Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cadillac: Ex-You Rock Party / Karlovačko Live Party /Back To 80's Party

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66198
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2010. 6:00 
Naslov:  Cadillac: Ex-You Rock Party / Karlovačko Live Party /Back To 80's Party
Od 09.12.2010. 20:00 do 11.12.2010. 20:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Night bar Cadillac, K. A. Stepinca 28 - Osijek, za vikend 09.-11. prosinca 2010. priprema večer ex-you & domaćeg rocka te osvojiti ulaznice za Karlovačko Live koncert.

Četvrtak, 09. prosinca 2010. godine - Ex-You Rock Party
Dakle četvrtak je rezerviran za Ex-Yu Rock Party!
Uz najbolje hitove ex-yu rocka očekuje vas Osječko svijetlo 0,5 po samo 10 kn!

Petak, 10. prosinca 2010. godine - Karlovačko Live Party
Karlovačko vas poziva na party uz hostese te vrijedne nagrade. Sve što trebate je popiti Karlovačko pivo, dobijet kupone i čekate izvlačenje vrijednih nagrada. Što više kupona, manje sivih stanica ali zato mogućnost za osvajanje nagrada ogromna.
Glavne nagrade su karte za Karlovačko Live koncert Crvene Jabuke i Halida Bešlića u dvorani Gradski vrt.
Karlovačko 0,5 l samo 10 kn!

Subota, 11. prosinca 2010. godine - Back To 80's Party!
A ovu subotu imamo malu reprizi prošlosubotnjeg programa, koji je bio prekinut zbog elementarnih nepogoda.

Pa vas pozivamo opet da se vratite u prošlost s nama na Back To 80's Partyu!

Za vas puštamo najbolje hitove 80-ih uz koje ćete sigurno začagati.
A kad ožednite očekuje vas Osječko svijetlo od pola litre po samo 10 kn!

Ne propustite ovaj vikend u Cadillacu, jer vas očekuje pregršt dobre zabave i dobre mjuze!

Sponzorirani članak


Zadnja promjena: Redakcija 031; 21.12.2010. 20:28; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2010. 6:07 
Naslov:  Re: Cadillac: Ex-You Rock Party / Karlovačko Live Party /Back To 80's Party
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
koji je bio prekinut zbog elementarnih nepogoda.

Mrzim takove elementarne nepogode.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crazy horse
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2010. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ex-yu party? Karte za Crvenu jabuku i Halida? To nije Cadillac kakvog ja pamtim. Dajte nam malo alter-rock sadržaja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2010. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crazy horse je napisao/la (Pogledaj post): › Ex-yu party? Karte za Crvenu jabuku i Halida? To nije Cadillac kakvog ja pamtim. Dajte nam malo alter-rock sadržaja!


Samo ti opet prizivaj onu listu od 30-ak spotova i nekoga tko stalno svira 20 pjesama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.12.2010. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije istina da se 30 spotova vrti nonstop to je bilo mozda prije kad su bili stari vlasnici a sad je to netko drugi iznajmio.
Bila sam nakratko u petak kad je bio novinarski bal i bilo je ludo i nezaboravno sve video hitovi doba studio 54 i nisu pustali playlistu nego je vj to odradjivao a cak je kako sam vidjela i po nekim zeljama pustao i miksao spotove u ritam.
Cuga im je prihvatljiva nije kao u raju za maloljetnike u Tvrdji skupa a da i nije bilo maloljetnika. Tako da je sasvim ok i neka nastave u tome ritmu ROCK-STUDIO 54-FUNKY-RETRO 70.80.90 I s tim video programom(jer toga nema u Osijeku) mislim da ce privuci ljude i odvojiti ih od tvrdje.Samo naprijed decki i nemojte na cajke i slicne ritmove.
Naravno uvijek ce biti neki kojima se to nece svidjeti ali to je vec njihov problem ne moraju doci ima u tvrdji svega i svacega i nicega

I LOVE RETRO

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
caddy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2010. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crazy horse je napisao/la: ›
Ex-yu party? Karte za Crvenu jabuku i Halida? To nije Cadillac kakvog ja pamtim. Dajte nam malo alter-rock sadržaja!

Karte dijeli sponzor Karlovacko. A sta fali ex-yu rocku? I kad se to prije moglo slusat alter rock? Ipak je teatar za takvu vrstu glavni i tu se necemo mijesati. Cadillac je oduvijek bio mjesto classic rock. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2010. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la (Pogledaj post): › Nije istina da se 30 spotova vrti nonstop to je bilo mozda prije kad su bili stari vlasnici a sad je to netko drugi iznajmio.
Bila sam nakratko u petak kad je bio novinarski bal i bilo je ludo i nezaboravno sve video hitovi doba studio 54 i nisu pustali playlistu nego je vj to odradjivao a cak je kako sam vidjela i po nekim zeljama pustao i miksao spotove u ritam.
Cuga im je prihvatljiva nije kao u raju za maloljetnike u Tvrdji skupa a da i nije bilo maloljetnika. Tako da je sasvim ok i neka nastave u tome ritmu ROCK-STUDIO 54-FUNKY-RETRO 70.80.90 I s tim video programom(jer toga nema u Osijeku) mislim da ce privuci ljude i odvojiti ih od tvrdje.Samo naprijed decki i nemojte na cajke i slicne ritmove.
Naravno uvijek ce biti neki kojima se to nece svidjeti ali to je vec njihov problem ne moraju doci ima u tvrdji svega i svacega i nicega

I LOVE RETRO


Ako još jednom pročitaš moj upis, vidjet ćeš da ne tvrdim da se sad vrti 30 istih spotova, već da je tako bilo nekad, prije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Crna Von Katze
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2010. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije po mom ukusu.... Ex-yu rock party....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.12.2010. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LINGVIST Sorry nisam vidjela sto si napisao sorry a sad ex yu rock party moze proci ali bez nekih izvodjaca.
A sto se tice mjuza u Kadilacu sve je ok dok ne pustaju playlistu e onda nastaje sve i svasta svatko se prtlja po kompu to bih izbacila jer to nije ozbiljan posao.Tamo kao i svagdje drugdje tko se zove nocni bar ili slicno,treba neka osoba nazovimo je dj jer se tako svi zovu cim prohodaju,koja ce da pusta mjuz da vidi kako se kipa zabavlja i onda da opet pusta samo da ih zapali.
Varka ko playlista stavis u winamp i za sank nece proci kao takva hoce proci ali na kratke staze,pa bolje je onda da upale NARODNI RADIO i eto ti veselja.
Znam da je sve u lovi ali ipak se mora platiti dj(ne bas kakav dj koji je jako dobar AKO JE JEFTIN ILI DA JOS BOLJE RADI ZA CUGU)jer ipak on osjeca bilo cluba i zna sto koga pali a kad ga zapali onda vrcaju i cuge ali slusajuci playlstu ili narodni radio toga nece biti i na kraju ispadne da je JEFTINIJE SKUPLJE.
Dobro su poceli 2 tjedna s ovim video partijima i stali,stali su s programom koji ne nudi nitko u Osijeku,mora da ih je taj video dj oderao pa decki odustali ali tako je to kod nas nitko nije dosljedan u necemu(osim u narodnjacima)da ide na duze staze pa ce sve to doci na svoje ali...
Jos samo fali da poskupe i cugu 20-30 posto pa mogu zatvoriti lokal.
Sto se tice tih rock stvari pa sto ima od rocka kvalitetno je ono od 80 godina dugme azra,kazaliste i taj djir sto se tice HR a ostalo moze se jos naci nesto.
To sto se dijele karte to je tako da malo povuku ljude da dodju tamo ne vidim zasto to nebi napravili pa to svi rade ali ljudi ce doci tamo pokupiti nagradu popiti cugu i otici dalje zato sto svira playlista a ne zivi covjek koji ce ih zabavljati.
Meni je tamo ugodno prostor mi je ok ali samo da si daju malo vise truda za dogadjanja kojih nema u Osijeku jer samo ce tako privuci rulju ili sve propada u vodu s nekim vec vidjenim stvarima koje prolaze samo u Tvrdji.
Ma nista sve Najbolje u buducem radu,nemojte cajke,radite nesto sto drugi ne rade,nemojte poskupiti cugu i izbacite vase playliste
I LOVE RTERO

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2010. 9:55 
Naslov:  Re: Cadillac: Ex-You Rock Party / Karlovačko Live Party /Back To 80's Party
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@vesnica - nema problema, sve ok. Oprošteni su ti grijesi, dijete Molitva
Slažem se da ne treba početi s nekim playlistama, pogotovo što bi se s vremenom to moglo ponavljati, iste stvari, i onda će opet biti dosadno i loše kao i prije s onih 30 spotova... Treba uvijek neki DJ, pa neka i bude jednom u 2 tjedna, ali ako je lik kvalitetan, bit će rulje, pit će se i isplatit će se vlasniku. A što se tiče ex-yu rocka, uopće nemam ništa protiv toga, odlično razdoblje, haustor, ekv, film, samo neka deru... Naravno, valjda neće s time svaki tjedan. Samo umjereno. I što više bendova i live svirki, pa neka su i nepoznati, ali ako znaju svirati, neka sviraju. A sad alter rock ili classic rock -Mini teatar jest nekako preuzeo tu ulogu davanja prostora alter rock bendovima, tako da, po mom mišljenju, ne bi trebalo previše s tim i u Cadillacu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
caddy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2010. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VJ majstor nije dostupan ovaj vikend...Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.12.2010. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U svemu se slazem s LINGVISTOM samo neka tako naste bez da svira mjuza ada ne vidimo tko svira znaci treba netko da bude za upravljacem a ne playlista.
Sto se tice VJ(malo stariji tip ali fenomenalan za zapaliti rulju) meni je dobra fora jer ipak slusas i nekad pogledas na spot koji mozda nisi nikad vidjeo a ipak je i drugaciji ugodjaj kad se nesto vrti.
I nemojte da cugu dizete gore mozda za kunicu ali nista vise budite svoji a ne kad bude rulje da dizete cijene
Lijep pozdrav svima i vidimo se na video partiju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: