Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavija: Doček nove godine 2011.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesam vam ja rekao da ce biti dobro i da se ne trebate bojati...a to sam rekao kao organizator jednog drugog doceka Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2011. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa nemos mi rec da ce unutra bit strana mjuza a vani sator i onda bubaju tamburice i samo tamburice cjelu noc osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skakavac je napisao/la: ›
Pa nemos mi rec da ce unutra bit strana mjuza a vani sator i onda bubaju tamburice i samo tamburice cjelu noc osijek031.com smile


jbg, s ovim se slažem... premda sam u slaviju išao samo zbog tamburica meni je bilo odlično, ali razumijem i ljude koji su došli zbog druge mjuze, pa su pojeli govno načisto... al kontam da je takvih bilo jako malo, pošto je bilo ludo u cijeloj slavij, nisam baš primjeti oda je neko protestirao ili samo sjedio i kopo nos... taako da je s moje strane izbor glazbe bio vrh... Smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2011. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jbg kad smo platili, obukli se i dosli vec pa necu se durit cjelu noc zbog glazbe...dali smo sve od sebe da se zabavimo i nakoncu i jesmo, ali da su zesce kiksali s tim sto su eliminirali sator ili sto bar nisu pustali jednu vrstu mjuzu do odredjenog vremena pa onda drugu, stvarno jesu

sve u svemu, slavija i ta cjela ekipa koja je organizirala docek ove godine, navodno i proslogodisnji ufo su dokazali da se trebaju manit bilokakve organizacije zauvijek...jer ovo je u najmanju ruku bilo neodogovrno

i sad grbu bacaju i nejavljaju se

smjesno

zacementirali su si reputaciju s ovim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošlogodišnji UFO? Misliš pretprošlogodišnji, ili stvarno UFO 2010? ako misliš, ovo je prvi negativni komentar na UFO 2010 osijek031.com smile...

A organizatori će se javiti, budite sigurni u to Wink

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nera00
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pod prvo, hvala svima koji su odlučili Novu godinu dočekati u Slaviji, nadam se da vam je bilo lijepo i da ste se zabavili!

Što se tiče mjuze, dj je puštao ono na što je ekipa skakala i tako je i bilo do zore. Šatora nije bilo jer jednostavno nije bilo dovoljno ljudi tako da se napravilo najbolje kako se znalo, a vjerujem da je većina to i prepoznala Smile

što se tiče UFO-a 2010., iskreno ovo je prvi negativan komentar na tu temu i nije mi jasno što je to bilo loše u ovogodišnjoj organizaciji UFO-a i po čemu se ekipa koja je to organizirala treba "manit" toga. al dobro, poštujem svačije mišljenje i viđenje stvari, pa tako i ovo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mile87
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 22:23 
Naslov:  Re: Slavija: Doček nove godine 2011.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, da su mogli napisati dan-dva ranije da neće biti šatora - i mogli su, ali mislim da nije svijet propao zbog toga. Logično je da su ga izbacili na ovaj broj ljudi. Da je ostao, u zgradi bi bilo premalo ljudi, a čisto sumnjam da bi i u šatoru bilo nešt puno.. Meni je glazba u svakom trenutku bila ok, ljudi su plesali na ama baš sve.. Kažem, meni jedini minus što se toga tiče je kasnije ponavljanje nekih pjesama. Mislim da ipak postoji dovoljno drugih stvari da se ne moraju one prijašnje ponavljati. Stvarno nisam primijetio da je puno ljudi sjedilo i šutilo cijelu večer (izuzev početka dok se ljudi nisu opustili). Ozvučenje također dosta dobro + video zid sa odbrojavanjem - super.

Eto, iz priča sam zaključio da je većina pozitivnih komentara na ovu novu godinu u Slaviji, a vidim i ovdje da je uglavnom svima bilo ok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cvaky
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2011. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma bilo predobro u slaviji, nije bilo milijun ljudi, nikakva cekanja ni kod ulaza ni cuge nitit ista cak ni protiv wc-a vani nemam nista taman malo svijezeg zraka uhvatis da nadodes pa da nastavis cugat, jedino ponavljanje glazbe ali oke razumljivo je dj je skonto sta rulja zeli i to je dao, konobari i zastitari odlicni, sve u sve bilo je puno bolje nego sto sam ocekivao nego oce biti gdje kakve slike kod nas u ekipi se nitko nije sjetio ponjet fotic ili barem malo bolji mob s pristojnom kamerom Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.01.2011. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SLAVIJA bili smo tamo prosle godine bilo ok ali su se drzali nekoga parvila u svezi glazbe,znaci sator domace stvari a u kinu video party.
Kako neki kazu ove godine bilo 200 ljudi pa ne mogu vjerovati ,prosle godine kazu bilo 1200 ljudi.
Greska po meni je ta sto uopce nisu naznacili tko svira i sto svira,znaci neki prijatelji su pustali glazbu a to je pogresna stvar kao sto se i vidi.
Prosle godine su unaprijed naznacili kakav je program a to je da je video party u kinu a tamburice i sve ostalo domace u satoru,sto ove godine nisu naznacili nista-naravno doslo ajme manje ljudi.
Sistem je taj uzmi novce nabrzaka ne plati ekipu koja te zabavlja ali to je tako kod nas.
Lijep pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mile87
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2011. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la (Pogledaj post): › SLAVIJA bili smo tamo prosle godine bilo ok ali su se drzali nekoga parvila u svezi glazbe,znaci sator domace stvari a u kinu video party.
Kako neki kazu ove godine bilo 200 ljudi pa ne mogu vjerovati ,prosle godine kazu bilo 1200 ljudi.
Greska po meni je ta sto uopce nisu naznacili tko svira i sto svira,znaci neki prijatelji su pustali glazbu a to je pogresna stvar kao sto se i vidi.
Prosle godine su unaprijed naznacili kakav je program a to je da je video party u kinu a tamburice i sve ostalo domace u satoru,sto ove godine nisu naznacili nista-naravno doslo ajme manje ljudi.
Sistem je taj uzmi novce nabrzaka ne plati ekipu koja te zabavlja ali to je tako kod nas.
Lijep pozdrav


pa i ne bih baš rekao da je zbog toga.. lijepo je pisalo glazba pop-rock i tako je bilo. Bilo je manje ljudi zato jer je navodno prošle godine bilo koma i naravno da su ljudi bili skeptični ove godine i dosta njih zbog toga nije došlo. (kao što će biti slučaj nagodinu sa Essekerom).
Što se mene tiče, meni je odgovarao ovakav broj ljudi, da je bilo još 100tinjak ljudi ne bi škodilo, ali meni je bilo ok. Iskreno, zaboli me uvo za taj video zid. Cijelu večer nisam ni obraćao pažnju na njega jer sam bio sa ekipom i glazba je bila super! Čisto je moglo i bez njega, nitko ne bi ni primijetio da ga nema Very Happy

I šta to znači video party?? Puštali normalno glazbu i na ono platno ubacili kao neku vizualizaciju ala Winamp.. Uopće mi to ne igra nikakvu ulogu..

Ugl, meni je bilo ok i čisto bi i nagodinu mogao opet tamo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.01.2011. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa video party znaci to da ono sto slusas to mozes i sve vidjeti a mislim da je to bolja fora nego samo slusati,mislim da je bolja fora jer to je nsto novo,dobro ne kod nas ali iapk mi malo jako dugo kasnimo za nekim stvarima.Sto se tice prsle godine bila je samo velika guzva ali sve ostalo ok
Video party nije neka vizualizacija nego je nesto sasvim drugo ako je vizualizacija s winampa a to je tek onda banana.
Kako kazu da je to sad netko drugi organizirao ok prvi puta im je pa im se i oprasta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2011. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd Laseru, molim te prestani raditi ovakvu samopromociju...

Da si iskren, da se lijepo potpišeš kao VJ Laser, i da lijepo promoviraš ono što radiš i pokažeš svoje kvalitete ( a vidio sam tvoje mixeve, odlični su, ali previše vrtiš iste stvari, tj retro i to večinom pop i disco uz nešto sitno rocka ) možda bi te netko i cijenio te zvao negdje.

Ovako, ljudi su te pročitali, a ti se i dalje praviš glup. Ja znam da u Osijeku ima organizatora koji bi radili video party, ali sa ovakvim pristupom te nitko nece angažirati, što mi je žao, jer radiš nešto jedinstavno i kvalitetno, ali jednostavno pristup i promocija su ti na razini promocije moldavske fusion jazz scene na broadwayu, tako da...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali R
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2011. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahahahaha... Laseru prestani više spamat! U Slaviji ljudi nisu išli zbog drugih razloga a ne zato što nije bilo tvojih video spotova. Isto kao što prošle godine nisu došli zbog tvojih video spotova.
Najava za Slaviju od prošle i ove godine se uopće ne razlikuje. Sve isto. Nikakvi dj-i ni vj-i se ne spominju. Pa je prošle godine bilo puno a ove ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.01.2011. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde molim vas da me vise ne prozivate kao vj laser jer s njim nemam veze j... mi se za njega pa ne mogu da shvatim ako nekoga hvalim ne valja ako kazem protiv njega opet ne valja .
Po meni forumi su velika sranja a samo zato sto svi nekoga mogu da kude ili ga dizu u nebeasa
A naravno s nekim laznim nickovima.
Mislim da je taj glupi facebook daleko bolji jer se zna s kim pricam(dobro bas ne 100 posto)a ovako je sve u banani
Ma odajvljujem se ponovo
Sto se tice lasera meni se isto svidja sto radi ti mixevi a ja bas volim te starije ne novije .
Sto se tice Osijeka i organiziranje video partija pa bas i ne znam da ima intersa za to osim za cajke jer malo smo zaostali za takve stvari ali bit ce to ga 2012 godine ako pozivimo.
Opet svima pozdrav i to lijepi i odjava s foruma koji jedan drugoga pljuju esseker dvoranu i obrnuto a usput i svi ostali
A DA i ne kuzim ako je nesto dobro a to nitko ne organizira
Ajde opet pozdrav za sva vremena i pozdrav ljudima koji brisu postove koji im se bas ne svidajaju
VESNICA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2011. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajde opet pozdrav za sva vremena i pozdrav ljudima koji brisu postove koji im se bas ne svidajaju
VESNICA


Ajde hvala dragom Bogu, ne mogu više čitati o mjuzu, toliko naprednim video spotovima, kao ni tvoje pokušaje da složiš normalnu rečenicu s interpunkcijskim znakovima. Idi tamo gdje je moderno, gdje dok slušaš glazbu možeš i nešto gledati, a nas prekini gnjaviti jednim te istim stvarima. Adio osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: