Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koji OS koristite??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2009. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
win 7 64 bit


Imaš li kakav link za download sedmice a da nije maliciozan, pa bih ju probao na virtualnom stroju ? Kakva je po pitanju kompatibilnosti sa ostalim programima ?

Hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2009. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
win 7 64 bit


Imaš li kakav link za download sedmice a da nije maliciozan, pa bih ju probao na virtualnom stroju ? Kakva je po pitanju kompatibilnosti sa ostalim programima ?

Hvala!


imaš na oficijalnim mikrosoftovim stranicama još uvijek ako se ne varam RC1 verziju za bespla download, dobiješ i svoj pass, a što se programa tiče ima sve na netu. apsolutno sam sve programe našo koje trebam i tjera ih sve na 64 bit bez i malo problema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fritz.osk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.09.2009. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

monstrume, pretpostavljam da si već guru za "sedmicu"..... Glupi komp

_________________
"samo su svemir i ljudska glupost beskonačni, ali za svemir nisam siguran..... A.E."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2009. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›

imaš na oficijalnim mikrosoftovim stranicama još uvijek ako se ne varam RC1 verziju za bespla download, dobiješ i svoj pass, a što se programa tiče ima sve na netu.

Jok,nema vishe za DL,ali mozesh skinuti key.
@simo - ne bi trebalo biti tesko naci nemodificiranu verziju RC1 (release 7100) - pogledaj komentare torrenta i aktiviraj RC kljucem sa MS sajta. A nakon virtualke ti preporucam probu na nekakvom dual boot setupu...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2009. 15:54 
Naslov:  Re: Koji OS koristite??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo vam mali info o vašoj winblows 7

http://bit.ly/windows7security

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2009. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@root

This may sound dangerous, but it's not entirely as bad as some would think. The exploit cannot be used remotely; the attacker has to have physical access to the target machine.

koji dio u ovom tekstu ti nije jasan?

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2009. 18:31 
Naslov:  Re: Koji OS koristite??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

root je napisao/la (Pogledaj post): › Evo vam mali info o vašoj winblows 7

http://bit.ly/windows7security


vidio sam svakakve OS i koristio neke. što se 7 tiče stvarno je odlična, a što se sikjuritija tiče, da baš neko ima razlog haračit mi po kompu. imam dobar, krekirani nod koji se apdejtira svaki put kad se spojim na net i od kad ga imam nije mi se apsolutno ništa nakačilo, a win 7 64 bit s 8 gb rama i core 2 duo 3.0 na 1333mhz jednostavno leti, em leti em je predivno i potpuno se može kastomizirat. meni i više nego dovoljno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2009. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

root je napisao/la: ›
Evo vam mali info o vašoj winblows 7

http://bit.ly/windows7security


Taj je članak stariji od moje pokojne bake, al' dobro; fokusirajmo se na ovaj dio:

Citat: › This may sound dangerous, but it's not entirely as bad as some would think. The exploit cannot be used remotely; the attacker has to have physical access to the target machine. However, if they can get access, it could be devastating.


Ja odgovorno tvrdim da bi i moj mali susjed (14 godina) napravio nepopravljivu štetu mainframeu neke banke kad bi dobio fizički pristup istome Wink

Jednako kao što su 'eksperti' zaključili kako je veliki security flaw to što se u Win 7 UAC da vrlo lako u potpunosti isključiti (ok, ne baš u potpunosti, ali prestaje gnjaviti sa pitanjima).
Ti isti 'eksperti' su plakali po forumima da je vista sranje koje zapitkuje za svaki kurac; nekim ljudima nikako udovoljiti...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2009. 16:26 
Naslov:  Re: Koji OS koristite??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je sve jasno, htjeo sam samo izazvat reakciju u čemu sam i uspio.Nadam se da vas to nije povrijedilo. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2009. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

win xp x64 i ubuntu x64

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2009. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
win 7 64 bit


Imaš li kakav link za download sedmice a da nije maliciozan, pa bih ju probao na virtualnom stroju ? Kakva je po pitanju kompatibilnosti sa ostalim programima ?

Hvala!


imaš na oficijalnim mikrosoftovim stranicama još uvijek ako se ne varam RC1 verziju za bespla download, dobiješ i svoj pass, a što se programa tiče ima sve na netu. apsolutno sam sve programe našo koje trebam i tjera ih sve na 64 bit bez i malo problema.


Hvala puno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
separated
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2009. 3:24 
Naslov:  Re: Koji OS koristite??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koristim win7 i slazem se sa monstrumom u potpunosti.
ni svicarski sat ju ne moze preje.... sto se tice rada.
naravno, dok ne izbace na trziste nesto novije, ali i bolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: