Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbog besparice šesti Gala blues festival prebačen za proljeće

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2010. 10:30 
Naslov:  Zbog besparice šesti Gala blues festival prebačen za proljeće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon pet godina redovitog održavanja (iako prošle godine u skraćenom, "recesijskom" izdanju), tradicionalni Međunarodni gala blues festival ove godine neće biti organiziran, i to zbog – besparice. Ugledni blues festival do sada je održavan koncem studenoga ili, kao posljednje dvije godine, u sklopu proslave Dana grada Osijeka. Ovaj put Hrvatska udruga za znanost, umjetnost i kulturu (HUZUK) Osijek, odnosno glavni organizator Nino Zubčević, nisu uspjeli prikupiti dovoljno sredstava za organizaciju festivala.

- Nažalost, gospodarska je situacija loša i za ovaj termin nismo uspjeli osigurati dovoljno jakih sponzora i donatora da festival bude održan onako kako smo ga zamislili. Nismo ga željeli degradirati i organizirati u 'okrnjenom' obliku pa smo šesto izdanje prebacili za proljeće iduće godine, ističe Zubčević. Novitet je i da će festival, kao prošle godine i drugi HUZUK-ov međunarodni glazbeni događaj, Jazz festival, promijeniti lokaciju. I on će sada iz kavane Hotela Central preseliti na terasu Hotela Osijek.

- Kavana Central prestaje postojati u dosadašnjem obliku i bit će pretvorena u parfimeriju. Također, želimo ljudima pružiti mogućnost da u bluesu uživaju na otvorenom, po toplijem vremenu. Stoga ćemo Gala blues festival organizirati u kasno proljeće, a pazit ćemo da se termini ne preklope s Jazz festivalom, najavljuje Zubčević.

Tekst: T.Levak/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.12.2010. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Steta eto ta dobra dogadjanja nema novac a to je jedna od boljih manifestacija koja odskace od drugiuh u ovome i gradu i eto nema se para,nema se para za ono sto nije po nekome sablonu
uzas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2010. 11:33 
Naslov:  Re: Zbog besparice šesti Gala blues festival prebačen za proljeće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uistinu šteta. Nadam se da na proljeće nećemo čitati tekst o otkazivanju i jazz i blues festivala...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2010. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto mi odgovora na moje pitnje od neki dan Sad

stvarno šteta, bila sam na svakom do sada i ne znam koji mi je bio bolji

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: