Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Plan B: Doček nove godine 2011. [New York City Edition]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.01.2011. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve ok po meni pet iz vise razloga.
Nije bila velika guzva,nije bilo puno komercijale,hladno pice.
Sto se tice cekanja e trebalo se doci ranije pa se nebi cekalo ne znam sto su neki tekuu 23 sata dolazili a platili kolko su platili.
A stiropor pa on je dao neku car svemu tome dali su si truda da naprave barem nesto drugacije
Garderoba,pa mogli ste ostaviti u autu stvari i rijesen problem.
Sto se tice mjuza po meni trebalo mozda biti malo vise funky stvari ali ok taj manjak su se opravdali sto nisu pustali srot komercijalu
Naravno bilo jeggera i nisam dobivala u plasticnim casama nego kao kauboji uzmes cijelu bocu,cugate i kad nestane po drugu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.01.2011. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čestitam vesnice Bravo nisu svi došli autom.
Ne znam samo kako si se ti uspjela zabaviti kada nije bilo video zida osijek031.com smile

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledala je u Kip Slobode kako pleše osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da
osim što nigdje nisam doživjela da daju cuge na boce (svaka čast) ... nije čak nestalo ni burna ni jegera, a piće je cijelo vrijeme bilo ohlađeno... ujtro su konobari stalno punili vitrine...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.01.2011. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ništ' neznam!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2011. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sto se tice mjuza po meni trebalo mozda biti malo vise funky stvari ali ok taj manjak su se opravdali sto nisu pustali srot komercijalu


ajmo sad mastori koji se kuze u mjuz Cool

vesnica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Naravno bilo jeggera i nisam dobivala u plasticnim casama nego kao kauboji uzmes cijelu bocu,cugate i kad nestane po drugu


U svezi cuge vazno je da je bilo jegera, ide uz kolu super Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-xoxo-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SVAKA CAST slyu i ekipi...kontala sam da ce biti previse ljudi ali poznavajuci njega znam da si ne bi dozvolio tako neko sranje kao sto je prevelika guzva a o tome su ljudi najvise u pocetku brujili...uvijek dobra organizacija bila i bit ce...jer nema mark tajmsova i slicnih * kojima su pare najbitnije.
restepka! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CubaLibre
Offline
Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2011. 8:15 
Naslov:  Re: Plan B: Doček nove godine 2011. [New York City Edition]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DJ je ubio ljude s glazbom, atmosfera -0 bodova, pre pre loše, uspavanka, hrana veliki minus, ljudi su rukama grabili po onim pladnjevima, malo tanjura i žlica, fino su se ljudi posmrzavali dok su čekali 45min na ulazu, unutri ljudi min 30% previše i da sad ne nabrajam sve što je bilo loše, cugu čekaš min pol sata, plastične čaše sucks.. Uglavnom totalni fijasko, tko je bio zna o čemu pričam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2011. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Esseker i Gradski Vrt su u drugim topicima. Sorry

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rizibizi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2011. 10:07 
Naslov:  Re: Plan B: Doček nove godine 2011. [New York City Edition]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolji doček ikad, bez ijedne zamjerke. Svaka čast organizatorima osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.01.2011. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plan b je ocito jedini win od doceka u cjelom osijeku... bas mi zao sto nisam bila... no, nagodinu! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.01.2011. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe sad mi je zao sto nisam bio, ali nisam bio u u Os pa jbg, opravdano je... iako mi je to bio prvi izbor za docek u os je ekipa iz big mame zna napraviti jebeni parti i na njihovim tulumima bude prejebeno (bar meni)...

al sto me najvise fascinira kako subotom zna dosta cesto u topu biti prazno, a mjuza je uvijek jebena, a sad na novog godini mikica ljudi.
jeli to dokaz da ljudi u Osijeku puse samo ono sto je "in"???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.01.2011. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › hehe sad mi je zao sto nisam bio, ali nisam bio u u Os pa jbg, opravdano je... iako mi je to bio prvi izbor za docek u os je ekipa iz big mame zna napraviti jebeni parti i na njihovim tulumima bude prejebeno (bar meni)...

al sto me najvise fascinira kako subotom zna dosta cesto u topu biti prazno, a mjuza je uvijek jebena, a sad na novog godini mikica ljudi.
jeli to dokaz da ljudi u Osijeku puse samo ono sto je "in"???


pa to je opće poznata stvar. gledajući po slikama iz plana B i poznavajući podosta ljudi koji su bili tamo, znam da nitko od njih koje ja znam a bili su tamo, nema apsolutno nikakve veze sa tom glazbom i da su išli samo zato jer je bio dobar feedback na tu ekipu i jer su masovno ljudi pričali da će ići tamo. jad i tuga osječke publike, ako ih se uopće publikom može nazvati..
drago mi je da se bar na ovaj način organizatorima isplatio sav trud i dosljednost u organiziranju evenata i nadam se da će nakon ovog dočeka ljudi početi više ići i na party-e koje ova ekipa organizira a ne samo za novu godinu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PlanB
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Lokacija: Gundulićeva 5a (iza stare Obnove)
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2011. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala Vam svima na pozitivnim komentarima. Presretni smo što ste se zabavili i to nam je najbolji poticaj za nastavak rada. Znamo da nismo svima ugodili, ali jasno je da je to i nemoguće .... možemo samo naučiti i popravit sljedeći put.
Pozdrav svima koji su pomogli .... RESPECT.

E da,
@Korina
sorry za majonezu ... nije je ni bilo (bojali smo se da će se pokvarit), ali evo iskupit ćemo se .... hot dog majstor te moli da se najaviš ... kako smo napravili sad mjesta u hladnjacima (svaka čast ekipa - cugate k'o veliki Smile) napravili smo počasno mjesto za Hellmansicu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2011. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › hehe sad mi je zao sto nisam bio, ali nisam bio u u Os pa jbg, opravdano je... iako mi je to bio prvi izbor za docek u os je ekipa iz big mame zna napraviti jebeni parti i na njihovim tulumima bude prejebeno (bar meni)...

al sto me najvise fascinira kako subotom zna dosta cesto u topu biti prazno, a mjuza je uvijek jebena, a sad na novog godini mikica ljudi.
jeli to dokaz da ljudi u Osijeku puse samo ono sto je "in"???


Jako mal broj ljudi je u Plan B išao zbog glazbe, tako da se s tim nemoj zavaravati. Većina ljudi od te 1000 se međusobno znaju. Ja sam se konkretno na Plan B odlučio jer sam znao da će tamo biti hrpetina meni poznatih ljudi, bez balavaca i da će se organizatori usrat od muke da naprave sve što su zamislili. Tako je i bilo. Big Mama je čini mi se zaslužna za marketing i mjuzu, a samu organizaciju potpisuju neki drugi ljudi. Možda sam u krivu no krajnje nebitno.

Klabing subotama ne funkcionira svaki put jer u ovako malom mjestu i na tako mal broj klabera stvari se nemogu ponavljati u nedogled. Također volim zaviriti u taj podrum i pozdraviti koju poznatu njušku, ali i meni ga je preko glave. Oscilacije u posjećenosti su potpuno normalne. Jendom će biti dupkom puno, drugi puta neće, a osim toga imali su prepune tulume cijeli 12. mjesec. Vrijeme je za malo odmora. Smile

Btw meni je mjuza kriminalna! Wink

Ekipi Plana B skidam kapu i dubokim naklonom pozdravljam sposobnost organiziranja i promoviranja evenata. Vidjevši dan ranije koliko je ljudi angažirano na dekoriranju i kako su bili organizirani i koordinirani, sve mi je bilo jasno. Thumbs up Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: