prepirati,pa oni bi svi bili sretni da im nastupi fucking Halid Bešlić...

Vrlo je očito da su glupi i svi oni koji se ne slažu s tobom. Mislim stvarno, daj odrasti... Laughing


A očito je da si se ti prepoznao.
I zašto bi se ja morao slagati s ljudima kojima odgovaraju halidi,tamburice i ostala narodna sranja...
Ovo je forum,gdje ja izražavam svoje mišljenje.

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2010. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
bocic je napisao/la: ›
justice je napisao/la (Pogledaj post): › E @avantgarde kak ti se više da s ovom hrpom čobana prepirati,pa oni bi svi bili sretni da im nastupi fucking Halid Bešlić...

Vrlo je očito da su glupi i svi oni koji se ne slažu s tobom. Mislim stvarno, daj odrasti... Laughing


A očito je da si se ti prepoznao.
I zašto bi se ja morao slagati s ljudima kojima odgovaraju halidi,tamburice i ostala narodna sranja...
Ovo je forum,gdje ja izražavam svoje mišljenje.

isto klinac ko sto tebi moze netko odgovoriti: "i zasto bi se ja morao slagati s ljudima kojima odgovaraju stereo mc's i ostala alternativna sranja."
boli te ku... ko ce sta slusati. ti imas mini teatar, cadillac, excalibur, gradski vrt, esseker... oni imaju trg, q club.

i nekog nazivat cobanom zato sto ne slusa i ne voli iste stvari ko ti, je stvarno vrlo zrelo. i kad vec tako kategoriziras ljude: coban=onaj koji ne voli isto sto i ja, po istoj toj definiciji si i ti coban.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.12.2010. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@zuvvu na ni jedno nabrojano mjesto ne zalazim jer su smeća od mjesta...
I opet ponavljam ovo je forum,ovdje ljudi daju svoja mišljenja.
Ja bi vjerovatno za tebe rekao da si čoban (što i primjećujem da jesi,he he) isto što bi i ti za mene rekao,ali razlika je jer mene boli k. što će netko na ovom forumu napisati a tebe očito ne...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2010. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › @zuvvu na ni jedno nabrojano mjesto ne zalazim jer su smeća od mjesta...
I opet ponavljam ovo je forum,ovdje ljudi daju svoja mišljenja.
Ja bi vjerovatno za tebe rekao da si čoban (što i primjećujem da jesi,he he) isto što bi i ti za mene rekao,ali razlika je jer mene boli k. što će netko na ovom forumu napisati a tebe očito ne...

aha, vidim aludiras na to da sam cajkaros... Very Happy
uff, necu moci sad spavati nocas zbog toga sto si mi rekao da sam coban. zaboli me kurac sta ti mislis, ladno...
ali da ste dosadni vise, jeste. broz te jebo dragi... kad bude neka najava dogadaja u mini teatru, nema spamanja od strane cobana i cajkarosa (kako ih ti nazivas). a cim je neka najava "cobanizma" u gradu, tipa nova godina na trgu, halid beslic u dvorani, TAMBURICE na danima piva, odmah se javljaju dezurni alternativci koji to moraju popljuvat. to mene fascinira samo... pa vec iz naslova vidis kakav je dogadaj u gradu, sta onda uopce otvaras topic. preskoci ga i cekaj nesto sto volis...
boli te kurac, nek se budala veseli onome sto voli. ti ces svrsavat kad u grad budu dosli gunsi, acdc...., on svrsava kad mu u grad dode halid.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.12.2010. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj protiv Tita tu ćemo se gadno zakačiti,ipak su mene okrivljavali da sam najveća komunjara na ovom forumu,he he...
Vidi ja popljujem i Mini teatar i tamburice i halida i sva moguća sranja koja se događaju u ovom gradu,koji je bio do prije 10 godina grad fantazije za punkiju,rokenrolu,elektroniku a poseljačio se na jebeno loš način.
I da ja nisam pisao na ovom forumu barem godinu dana (možda 15-ak postova sve skupa) tak da nisi mene vidi da pljujem po ikome,ranije sam pljuvao sve živo...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2010. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › Nemoj protiv Tita tu ćemo se gadno zakačiti,ipak su mene okrivljavali da sam najveća komunjara na ovom forumu,he he...
Vidi ja popljujem i Mini teatar i tamburice i halida i sva moguća sranja koja se događaju u ovom gradu,koji je bio do prije 10 godina grad fantazije za punkiju,rokenrolu,elektroniku a poseljačio se na jebeno loš način.
I da ja nisam pisao na ovom forumu barem godinu dana (možda 15-ak postova sve skupa) tak da nisi mene vidi da pljujem po ikome,ranije sam pljuvao sve živo...

a mos ga jebat... rekoh ti: "svaka budala ima svoje veselje." Very Happy

nisam rekao da si direktno ti pljuvao, nego se nazivciram kad tak citam i vidim da se redovito pljuje po takvim dogadajima, a onda kad otvorim topic nekog dogadaja iz mini teatra tamo nema pljuvanja. ne svida ti se, preskoci temu i gotovo. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2010. 1:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): ›
aha, vidim aludiras na to da sam cajkaros... Very Happy

On aludira da su svi cajkaroši koji se ne slažu s njim... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malios
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2010. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemamo novac za za skupe izvođače jer ne znamo zaradit novac tj imao vlast koja ne zna šta je gospodarstvo al se jako dobro zna inatit.Kad prosječan čovjek pročita ovaj program dođe mu da se ubije od sramote.
Svake godine jednako..štefovi..žecovi...lire..razglas..pa rokenrol bečarac..majko milaa,onda gradonačelnik i župan
Meni ovo svake godine izgleda kao predizborni skup HDSSB-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: