Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cadillac Bar: Doček nove godine 2011. - Galerija 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
caddy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila su 2 i donijeli ste ih na sank inpred vama smo ih isipali u sudoper. I odmah zamijenili za druga. Al ok. Mora netko biti i nezadovoljan. Kao sto rekoh to pivo je bilo s Hvala takodjerdrugim dostavljeno i mi ne nismo provjeravali svaku gajbu. Ljudi su ostavljali cugu nepopijenu na stolu jer je kao stojala pola sata i dolazili su po drugu. Prolilii smo u sudoper vise cuge nego su ljudi popili. Za razliku od bekih doceka do jutra je bilo cuge. Nije lijepo blatit ljude koji su ti se ispricali i nadoknadili i ispravili gresku na licu mjesta. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gg1
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 19:51 
Naslov:  Re: Cadillac Bar: Doček nove godine 2011. - Galerija 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sva sreća pa imam rođaka na viskom mjestu u pivovari s kojim sam diskutirala o tome, i to je nemoguće da ste vi nabavili pivo koje je pokvareno. nego ste ga kupili za nižu cijenu misleci da se svi biti pijani i da nitko nece gledati datum. a o tom da su bila dva piva pokvarena a ne cijela gajba ili koliki već broj prodajte nekome drugom.
i da pljuvati po nekome ko mi se drsko ispricao za što? jer sam platila 200 kn.
imate srece sto vam nisam pozvala inspekciju.
nisu krivi konobari svaka im čast. kriv je organitaror koji je htio zaraditi.

i da prokomentiram glazbu : ako ste vec i htjeli puštati glazbu koja nije studio 54 mogli ste ispod plakata napisati bit ce svega. vjerujem da barem 50 ljudi ne bih došlo.
cak sam i čitala gore komentare prije no što sam kupila kartu hoce li biti dj ili lista, a vi ste pametno odgovorili da ce biti dj, a bilo je rasulo deset ljudi je gore puštalo glazbu koja je bila sve samo ne ono što je trebala biti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
caddy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahaha... Pa da kupili smo pivo da bi vas zeznili i tocili smo jeger i johnie walker u hektolitrima do jutra. Imali smo 7 vrsta piva na doceku i bas smo vas htjeli zezniti. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
caddy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I btw pivo nismo kupili u pivovari. :p

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gg1
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne da mi se stvarno raspravljati sa čovjekom koji mi piše" hahaha" u komentar, ako je tebi to šaljivo onda nemamo više o čemu pričati. nadam se da ste dobro zaradili, od mene imate veliki minus (a i od još dosta ljudi koji su bili tamo), javno ću vas ocrniti gdje god stignem.

lijep pozdrav i sretna vam nova godina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
caddy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne nismo zaradili. Al nam je drago da su se ljudi zabavili. Do 6 su ljudi ostali.
Ti si jedina koja se dosad zalila. Nitko se ne zeli s tobom svadjat. Cak stovise dodji na cugu bit ces pocascena. Redoviti gosti znaju koliko se trudimo svima udovoljit i zarada nam nije glavni cilj. Radimo to jer se i sami volimo zabaviti. I zelimo ponudit ljudima nesto novo uvijek. Gosti su nam svetinja. Ali krivo nam je cuti takve neosnovane optuzbe. Da zelimo zaradit bavili bi se politikom. Liijep pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gawain
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2011. 5:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

caddy je napisao/la (Pogledaj post): › Ne nismo zaradili. Al nam je drago da su se ljudi zabavili. Do 6 su ljudi ostali.
Ti si jedina koja se dosad zalila. Nitko se ne zeli s tobom svadjat. Cak stovise dodji na cugu bit ces pocascena. Redoviti gosti znaju koliko se trudimo svima udovoljit i zarada nam nije glavni cilj. Radimo to jer se i sami volimo zabaviti. I zelimo ponudit ljudima nesto novo uvijek. Gosti su nam svetinja. Ali krivo nam je cuti takve neosnovane optuzbe. Da zelimo zaradit bavili bi se politikom. Liijep pozdrav!


Meni je ovo bio prvi odlazak u Cadillac, dakle nisam znao što me čeka. Karte smo kupili za Excallibur, no gazda je bio dovoljno ljubazan da nazove i javi promjenu lokacije.

Bio sam s djevojkom, dakle, očekivali smo stariju ekipu, i zaista nikome ispod 18+ nije karta prodana. Što se samoga interijera tiče, same pohvale, prostor je bio lijepo ukrašen. Glazba je bila za očekivati, ja čak i nisam fan retro glazbe, no bitnije mi je bio ambijent i uslužnost, kao i činjenica da za svoje novce dobijem maksimum. I moram reći da zamjerki nemam. Klope je nestalo tek oko tri, kada smo mi već kretali, meze je bilo u izobilju, i moram reći da sam već oko 10 sati posjetio stol, i da sam se fino najeo. Pohvale za odbair suhomesnatih proizvoda, zaista su bili vrhunski, kao i vrsta kruha, iako su se neke šnite već bile osušile, moglo se izabrati svježe narezanih šnita. Sugestija da povećate stol, odnosno da i u drgui kut onog predjela s kaučem stavite jedan stol, pa da se ne gužvaju svi oko jednog stola, jer je tamo isto bila gužva već i ovako s ljudima koji su tamo sjedili-ležali, pa da se izbjegne mogućnost da nam se hrana sruši s tanjura kad prolazimo. Također, da grickalicte podjelite na sve stolove, a ne na švedski, kako bi ljudi mogli grickati nešto uz cugu.

Cuge je bilo u izobilju, konobar koji nas je posluživao je uvijek bio nasmijan i pristojan, cugu je donosio vrlo brzo i uvijek je bila dobro ohlađena. Mislim da je samo jednom zaboravio moje pivo, ali se vrlo brzo ispirčao i donio mi cugu. Konobarice za šankom su bile nasmijane, i cugu sam uvijek dobivao u roku od dvije minute.
Što se tiče promjene playliste, mislim da se ekipa više razbacala na Dubiozu, Azru, Dugme i Obalu, Metallicu, AC/DC i ino nego na Gloriju Gaynor i ostatak. Slike na ovom portalu govore u prilog tomu.

Što se zamjerki tiče, ekipa se ponapijala, pa su nas malo i zaljevali, padali oko nas, pravili gužvu u WC-u, ali bože moj, tu organizator ne može ništa, čak štoviše, to je vrsta plusa, jer to znači da je cuge bilo u izobilju za sve, i već pred kraj sumnjam da je itko trijezan ostao:) Osim toga, bolje da je ekipa vesela i pijana, nego da cijelu veče sjede kao da imaju metlu u guzici. Ali, ako može savjet i sugestija za nagodinu. Onog gospodina koji je puštao glazbu, mrgu ćelavog od 190 obucite u zaštitarsko odjelo, pa osobe koje su se prenapijale izvedite van na hlađenje glave, kako ne bi ljudi zaljevali cugom i gurali ih okolo. Meni ne smeta, ali ženski dio populacije to baš i ne voli. Iako bi i njih mogli ponekad izvesti:)

Za nagodinu, mislim ipak da za mrvicu smanjite broj ulzanica, jer je gužva bila do stola i WC poprilična, a i da stvavite u muški WC papirnate ručnike, a ne rolu WC papira kad operemo ruke.

Sve u svemu, zadovoljni smo i djevojka i ja, znali smo koji tip glazbe će biti, i ugodno smo iznenađeni promjenom i uvažavanjem galzbenih želja. Cuga i klopa su bile stvarno u redu, i izuzev malo veće gužve, i ponašanjem pojedinaca(što i nije odgovornost organizatora u tolikoj mjeri) mislim da smo za tih 200 kn dobili ono što smo platili. Uslužnost, cugu, klopu, dobar ambijent bez balavaca, dobro ozvučenje, konfete, i fin provod koji ću pamtiti. Pohvale za žigove, iako sumnjam da je baš puno ljudi išlo van na onu artičku zimu.

Mislim da se vidimo i nagodinu, i to u još većem broju.

P.S. Hvala konobarici za šankom koja mi je na svako moje "de mi neko pivo", donosila svaki put različitu vrstu piva:) Moram reći da u jednoj večeri još nisam probao 6 vrsta piva:D

Lijep pozdrav i čestitke na organizaciji, malo popravite neke finese, i mislim da će i nagodinu biti odličan provod. Svaka čast.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
caddy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2011. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gawain zahvaljujemo na pohvali. A takodjer smo i svjesni nekih sitnih propusta kojih na godinu definitivno nece biti. Proslave su spojene iz tehnickih razloga. Glazba se takodjer spojila i svim gostima se pokusalo nekako udovoljit.
Lijep pozdrav i vidimo se! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
J. R. Hartsock
Offline
Ukupno postova: 45
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2011. 21:42 
Naslov:  Re: Cadillac Bar: Doček nove godine 2011. - Galerija 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovu novu godinu sam dočekao u Cadillacu. Vrijedilo je svake kune, a fotografije najbolje govore koliko su se ljudi zabavili Smile

+
- Konobari su bili dovoljno brzi da cugu ne cekas duze od 3-4 minute
- Redovito su se kupile case i flase sa stolova
- Nije bilo maloljetnika
- Nije bilo 'ubijenih' od alkohola koji su povracali (bar ih ja nisam vidio)
- Hrane je bilo u izobilju
- Cuge nije falilo
- Light show

-
- Mali stol s hranom, zbog cega se stvarala guzva oko njega
- Najava za glazbu nije trebala biti kao 'Studio 54' ako se pustalo 'sve i svasta'

Ta dva minusa popravite i vidimo se na godinu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

excalibur je malo ljubomoran jer je cadillac u centru pažnje.. Very Happy

što je s eks-om, jel ko bio, kak je bilo?

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gawain je napisao/la: ›
...Onog gospodina koji je puštao glazbu, mrgu ćelavog od 190...
ahhhahahahaha, da gospodina osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2011. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gawain je napisao/la: ›
...Onog gospodina koji je puštao glazbu, mrgu ćelavog od 190...
ahhhahahahaha, da gospodina osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


da, i ja sam to uočila XD
nisam bila prisutna, ali, sigurna sam da dotična mrga nije nikakav gospodin osijek031.com smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: